Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: raposo »

smutnybaca pisze:
raposo pisze:Opcja alternatywna - płatności Dukascopy + karta Dukascopy.

Jest coś takiego? Przegapiłem wprowadzenie takich cudów. O czym mowa?
Jest od niedawna:
https://www.dukascopy.bank/swiss/

Jeszcze nie testowałem :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Trejdon
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:22

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: Trejdon »

CRS obejmie wszystkie kraje OECD do których też należy Australia.
Raportowanie zaczną za rok 2017 w lipcu 2018.
https://financefeeds.com/is-your-fx-bro ... d-insight/

Bez sensu wg mnie jest przed tym teraz uciekać bo nie ma gdzie, chyba ze do jakiś krajów z wątpliwą regulacją.
Jedyna opcja to zmiana rezydencji np. na Cypryjską, która i tak nie jest dla zwykłego Kowalskiego i wiąże się z kosztami:
http://kancelariajablonscy.pl/rezydencj ... na-cyprze/
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2018, 21:10 przez Trejdon, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie wierz w 99% co mówią inni o inwestowaniu bo 99% przegrywa.

mayburn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:48

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: mayburn »

Australia to żaden wybór.

Z tego co sprawdzałem to tam (IC Markets) nie ma żadnej gwarantowanej ochrony kapitału. (jeśli się mylę poprawcie mnie)
Nikt poważny tam nie wpłaci większego kapitału, chyba że o drobnych mówimy.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie ma. Chociaż słyszałem, że nad czymś pracują ;). Ale swego czasu przerobiłem stamtąd wielu brokerów i muszę powiedzieć, że nie jest z nimi źle.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

IC jest OK. Brokerzy OTC nie musza skladac raportow jak narazie(konta zalozone przed 07/17 bardzo bezpieczne). Jak nie bedziesz kupowac akcji to jestes OK. US nie bedzie sprawdzal na wlasna reke bo i tak nie sa w stanie przerobic zgloszen od zyczliwych. Mozna spac spokojnie. Z drugiej strony to bardzo nieladnie nie placic podatkow.
Gdyby tak kazdy martwil sie o depozyt to pewnie Soros jest zas...ny po pachy. Jak broker zarabia 100+ milionow rocznie i moze to robic przez nastepne 20 lat albo wiecej to bedzie chcial ukrasc Ci 5 czy 10K? Litosci. Raczej pewne jak w banku, ze po jakims czasie i tak i tak przejdzie na jego konto legalnie. Dlatego oplatami za wyplaty tez bym sie nie martwil. Powodzenia

mayburn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:48

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: mayburn »

Caldeborn pisze:Jak broker zarabia 100+ milionow rocznie i moze to robic przez nastepne 20 lat albo wiecej to bedzie chcial ukrasc Ci 5 czy 10K? Litosci.
Hej

Tu nie chodzi o to co przewidywalne, tylko o to co może się zdarzyć WWO (w wyjątkowych okolicznościach - vide czarne łabędzie). To może położyc kazdego brokera i wtedy właśnie zabezpieczenie w postaci gwarancji depozytu się przydaje.

Pozdro.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

O czarnego labedzia nie musisz sie martwic. Jezeli bedziesz u duzego broka to jestem pewien, ze ten brok bedzie przygotowany na taka ewentualnosc. Jezeli taki glupi czlowiek jak ja(glupi bo na poczatku lat 90-tych nie zostalem brokem) by sie przygotowal to napewno zrobi to tez madry broker. Wystarczy zainstalowac dwa programy jak labedz nadleci i jest spoko.
Jeden zeby zwiekszal spread o 50-150 pipek a drugi anulowal zyskowne transakcje(z bardzo duzym zyskiem) w ciagu 15 minut od otwarcia. I pozostaje tylko liczyc kase ile sie zarobilo.

trader999
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2018, 17:09

Re: Broker - Zagraniczny po wejściu CRS

Nieprzeczytany post autor: trader999 »

Jeśli mogę wtrącić swoje 3gr to sprawdzam Brokera Tifie. Licencja z Vanuatu (popularne miejsce ostanimi czasy dla broków), mają Crypto i dla hardcorów dzwignie 1:1000, negative balance protection też jest. Obsługują Skrilla itd. Narazie jakieś stówki tam wpłacam/wypłacam i póki co jest wporządku. Jeśli ktoś miał z nimi styczność będę wdzięczny za opinie. adres: Tifia.com

ODPOWIEDZ