BOSSAFX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
3
9%
Poza paroma minusami są ok
9
28%
Przeciętny
7
22%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
8
25%
 
Liczba głosów: 32

brogal1
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:43

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: brogal1 »

Witam
Czy da sie zareklamowac luke cenowa na Bosiu z otwarcia w niedziele w nocy 5.05?
Dax otworzylo sie na 12220!
Mialem 3 pozycje Long gdzie SL ustawione byly na poziomach 12377, 12358 (i jeden 12248). Ale wszystkie SLy zrealizowano za 12220.
Np. Na mforex Dax otworzyl sie na 12317. Czyli okolo 1 proc. wyzej.
Dziękuję Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

A otworzył się o tej samej godzinie czy z obsunięciem? ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

brogal1
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:43

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: brogal1 »

Chyba rozumiem o czym mówisz. ..
Dax na Bossafx otworzył sie jesli dobrze widzę o 8:00 naszego czasu i był to juz poziom niski ok. 12220.
Np. na Mforex widzę że Dax otworzyl sie wcześniej o 2:00 i poziom byl jeszcze wysoki tj. ok. 12317...
Dobrze rozumiem? :)
Dzieki pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dokładnie. W mForex DAX pracuje prawie całą dobę, dlatego też ceny otwarcia z pewnością nie będą się pokrywać.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Nieśmiertelny Trader

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

ahhh te spready na bossie. Chetnie bym do nich wrocił ale kurcze te spready... Czy mam wrazenie ale po zmianie dzwigni do 1:30 spready sa jeszcze wyzsze? Swoją drogą jestem ciekaw obecnie jak bardzo zmienil sie stosunek ludzi tracacych do zarabiajacych. Bo np taki edek od pol roku nie dal szans na margin call przy tak ciasnej konsoli majac dzwignie 1:30.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

MowmiSasiad pisze:
04 maja 2019, 07:30
co wy pierd... za głupoty? Bossa była, jest i będzie MM. Sam załozyłem u nich konto w lutym. zrobiłem 30% w 3 tygodnie i nie robili mi żadnych problemów. fakt, że spready nie są najlepsze i rekwoty to norma przy większej zmienności. No ale to oo prostu nie jest broker dla day traderów, a bardziej pod carry czy w ogóle swing
Mogę potwierdzić, po podpisaniu umowy i zakładaniu konta wyskakuje regulamin a w nim jak byk napisane że to broker typu Market Maker. W tym momencie zrezygnowałem z zakładania konta.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

ODPOWIEDZ