Broker Universe - wiarygodny? Bezpieczny?

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Broker Universe - wiarygodny? Bezpieczny?

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Trzeba na poważnie zmienić branżę i sprzedawać ludziom jakiś kit, ja chyba na poważnie się zastanowię.

Marko799
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 06 maja 2023, 00:24

Re: Broker Universe - wiarygodny? Bezpieczny?

Nieprzeczytany post autor: Marko799 »

UWAGA, UWAGA!!! WIEDZCIE W CO SIĘ PAKUJECIE!!!!!

Nie dawno się w to wkopałem.

Zarejestrowałem się i wpłaciłem 94 euro. A oni "życzliwie" dali mi bonus 50 euro. Po tygodniu inwestycji zacząłem tracić. Do tego jeszcze cała sytuacja wydawała mi się coraz bardziej podejrzana. W końcu stwierdziłem, że mam dość i nie chce już z nimi współpracować. Gość odpowiedział mi że zanim usuną mi konto mam się "wywiązać z umowy" i osiągnąć określony przychód. Czyli w skrócie, że ja mam wszystkie zobowiązania, a oni żadnych.

Nie dość, że cwaniactwo i złodziejstwo to jeszcze przymus, i ubezwłasnowolnienie.

To, że zainwestowanych pieniędzy już nie zobaczę, to się już pogodziłem. Mam nauczkę. Ale pozbyć się ich chcę z życia jak najszybciej.

Może ktoś coś doradzić?

Marko799
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 06 maja 2023, 00:24

Re: Broker Universe - wiarygodny? Bezpieczny?

Nieprzeczytany post autor: Marko799 »

I słusznie się obawiasz. Pieniądze może jakieś tam zobaczysz. O ile stwierdzą że warto cię dłużej wykorzystywać.

Marko799
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 06 maja 2023, 00:24

Re: Broker Universe - wiarygodny? Bezpieczny?

Nieprzeczytany post autor: Marko799 »

Przemula pisze:
15 gru 2022, 12:05
Do mnie też dzwonią, póki co wpłaciłem 100euro, ale chyba sobie daruję...
Ja też chciałem sobie darować. I wiesz co mi powiedzieli. Że mam osiągnąć określony przychód że by usunęli mi konto.

MJ314H
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2023, 02:20

Re: Broker Universe - wiarygodny? Bezpieczny?

Nieprzeczytany post autor: MJ314H »

Ja sadze, ze rynek Bitcoina to potężne narzędzie w rękach oszustów. I taka jest prawda. Sam miałem rozmowe z jedna z przeprowadzających weryfikacje, pytająca się mnie o doświadczenie, wiek, gdzie mieszkam etc. Kiedy się buntowałem, ona nalegała krzykliwym tonem, ze muszę zakończyć proces weryfikacji. Myśle sobie , po co jej te dane. Ona wciąż nalegała a ja w końcu rozlaczylem się nie mówiąc nic więcej. Myśle sobie, chce mnie nakłonić do zarobienia pieniędzy?!?! Aż tak łatwowierny nie jestem. W dzisiejszym świecie zachłanności i korupcji, potężnej obłudy raczej nikt nie chce bys się bogacił . To są hieny, które czekają na Twoja wpłatę. A potem gon się ! A i jeszcze , ze system sam wygeneruje zyski na autorobocie😉😂 Ja, naturlich. W twoich snach chyba. Pewnie znajda się tacy, co przeczytali artykuł o Sonii Kaczmarek z Kuba Wojewódzkim, jak to chcieli bitcoin up zareklamować? Jak mama zarabia 30tys miesięcznie. Niezłe oszuści musieli nakombinować, żeby bajeczkę sprzedać i jeszcze Kubę zachecic(zapłacone) . Potem jeszcze pare kupionych opinii i bajeczka wjeżdża na kanał. Artykuł PNP dla niewtajemniczonych. Kupa bzdur, a jak sprzedana. 😂🤣😂🤣 A ludzie dalej chcą pachnieć i nic nie robić. A emerytury zero, bo składek nie płacili z tych oszukańczych pierdol.

ODPOWIEDZ