Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
greg_pl
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2018, 17:56

Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: greg_pl »

Witam,

Czytam forum ale nie widzę najświeższych informacji ( po wejściu w życie CRS reporting 3 stycznia 2018 ).

Poszukuję pewnego i sprawdzonego brokera zagranicznego - wymagania :
- obsługa klientów z Polski
- brak raportowania do lokalnego US
- obsługa anonimowych pośredników płatności ( np. Skrill )
- reszta (prowizje, swapy itp) w granicach normy

Pewny i wypłacalny aczkolwiek moje strategie nie przewidują depozytu u jednego brokera wyższego niż 10k€
Pozdrawiam
greg

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

ic markets z australii. sam sie tam wlasnie przenioslem ale ze wzgledu na dzwignie, bo normalnie daja 1:500 i maja gdzies esma, unie i cala reszte tej smietanki 8)
maja dobra oferte, nawet lepsza niz niektorzy europejscy brokerzy, maja skrilla i wlasnie tak wplacalem bez prowizji. bo niestety konto bankowe w australii wiec swift by swoje kosztowal.
a jeszcze przez forexclub.pl zalozylem konto to dostalem na start nizsza prowizje 5,5 $ za lota zamiast 7 $. zyc nie umierac 8)

mayburn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:48

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: mayburn »

greg_pl pisze: - obsługa anonimowych pośredników płatności ( np. Skrill )
Mógłbyś napisać coś więcej w jaki sposób Skrill jest "anonimowym pośrednikiem płatności"?

Znam oferte Skrill'a, ale dla pewności jeszcze raz przejrzałem i ciągle nic na potwierdzenie tej definicji.

pozdro.

michool
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 26 lut 2017, 15:13

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: michool »

Zastanawiam się na Dukascopy Bank (tym szwajcarskim). Widziałem na tjsie, że będzie można otworzyć rachunek od 1000 USD. Czy wie ktoś może, czy to potwierdzone info?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: raposo »

michool pisze:Zastanawiam się na Dukascopy Bank (tym szwajcarskim). Widziałem na tjsie, że będzie można otworzyć rachunek od 1000 USD. Czy wie ktoś może, czy to potwierdzone info?
Cześć,

Nie jest to jeszcze oficjalnie zaakceptowane, więc może to ulec zmianie, ale tak - jest spora szansa, że Dukascopy Bank obniży w ciągu 1-3 tygodni wymagany depozyt z 5000$ do 1000$ :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

michool pisze:Zastanawiam się na Dukascopy Bank (tym szwajcarskim). Widziałem na tjsie, że będzie można otworzyć rachunek od 1000 USD. Czy wie ktoś może, czy to potwierdzone info?
Najpierw sprawdź ile biorą za wpłaty, wypłaty z twojego banku. Po mojemu to się nie opłaca, Szwajcaria nie daje ci obecnie niczego, czego nie miałbyś choćby w DC Europe.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: raposo »

T-REX pisze:
michool pisze:Zastanawiam się na Dukascopy Bank (tym szwajcarskim). Widziałem na tjsie, że będzie można otworzyć rachunek od 1000 USD. Czy wie ktoś może, czy to potwierdzone info?
Najpierw sprawdź ile biorą za wpłaty, wypłaty z twojego banku. Po mojemu to się nie opłaca, Szwajcaria nie daje ci obecnie niczego, czego nie miałbyś choćby w DC Europe.
Lewar 1:200, gwarancje depozytu do 100 000 CHF ;)

Przelew Swift wg cennika banku, Konta w PLN więc brak przewalutowania.
Opcja alternatywna - karta
Wypłata 80 zł. Opcja alternatywna - płatności Dukascopy + karta Dukascopy. Wypłata z bankomatu w Polsce. Możliwość przewalutowania środków po kursie FX z prowizją (max. 1% dla kwot do 10 000) jeśli ktoś chce mieć np. konto w EUR, a wypłacać w PLN.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

A ile musisz mieć minimalnej wpłaty w Europe??? hę? bo kolega chciałby tam wpłacic pare kapsli od butelek, a nie pieniądze...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: raposo »

T-REX pisze:A ile musisz mieć minimalnej wpłaty w Europe??? hę? bo kolega chciałby tam wpłacic pare kapsli od butelek, a nie pieniądze...
100$. Dla małych inwestorów DE oczywiście jest bardziej opłacalne i tego nikt nie podważa. Ale 100$ to można przeznaczyć na zabawę albo test platformy, a nie inwestowanie.
Kolega, autor tematu, wspominał o 10 000 EUR max. michool nie wspominał ile chce wpłacić.
No ale wymiana informacji o dochodach obejmuje też Szwajcarię, więc to grega może nie zadowolić.

btw. edytowałem wcześniejszy post.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

smutnybaca
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2017, 10:36

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: smutnybaca »

raposo pisze:Opcja alternatywna - płatności Dukascopy + karta Dukascopy.

Jest coś takiego? Przegapiłem wprowadzenie takich cudów. O czym mowa?

ODPOWIEDZ