BRE FOREX ECN - Najlepsza analiza techniczna - 2 iPady mini!

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: BRE FOREX ECN - Najlepsza analiza techniczna - 2 iPady m

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Mike mogę się przyczepić, że po przebiciu i realizacji setupu to jeszcze tak spadło, że pewnie każdego by wyrzuciło na SL ;)

Planuję swoją drogą niebawem konkurs na journal - nagrody powinny być lepsze niż w BRE ;)

Zapraszam
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: BRE FOREX ECN - Najlepsza analiza techniczna - 2 iPady m

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

AKHH :
a gdzie ten journal miałby być pisany? tu na forum? u Ciebie na stronie? czy może własny journal na blogu ?
pozdrowionka :)
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: BRE FOREX ECN - Najlepsza analiza techniczna - 2 iPady m

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

sgorn pisze:AKHH :
a gdzie ten journal miałby być pisany? tu na forum? u Ciebie na stronie? czy może własny journal na blogu ?
pozdrowionka :)

Jak wszystko będzie dopięte dam znać.

Mam nadzieję, że się spodoba. Pracuję nad tym.

Swoją drogą może BRE też włączy się do licytacji ;)

Pozdrawiam
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Re: BRE FOREX ECN - Najlepsza analiza techniczna - 2 iPady m

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Akhh pisze:Mike mogę się przyczepić, że po przebiciu i realizacji setupu to jeszcze tak spadło, że pewnie każdego by wyrzuciło na SL ;)

Planuję swoją drogą niebawem konkurs na journal - nagrody powinny być lepsze niż w BRE ;)

Zapraszam
A nie tak do końca!
jak sobie dokładnie narysujesz, powrót po wybiciu linii szyi zatrzymał się dokładnie na linii ramion. Ja przynajmniej stosuję SL poniżej tej linii, więc mi nie zestrzeliło.
Wszystkich ochrzaniałem za niechlujność rysowania, a sam się teraz na to złapałem. :oops: Ale i MT4 nie trzyma dokładności rysunków. Jak danych przybędzie, dokładność często znika.
Tak na marginesie, stron i źródeł opisujących AT jest całe multum. Natomiast niewiele z nich uczy, jak do jakiej figury ustawić setup-y.
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Awatar użytkownika
Płaski
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 05 cze 2008, 23:16

Re: BRE FOREX ECN - Najlepsza analiza techniczna - 2 iPady m

Nieprzeczytany post autor: Płaski »

W regulaminie powinno być że każdy obrazek powinien być opisany bo niektórzy wrzucają screen bez opisu...
A tak przy okazji to kolega @ BRE FX ECN może wyjaśni, dlaczego reklamujecie się jako broker ECN a wychodzi na to że tak nie jest-przykład:
Para GBP/PLN o godzinie 17:00 spread rozszerza sie do 50-55 pisów!!! To jest po prostu rozbój!!! Mam konta u dwóch broków ECN i tam spread jest 12-25 pisów, po 22 jest ok 30-50, to jakim wy jesteście ECN-em jeśli zwykły MM ma do godsziny 22 spread 35 pipsów???
Takich par u was parę znalazłem ale przedstawiam jedną bo i po co więcej...

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9999
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: BRE FOREX ECN - Najlepsza analiza techniczna - 2 iPady m

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Wielkość spreadów nie świadczy o tym czy broker działa w modelu ECN czy MM - to ma wpływ sposób realizacji zleceń.

Jeśli spready na PLN są większe niż u konkurencji to może oznaczać, że na tych instrumentach skupiają mniejszą ilość dostawców płynności, stąd większy rozstrzał. Jak sobie porównasz kilku brokerów ECN to nigdy nie będziesz miał identycznych spreadów czy kwotowań - Forex jest rynkiem zdecentralizowanym.

Jeszcze może wypowiedzieć się w tym temacie sam broker...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ