Broker dla uczącego się początkującego

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker dla uczącego się początkującego

Nieprzeczytany post autor: raposo »

paki pisze:
raposo pisze:
paki pisze: Hmm... A co Armada ma wspólnego z Cyprem?
Poszło o to, że trzymali kasę na raptem kilku rachunkach bankowych, wobec czego gdyby dopadło ich takie "golenie" jak na Cyprze, to większość depozytów klientów pochłonęłaby nicość.
Chyba to jakaś pomyłka lub nie wiem skąd takie info wziąłeś ;). Armada z Cyprem nie ma nic wspólnego i jak zapytałem o szczegóły przedstawiciela brokera to zupełnie nie wiedział o czym mowa.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

paki
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 12 paź 2011, 05:04

Re: Broker dla uczącego się początkującego

Nieprzeczytany post autor: paki »

raposo pisze: Chyba to jakaś pomyłka lub nie wiem skąd takie info wziąłeś ;). Armada z Cyprem nie ma nic wspólnego i jak zapytałem o szczegóły przedstawiciela brokera to zupełnie nie wiedział o czym mowa.
Głowy uciąć nie dam, za full depo też nie wejdę, ale coś mi chodzi po głowie, że nawet tu na nawigatorze ktoś o tym wspominał. Ale ponieważ nie znajdę już tego w otchłaniach internetów, to nie będę się upierał ;)

Awatar użytkownika
molmomas
Maniak
Maniak
Posty: 1704
Rejestracja: 06 lis 2012, 15:06

Re: Broker dla uczącego się początkującego

Nieprzeczytany post autor: molmomas »

paki pisze:
raposo pisze: Chyba to jakaś pomyłka lub nie wiem skąd takie info wziąłeś ;). Armada z Cyprem nie ma nic wspólnego i jak zapytałem o szczegóły przedstawiciela brokera to zupełnie nie wiedział o czym mowa.
Głowy uciąć nie dam, za full depo też nie wejdę, ale coś mi chodzi po głowie, że nawet tu na nawigatorze ktoś o tym wspominał. Ale ponieważ nie znajdę już tego w otchłaniach internetów, to nie będę się upierał ;)

może o Admirala ci chodziło...
tam mogła być taka akcja,
albo Markets.com
Money flow.
"pips to the people"

ODPOWIEDZ