Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

marcin76 pisze:Witam

Szukam wskaźnika albo skrypt w który by chował obiekty i pokazywał je z powrotem na wykresie najlepiej w MQL4

chciałbym wprowadzić konkretne nazwy obiektu i po przyciśnięciu np guzika albo wgraniu skryptu obiekty znikną i po kolejnym naciśnięciu lub wgraniu kolejnego skryptu obiekty wrócą

Czy coś takiego ktoś z was widział . Dzięki pozdr
Mogę napisać.
Kontakt na priv.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

fx-technik pisze:
marcin76 pisze:Witam

Szukam wskaźnika albo skrypt w który by chował obiekty i pokazywał je z powrotem na wykresie

Czy coś takiego ktoś z was widział . Dzięki pozdr
Mogę napisać.
Kontakt na priv.

dzięki za odp ale już mam rozwiązanie dzięki

chowanie-i-pokazywanie-obiektow-jak-to- ... 30300.html

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

marcin76 pisze:
fx-technik pisze:
marcin76 pisze:Witam

Szukam wskaźnika albo skrypt w który by chował obiekty i pokazywał je z powrotem na wykresie

Czy coś takiego ktoś z was widział . Dzięki pozdr
Mogę napisać.
Kontakt na priv.

dzięki za odp ale już mam rozwiązanie dzięki

chowanie-i-pokazywanie-obiektow-jak-to- ... 30300.html
Spoko, myślałem o czymś poważniejszym, z guzikami i bez konieczności kombinowania z nazwami.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

banalny01
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2018, 06:27

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: banalny01 »

Wie ktoś może skąd pobrać wskaźnik określający "siłę" walut w stylu : https://www.mql5.com/en/market/product/24310

na mql5.com jest kilka , kupiłem jeden na ebay , ale człowiek który pisze dla mnie EA twierdzi , że są zabezpieczone i nie można ich użyć w EA. Niestety autor nie jest zainteresowany odpłatnym udostępnieniem takiej możliwości. A wskaźnik b.ciekawy.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

banalny01 pisze:Wie ktoś może skąd pobrać wskaźnik określający "siłę" walut w stylu : https://www.mql5.com/en/market/product/24310

na mql5.com jest kilka , kupiłem jeden na ebay , ale człowiek który pisze dla mnie EA twierdzi , że są zabezpieczone i nie można ich użyć w EA. Niestety autor nie jest zainteresowany odpłatnym udostępnieniem takiej możliwości. A wskaźnik b.ciekawy.
https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=300750
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

banalny01 pisze:Wie ktoś może skąd pobrać wskaźnik określający "siłę" walut w stylu : https://www.mql5.com/en/market/product/24310

na mql5.com jest kilka , kupiłem jeden na ebay , ale człowiek który pisze dla mnie EA twierdzi , że są zabezpieczone i nie można ich użyć w EA. Niestety autor nie jest zainteresowany odpłatnym udostępnieniem takiej możliwości. A wskaźnik b.ciekawy.
https://www.youtube.com/watch?v=_FZsUmt ... arekTrader

Wygląda zacnie, prawda ? Ale to złudzenie. Nie wiem jaki masz pomysł na posługiwanie się tym wskaźnikiem, ale jeśli będzie epokowy ;) to może skorzystamy na tym obydwaj.

banalny01
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2018, 06:27

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: banalny01 »

Dzięki. Pomysł jest następujący:

Jakiś czas grałem na demo tym wskaźnikiem dobierając pary najsilniejsza vs najsłabsza waluta (100-80 vs 20-0). Nie grałem z trendem tylko przeciwko. Wyniki były czasem (przy niskim locie b.dobre) , przy wyższych udawało się wyzerować konto , dlatego chciałbym spróbować po prostu w pewnym momencie wystawiać zlecenia oczekujące. Gruszek na wierzbie się nie spodziewam , ale kto wie. Specyfikację robota już posiadam czekam , aż programista znajdzie czas.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

banalny01 pisze:Dzięki. Pomysł jest następujący:

Jakiś czas grałem na demo tym wskaźnikiem dobierając pary najsilniejsza vs najsłabsza waluta (100-80 vs 20-0). Nie grałem z trendem tylko przeciwko. Wyniki były czasem (przy niskim locie b.dobre) , przy wyższych udawało się wyzerować konto , dlatego chciałbym spróbować po prostu w pewnym momencie wystawiać zlecenia oczekujące. Gruszek na wierzbie się nie spodziewam , ale kto wie. Specyfikację robota już posiadam czekam , aż programista znajdzie czas.
Czyli nic epokowego. :)
Ten EA z filmu robi to samo, tylko automatycznie.
Czasem zarobi a czasem wręcz przeciwnie.

banalny01
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2018, 06:27

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: banalny01 »

Na sprzedaż ? Jeśli tak to istnieje gdzieś jakaś specyfikacja ? Trochę liczę na pozycje oczekujące , chociaż to i tak jeden wielki totolotek :) Silny trend i po depozycie...

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Szukam wskaźnika dla MT4, który pokazywałby zmienność. Nie chodzi mi o taki, który w sposób cudowny przewidywałby, że jutro na edku zmienność będzie wysoka lub niska, bo takiego czegoś nie ma (szkoda :p ).
Chodzi mi o taki, który pokazywałby, że w zakresie świeczek dziennych zmienność czyli wahania kursu spadają/rosną w zakresie iluś tam ostatnich dni.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ