broker po esma

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
simple1.2
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2018, 08:53

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: simple1.2 »

Witajcie ja mam pytanie, grałem do tej pory na globtrexie ok 2 lata, małymi kwotami 2-7 tysięcy z dźwignią 1:50, powoli kręciłem stopy zwrotu ok 100% rocznie, teraz po ograniczeniach nie mam pojęcia co zrobić. Interesuje mnie broker z pozycją od 0.01 dla gazu ziemnego, ropy WTI, miedzi i jak największą dźwignią 1:200-1:1000 dla tych surowców, macie jakieś pomysły? gdzie się przenieść? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

simple1.2 pisze:Witajcie ja mam pytanie, grałem do tej pory na globtrexie ok 2 lata, małymi kwotami 2-7 tysięcy z dźwignią 1:50, powoli kręciłem stopy zwrotu ok 100% rocznie, teraz po ograniczeniach nie mam pojęcia co zrobić. Interesuje mnie broker z pozycją od 0.01 dla gazu ziemnego, ropy WTI, miedzi i jak największą dźwignią 1:200-1:1000 dla tych surowców, macie jakieś pomysły? gdzie się przenieść? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
ic markets. masz temat na forum tutaj o tym broku

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

a wypłacałeś kiedyś? bo globtrex i 100% zysku rocznie mi się nie klei za bardzo :lol:

simple1.2
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2018, 08:53

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: simple1.2 »

Wypłacałem wielokrotnie, nigdy nie było najmniejszych problemów z tym.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Globtrex cały czas widnieje na liście ostrzeżeń KNF - od grudnia 2017.

https://forexclub.pl/globtrex-na-liscie-ostrzezen-knf/

Parę opinii userów z tego forum:
lowcy-frajerow-czarna-lista-forex-nawig ... 23-10.html

Dyskusja na innym forum:
https://www.money.pl/forum/globtrex-t2285277.html
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
klippok
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2018, 14:27

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: klippok »

Fast Invest też jest na tej liście, nie wiedziałem, chyba czas się stamtąd wycofać.
Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

W xm.com/au można otworzyć konto pod regulacja australijska. Nawet jeśli wcześniej mieliśmy tam konto pod regulacja fca.
Przy zakładaniu konta wyskoczy informacja, że dla rezydentów europy jest xm fca, wystarczy to zignorować i kontynuować rejestrację. Po rejestracji dostaniemy bonus na przetestowanie 100zl nawet jeśli taki bonus już kiedyś dostaliśmy na koncie xm fca. Dostaniemy też 50procent bonusu od wplaty i mozna zbierać te ich punkty lojalnościowe xmp. Konto może być prowadzone w PLN, ale maksymalny lewar 1:100 zgodnie z wytyczna KNF. Po założeniu konta opcje wpłat to standardowe skrill netteler i karty płatnicze, ale po chwili od zarejestrowania i zweryfikowania konta, dodali mi również przelewy24. Konto rejestrowane na innego meila niż kiedyś konto dla xm fca.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Michal00
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 25 lip 2018, 12:52

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: Michal00 »

xhDog pisze:W xm.com/au można otworzyć konto pod regulacja australijska. Nawet jeśli wcześniej mieliśmy tam konto pod regulacja fca.
Przy zakładaniu konta wyskoczy informacja, że dla rezydentów europy jest xm fca, wystarczy to zignorować i kontynuować rejestrację. Po rejestracji dostaniemy bonus na przetestowanie 100zl nawet jeśli taki bonus już kiedyś dostaliśmy na koncie xm fca. Dostaniemy też 50procent bonusu od wplaty i mozna zbierać te ich punkty lojalnościowe xmp. Konto może być prowadzone w PLN, ale maksymalny lewar 1:100 zgodnie z wytyczna KNF. Po założeniu konta opcje wpłat to standardowe skrill netteler i karty płatnicze, ale po chwili od zarejestrowania i zweryfikowania konta, dodali mi również przelewy24. Konto rejestrowane na innego meila niż kiedyś konto dla xm fca.
Potwierdzam i dziękuję koledze za wskazówki.

Rachunek otwarty może w 15 minut max, weryfikacja dowód plus rachunek za jakieą medium, potem jeszcze weryfikacja numeru komórki i hajda 100 zł dodane, wpłaty skrill, neteller, przelewy24, wypłata skrill, netek i rachunek bankowy.

Dzwigienka 1:100 (na surowcach widziałem 1:50)

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

xhDog pisze:W xm.com/au można otworzyć konto pod regulacja australijska. Nawet jeśli wcześniej mieliśmy tam konto pod regulacja fca.
Jest jeden mały minus, jest to konto typu MM.

developer2005
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2018, 21:43

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: developer2005 »

Hej,

Mam pytanie - czy nadal aktualne jest to co bylo potwierdzone na samym poczatku tego tematu?
tzn. czy można obejść esma i mieć większą dźwignię zakładając rachunek u np brokera szwajcarskiego np. Dukascopy Swiss albo np australijskiego np IC Markets?
Bo np na stronie forex club znalazlem informacje przy parametrach tych brokerów, ze dzwignia dla rezydentów UE wynosi 1:30 (jest tez *Zgodnie z wytycznymi ESMA, broker powinien zaoferować lewar większy niż 1:30 tylko osobom nie będącym rezydentami Unii Europejskiej).

Co jesli klient zawnioskuje o 1:200 i broker zaakceptuje? Kto wtedy poniesienie odpowiedzialność w przypadku jakiejs kontroli?

ODPOWIEDZ