BOSSAFX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
3
9%
Poza paroma minusami są ok
9
28%
Przeciętny
7
22%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
8
25%
 
Liczba głosów: 32

lukaszz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 22 paź 2017, 10:53

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: lukaszz »

Czy to były chwilowe problemy ?

polonaise
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2008, 17:07

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: polonaise »

CZeść, U mnie pomogło odinstalowanie i zainstalowanie jeszcze raz MT4. Wersja desktopowa działała mi cały czas.
The love of money is the root of all evil :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
KazimierzWielki
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 01 sie 2016, 14:55

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: KazimierzWielki »

BOSSA śmiga w modelu MM cały czas?

polonaise
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2008, 17:07

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: polonaise »

Może mi ktoś mądry wyjaśnić na czym polega ochrona przed ujemnym saldem?
Chodzi mi o sytuację od strony brokera?
Oni ewentualne straty wezmą na siebie?
Czy to nie zagraża wypłacalności brokera w razie jakiś dużych ruchów?
The love of money is the root of all evil :!: :!: :!:

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

hehe

to oznacza, ze jak znowu sie trafi armageddon jak w 2015 na franku to umorza debety i stracisz tylko tyle ile miales na koncie. inna sprawa, ze jak debety klientow beda na tyle duze, ze nagle brok bedzie mial problem z plynnoscia to po prostu padnie jak swietej pamieci alpari UK.

no i wtedy nawet jesli nie miales zadnej pozycji to teoretycznie umorza nawet twoj depozyt :lol: i tutaj z pomoca moga przyjsc gwarancje rzadowe ale w PL jeszcze chyba nie mielismy okazji sprawdzic jak to dziala w praktyce...

-- 17 lis 2017, 09:04 --
KazimierzWielki pisze:BOSSA śmiga w modelu MM cały czas?
pewnie, ze tak. czekam tylko az knf za nich sie wezmie... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
KazimierzWielki
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 01 sie 2016, 14:55

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: KazimierzWielki »

Jeśli będą konsekwentni wezmą się za wszystkich MM. Jakie to będzie miało reperkusji dla całego rynku? To jest pytanie. Jak co najbardziej oberwie się klientom. Czyli nam :)

polonaise
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2008, 17:07

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: polonaise »

W takim razie mam takie pytanie:
Jeżeli wielkość mojej pozycji wynosi 1 i handluję tylko na EUR/USD, to nigdy nie powinienem na koncie mieć więcej niż powiedzmy 5k PLN? (Dźwignia 1:000)
Jeżeli będę miał na koncie 20k PLN to jak przyjdzie jakiś czarny dzień to mogę stracić maksymalnie 20k, a jak będę miał na koncie 5k to z tą samą pozycją na rachunku stracę maksymalnie 5k? Dobrze to rozumiem??? To jest trochę bez sensu.
The love of money is the root of all evil :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

polonaise pisze:W takim razie mam takie pytanie:
Jeżeli wielkość mojej pozycji wynosi 1 i handluję tylko na EUR/USD, to nigdy nie powinienem na koncie mieć więcej niż powiedzmy 5k PLN? (Dźwignia 1:000)
Jeżeli będę miał na koncie 20k PLN to jak przyjdzie jakiś czarny dzień to mogę stracić maksymalnie 20k, a jak będę miał na koncie 5k to z tą samą pozycją na rachunku stracę maksymalnie 5k? Dobrze to rozumiem??? To jest trochę bez sensu.
Teoretycznie tak. Tylko, że mając 1.0 lot na EUR/USD i 5 tys. PLN Twój SL to max. ok. 120.0 pips. Potem zaliczasz Margin Call i w konsekwencji Stop-Out.

Ochronę przed ujemnym saldem zapewnia coraz większe grono brokerów. Z jednej strony to pomaga marketingowo ich przyciągnąć (zapewniając dodatkowe poczucie bezpieczeństwa), z drugiej naciski regulatorów w UE zmierzają, aby była ona obowiązkowa (jest już w Niemczech i na Cyprze).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

polonaise
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2008, 17:07

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: polonaise »

Dzięki za szybką odpowiedź.
Dla mnie jest to jednak kuriozalna konstrukcja. Aczkolwiek bardzo korzystna dla klientów.
Czy podobne zapisy stosują DM oferujące handel na kontraktach terminowych notowanych na WGPW?
The love of money is the root of all evil :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

polonaise pisze:Dzięki za szybką odpowiedź.
Dla mnie jest to jednak kuriozalna konstrukcja. Aczkolwiek bardzo korzystna dla klientów.
Czy podobne zapisy stosują DM oferujące handel na kontraktach terminowych notowanych na WGPW?
Nie słyszałem o czymś takim w przypadku jakiegokolwiek DM z całego świata ;). Ale na kontraktach terminowych lewar jest zazwyczaj dużo mniejszy więc i ryzyko powstania debetu ograniczone.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ