candle system by sgorn

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

sgorn pisze:
pawelklos pisze:chyba warto mierzyć każdą - jak myślisz?
tak masz racje. bo wez zaznacz sobie na 1H takie swieczki i zejdz do 5M a zobaczysz na nizszym interwale trend, gdzie pokonywane sa kolejne supporty/ressistances.
No ja mierze każdą.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

ciekawe, wez zrob badanie i zobacz czy taka gra( gdzie mierzymy cale ) jest profitowa, co Ty na to?
jakbys zamieszczal screeny w swoim lub moim watku to by bylo milo :) zawsze cos cieakawego :)
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

sgorn pisze:ciekawe, wez zrob badanie i zobacz czy taka gra( gdzie mierzymy cale ) jest profitowa, co Ty na to?
jakbys zamieszczal screeny w swoim lub moim watku to by bylo milo :) zawsze cos cieakawego :)
Tzn, na jakiej zasadzie profitowa? Ja mierze wyłącznie ciało świecy bez knotów i w ten sposób wykreślam główne momo, w moim przypadku na m30, potem m15 i wejście na m5 z momo z m15. W swoim dzienniku dzisiaj wkleilem duzo foto. Dzisiaj testowalem gre z trendem teraz badam a raczej szukam tego "patternu" który skrywa HEX do gry pod prąd jak to ma w zwyczaju MO. Moze na kresliku dokopie sie do tego. Gra pod "prad" tez jest ciekawa, nawet mi sie wydaje ze latwiejsza niz z pradem, graja na powrót do momo, ale trzeba wiedziec jak wejsc na taki trejd na powrót. :)

Jak masz jakieś pomysły to pisz u mnie na dzienniku albo tutaj albo na gg zaklikaj, mam czas to mogę pobadać różne rzeczy.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

pawelklos pisze:Tzn, na jakiej zasadzie profitowa?
tzn czy np po 30 trejdach bedzie in plus :) spoko, widzialem Twoje screeny, sa ciekawe. mozna cos pokombinowac z ta grą pod prad w kierunku MOMO. na priv dam znac to pogadamy :)
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

Oczywiście będziemy musieli przetestować wszystkie możliwości i zbadać czy będzie na plus, włącznie z rokiem 1979 do tego roku mam dane. Oczywiście nie dzień po dni :lol: Ale wyrywkowo, ale już teraz widzę że zero line to metoda ponad czasowa. Ross też o tym pisał że jest to prywatna gra pewnej grupy trejderów :)

Jak zbiorę trochę więcej danych na temat zero line itd. to się odezwę na gg do ciebie i można pociągnąć ten temat. W między czasie również bedę studiował dogłębnie Day Trading Joe Ross'a. Trochę dużo naraz ale czego się nie robi dla forexu :)

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

wczoraj udalo sie zaliczyc TP , kierunek podtrzymuje , południe :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

Witam, dzis zrobie małe podsumowanie testów nad systemem gry opartym o korekty proste na interwale 1M. W realu poki co gram tylko w oparciu o ZL. Interwal 1M mnie bardzo zaintrygowal i pobudził do badań stąd powstał pomysł łapania korekt prostych po silnym impulsie. Wejscia z ciasnym stopem, 6-10 pips. Targety w okolicy 30 p. System bez zadnych srednich, pivotow . Czasem wspieralem sie fibo. zalozenia byly takie : jest silny impuls, szukam zygzaka, potwierdzenie w swiecy i wejscie. Łącznie 44 trejdy. Konto demo. nie chce mi sie juz dalej testowac, mysle ze dorzuce ta metode do ZL i w realu bede probowal grac. :)
Wszystkim odwiedzajacym wątek składam serdeczne zyczenia z okazji Swiąt!! no i udanego Nowego Roku !!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

ODPOWIEDZ