broker po esma

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Baton pisze:
kokosy pisze:W Admiralu jest to samo. Wygląda na to, że wszyscy brokerzy podlegający różnym jurysdykcjom zrobią tak samo.
Nie wszyscy. W Pepperstone tak się nie da.
Jeszcze nie.
Inna sprawa, że z tego co zrozumiałem np. w Admiralu przechodząc na ASIC zmieniają się choćby warunki wpłat, waluta konta. Admiral AU nie ma wpłat w PLN.

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

Baton pisze:
kokosy pisze:W Admiralu jest to samo. Wygląda na to, że wszyscy brokerzy podlegający różnym jurysdykcjom zrobią tak samo.
Nie wszyscy. W Pepperstone tak się nie da.
W tickmill też się tak nie da. Maja regulacje na Seszelach :mrgreen:, ale krajów z Unii nie ma na liście przy zakładaniu konta pod tą regulacją
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Gdyby kogoś interesowało - chatowałem z jakimś Murubarim z Axitrader. Nie miałem pewności co do opłat za transakcje w przypadku konta pro. I nadal nie mam :). Dziwne, że teoretycznie $7 USD na kontrakt, ale $28 USD w przypadku konta w PLN. Ale zapytałem, co z walutą konta, wpłatami w przypadku przejścia na ASIC. Twierdził, że nadal można mieć konto w PLN i wpłacać PLN np kartą, ale wypłaty tylko przelewem. Można mieć ich konto w USD i wpłacać PLN - oni to przewalutują.

Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: Baton »

kokosy pisze:Gdyby kogoś interesowało - chatowałem z jakimś Murubarim z Axitrader. Nie miałem pewności co do opłat za transakcje w przypadku konta pro. I nadal nie mam :). Dziwne, że teoretycznie $7 USD na kontrakt, ale $28 USD w przypadku konta w PLN. Ale zapytałem, co z walutą konta, wpłatami w przypadku przejścia na ASIC. Twierdził, że nadal można mieć konto w PLN i wpłacać PLN np kartą, ale wypłaty tylko przelewem. Można mieć ich konto w USD i wpłacać PLN - oni to przewalutują.
ZTCW będzie można zakładać rachunki w pln (ASIC).

pmartek
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2018, 12:37

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: pmartek »

Hej,

Masakra jakas z tym EMSA,

gdzie otworzyc konto po za UE by grac tak jak ostatnie lata sie gralo?
Te depozyty i lewary jakieś chore....

Probuje u dwoch bokerow przejsc na PRO ale zobacze co z tego wyjdzie...

Te dukascopy jest bez regulacji z EMSA? Probuje zalozyć tam konto, ale cos ta video weryfikacja u nich nie dziala

Michal00
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 25 lip 2018, 12:52

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: Michal00 »

[quote="raposo"][
Ok, w takim razie podpytałem na pewno dobrze zorientowane osoby pracujące w XTB i potwierdziły treść mojego wcześniejszego postu. W przypadku XTB zmiana dźwigni nie wpływa na wcześniej otwarte pozycje (poza sytuacją na MT4 z częściowym zamknięciem).
[quote]

Oczywiście miałeś rację, pozycja jak stała stoi. Otwarcie nowych wymaga już 10x większego depozytu

Tak oto przyspawałem się do kukurydzy, co może nie być złym pomysłem biorąc pod uwagę pogodę :mrgreen:

regismelnik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 01 paź 2011, 09:46

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: regismelnik »

Michal00 pisze:
raposo pisze:[
Ok, w takim razie podpytałem na pewno dobrze zorientowane osoby pracujące w XTB i potwierdziły treść mojego wcześniejszego postu. W przypadku XTB zmiana dźwigni nie wpływa na wcześniej otwarte pozycje (poza sytuacją na MT4 z częściowym zamknięciem).

Oczywiście miałeś rację, pozycja jak stała stoi. Otwarcie nowych wymaga już 10x większego depozytu

Tak oto przyspawałem się do kukurydzy, co może nie być złym pomysłem biorąc pod uwagę pogodę :mrgreen:
A nie przypadkiem 5 razy większego depo?

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Baton pisze:
kokosy pisze:Gdyby kogoś interesowało - chatowałem z jakimś Murubarim z Axitrader. [...] Ale zapytałem, co z walutą konta, wpłatami w przypadku przejścia na ASIC. Twierdził, że nadal można mieć konto w PLN i wpłacać PLN np kartą, ale wypłaty tylko przelewem. Można mieć ich konto w USD i wpłacać PLN - oni to przewalutują.
ZTCW będzie można zakładać rachunki w pln (ASIC).
Sprawdziłem zakładając fejkowe konto na polskie dane - nie ma do wyboru waluty PLN. Startując z różnych domen - PL, UK, AU.

Michal00
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 25 lip 2018, 12:52

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: Michal00 »

regismelnik pisze: A nie przypadkiem 5 razy większego depo?
Nie, na kukurydzy otwierałem pozycje jak lewar był 1:100 teraz jest 1:10 (inna sprawa, że na towarach 1:100 to była przesada....)

pmartek
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2018, 12:37

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: pmartek »

Otworzylem sobie konto w ICmarkets pod tym australijskim regulatorem, karte eur mam w mbanku, wplata poszla spoko, konto mi zerwyfikowali szybciutko
zobaczymy, jak europa nie chce kasy odemnie to trudno, trzeba dac zarobic innym

ODPOWIEDZ