Buncol_journal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

AndrzejKsiazek pisze:
06 lis 2021, 16:40
a co sądzicie o ofercie tms na akcje ? Mają tylko mt5, więc w gre wchodzi przepisanie kodu do mt5. Stała prowizja, która można łatwo uwzględnić przy zleceniach.
Prowizja 0,06 na cfd na akcje USA to całkiem niezła propozycja. Minusem jest mała ilość instrumentów. Wszystkie zagraniczne to raptem 1300. Nie wiadomo ile jest z USA. W Admiralu z USA jest ponad 3k cfd, choć połowa jest na razie nie grywalna, bo ma depozyt 50%, więc to się nie opłaca. Lepiej byłoby już kupić same akcje i nie ponosić kosztu swapu.
AndrzejKsiazek pisze:
06 lis 2021, 18:27
tylko kopiowanie sygnałow z konta demo na konto real też nie ma sensu.
... inny wykres jest na koncie real a inny na demo.
To się niestety zgadza. Poza tym na demo akcje startują o 15 minut później i zdaje się, że mają takie stałe opóźnienie, więc jak takie kopiowanie miałoby wyglądać.
AndrzejKsiazek pisze:
06 lis 2021, 18:27
... (przynajmniej ten kawałek wykresu, który brany jest pod uwagę jako warunek wejścia ). Na koncie real zamiast L wejście na na S a w przypadku COIN brak wejścia by było
Coś zamąciłeś. W realu było wejście na L, a na demo na S czy wcale ?
Ostatnio zmieniony 06 lis 2021, 18:45 przez MarioDM, łącznie zmieniany 1 raz.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

AndrzejKsiazek pisze:
06 lis 2021, 18:44
prześlij bo narzędzie może kiedyś się przyda, tylko czy musi być uruchomiony dawca i biorca na tej samej maszynie ?
Tak,
i u mnie wszystko działa tak jak trzeba
https://www.fxblue.com/appstore/u2/mt4- ... user-guide

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

W realu było wejście na L, a na demo na S czy wcale
jest taka opcja od wyboru uzytkownika zależna :wink:
Prowizja 0,06 na cfd na akcje USA to całkiem niezła propozycja
a gdzies to czytałem że gość sie doczepił do spredu :wink:
wartego 1 cent
To się niestety zgadza. Poza tym na demo akcje startują o 15 minut później i zdaje się, że mają takie stałe opóźnienie, więc jak takie kopiowanie miałoby wyglądać.
to macie opcje
-dajcie zarobic programiscie :564:

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

MarioDM pisze:
06 lis 2021, 18:44
AndrzejKsiazek pisze:
06 lis 2021, 16:40
a co sądzicie o ofercie tms na akcje ? Mają tylko mt5, więc w gre wchodzi przepisanie kodu do mt5. Stała prowizja, która można łatwo uwzględnić przy zleceniach.
Prowizja 0,06 na cfd na akcje USA to całkiem niezła propozycja. Minusem jest mała ilość instrumentów. Wszystkie zagraniczne to raptem 1300. Nie wiadomo ile jest z USA. W Admiralu z USA jest ponad 3k cfd, choć połowa jest na razie nie grywalna, bo ma depozyt 50%, więc to się nie opłaca. Lepiej byłoby już kupić same akcje i nie ponosić kosztu swapu.
AndrzejKsiazek pisze:
06 lis 2021, 18:27
tylko kopiowanie sygnałow z konta demo na konto real też nie ma sensu.
... inny wykres jest na koncie real a inny na demo.
To się niestety zgadza. Poza tym na demo akcje startują o 15 minut później i zdaje się, że mają takie stałe opóźnienie, więc jak takie kopiowanie miałoby wyglądać.
AndrzejKsiazek pisze:
06 lis 2021, 18:27
... (przynajmniej ten kawałek wykresu, który brany jest pod uwagę jako warunek wejścia ). Na koncie real zamiast L wejście na na S a w przypadku COIN brak wejścia by było
Coś zamąciłeś. W realu było wejście na L, a na demo na S czy wcale ?
Na demo BIUDU było L, natomiast z wykresu na koncie real powinno być S i tam byłby zarobek.
Na demo COIN było wejście L a na real nie powinno być otwarcia.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

"To się niestety zgadza. Poza tym na demo akcje startują o 15 minut później i zdaje się, że mają takie stałe opóźnienie, więc jak takie kopiowanie miałoby wyglądać."

I tutaj mogę was zaskoczyć, gdbyby nie to, że rysuje wykres inaczej między real i demo to te 15 min nie robi dla mnie żdanego problemu.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

Ok jaką spółkę wrzucić na optymalizację? Dajcie maks 2 propozycje, tak żeby zdążyć na poniedziałek.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Bidu jak dla mnie
21.10 -178 odrzucone i idzie na 151.7
tam L moim zdaniem
wykresu nie wstawiam bo nie mój journal
zoptymalizowałem parametry do pracy na ea i
od poniedziałku zobacze jak to chodzi

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

AndrzejKsiazek pisze:
06 lis 2021, 19:25
Ok jaką spółkę wrzucić na optymalizację? Dajcie maks 2 propozycje, tak żeby zdążyć na poniedziałek.
Ok, Niech to będzie CS czyli Credit Suisse Group AG oraz CGC czyli Canopy Growth Corp.
Czyli jeszcze raz: CS oraz CGC.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

MarioDM pisze:
07 lis 2021, 15:05
AndrzejKsiazek pisze:
06 lis 2021, 19:25
Ok jaką spółkę wrzucić na optymalizację? Dajcie maks 2 propozycje, tak żeby zdążyć na poniedziałek.
Ok, Niech to będzie CS czyli Credit Suisse Group AG oraz CGC czyli Canopy Growth Corp.
Czyli jeszcze raz: CS oraz CGC.
CGC:
2 x wejścia na podstawie danych z dnia poprzedniego
1 x wejście na podstawie danych z dnia sesji

start 50 USD , 10 lot, czas testu 29.03.2021- 29.10.2021 (ze względu na zmianę czasu w admiral).
Wrzuce je na demo z lot 10.1, 10,2 oraz 10.3 dla łatwego rozróżnienia.

Co do CS musisz wybrać coś innego bo nie widzę tego w AD na demo mt4.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

AndrzejKsiazek pisze:
08 lis 2021, 08:26
Co do CS musisz wybrać coś innego bo nie widzę tego w AD na demo mt4.
To wrzuć jakąś inną spółkę w cenie około 10 dolców.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ