BOSSAFX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
3
9%
Poza paroma minusami są ok
9
28%
Przeciętny
7
22%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
8
25%
 
Liczba głosów: 32

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Można prosić o opinię na temat konta. Czy jest MM czy ECN? Na stronie nie jest to wyraźnie napisane. Jakieś bzdety o różnicach między MM i ECN. Wrażenia kogoś kto to używa, jak to chodzi? Może jakieś zestawienie plusów/minusów. Jak wygląda logowanie, czy hasło i sms?
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

krab29 pisze:Można prosić o opinię na temat konta. Czy jest MM czy ECN? Na stronie nie jest to wyraźnie napisane. Jakieś bzdety o różnicach między MM i ECN. Wrażenia kogoś kto to używa, jak to chodzi? Może jakieś zestawienie plusów/minusów. Jak wygląda logowanie, czy hasło i sms?
Jest to broker ECN bo handel prowadzisz elektronicznie. Jest tez MM bo innych nie ma.

krzysztof1021
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 04 lut 2009, 15:42

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: krzysztof1021 »

Jeśli nie chcesz być dymany na tzw spreadzie , któregotak naprawde nie było daruj sobie bosse. TO SĄ ZŁODZIEJE. Dla chętnych pokażę screeny z dwóch ostatnich (z wielu) transakcji gdzie ceny SL nie było, a jednak pozycje zostały zamknięte. Kto ma odrobinę rozumu powinien unikać bossy jak ognia.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: brg »

Pokaż te screeny. Zgaduję, że to shorty były?

krzysztof1021
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 04 lut 2009, 15:42

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: krzysztof1021 »

dobrze zgadujesz, jedna pozycja poziom SL mój - 12020.1 zamknięty o godz. 15.46.19 po cenie 12020.3 , a drugi mój SL a dokładniej już BE zamknięty po cenie 12032.8 o godz. 16.14.17 gdzie mój BE był na poziomie 1231.5. (spread 20 pkt). Mój poziom SL oczywiście po cenie Bid.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: brg »

W MT4 nie ma czegoś takiego jak SL po bid dla shortów. Dla shortów rozliczany jest po ask więc doliczyć musisz spread, czego pewnie nie zrobiłeś.

Uważam Bossę za bardzo kiepskiego brokera, z warunkami sprzed 10 lat a zorientowaniem na klienta sprzed 20 lat, ale nazywanie ich złodziejami przez własną niewiedzę nie jest OK.

krzysztof1021
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 04 lut 2009, 15:42

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: krzysztof1021 »

brg pisze:W MT4 nie ma czegoś takiego jak SL po bid dla shortów. Dla shortów rozliczany jest po ask więc doliczyć musisz spread, czego pewnie nie zrobiłeś.

Uważam Bossę za bardzo kiepskiego brokera, z warunkami sprzed 10 lat a zorientowaniem na klienta sprzed 20 lat, ale nazywanie ich złodziejami przez własną niewiedzę nie jest OK.
Cen ask (czyli z dodanym spreadem ) nie było w danym momencie co opisałem cyferkami.W odpowiedzi na moję reklamację otrzymałem informację, że wystąpiły luki cenowe. Śmiech na sali.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Na "tym" to mozna z 50 kola zarobic.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

co wy pierd... za głupoty? Bossa była, jest i będzie MM. Sam załozyłem u nich konto w lutym. zrobiłem 30% w 3 tygodnie i nie robili mi żadnych problemów. fakt, że spready nie są najlepsze i rekwoty to norma przy większej zmienności. No ale to oo prostu nie jest broker dla day traderów, a bardziej pod carry czy w ogóle swing

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

krzysztof1021 pisze:
05 kwie 2019, 16:57
dobrze zgadujesz, jedna pozycja poziom SL mój - 12020.1 zamknięty o godz. 15.46.19 po cenie 12020.3 , a drugi mój SL a dokładniej już BE zamknięty po cenie 12032.8 o godz. 16.14.17 gdzie mój BE był na poziomie 1231.5. (spread 20 pkt). Mój poziom SL oczywiście po cenie Bid.
Miałem konta u kilku brokerów i powiem ci że to praktyki stosowane u wszystkich . Alior !!! ten to dopiero ma rozjazdy na zamknięciach :shock: :mrgreen: . Reklamacja rozpatrywana w terminie ale zawsze no korzyść banku oczywiście to nie ich winna tylko dostawcy sygnału :wink: :)

ODPOWIEDZ