BOSSAFX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
3
9%
Poza paroma minusami są ok
9
28%
Przeciętny
7
22%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
8
25%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

Tig3r pisze:Uwaga!
Klienci DM BOŚ zakładać się będą o kurs walut, towarów i indeksów z samym brokerem (ich zlecenia nie będą przekazywane dalej na inną platformę).

http://www.parkiet.com/artykul/7,869770 ... sowym.html
Przynajmniej nie czarują jak inni, a już się wydawało że będzie to porządny broker( na GPW ma bardzo dobrą opinię).

Awatar użytkownika
Luke23
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2008, 20:15

Nieprzeczytany post autor: Luke23 »

Tig3r pisze:Uwaga!
Cytat:
Klienci DM BOŚ zakładać się będą o kurs walut, towarów i indeksów z samym brokerem (ich zlecenia nie będą przekazywane dalej na inną platformę).
To niestety szkoda. Ale było to do przewidzenia, że to kolejny MM. Jeszcze parę lat poczekamy w Polsce na ECN-a. Co jedynie się rzuca w oczy to brak ograniczeń dla SL i TP , to duży plus jak na MM. Ale niestety spredy już dużo gorsze ( w porównaniu np. do FxPro) , 2 pipsy na edku i 4 na kablu to sporo

Awatar użytkownika
forex
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 29 lip 2009, 14:06

Nieprzeczytany post autor: forex »

Janek Trader pisze:
Tig3r pisze:Uwaga!
Klienci DM BOŚ zakładać się będą o kurs walut, towarów i indeksów z samym brokerem (ich zlecenia nie będą przekazywane dalej na inną platformę).
http://www.parkiet.com/artykul/7,869770 ... sowym.html
Przynajmniej nie czarują jak inni, a już się wydawało że będzie to porządny broker( na GPW ma bardzo dobrą opinię).
Tez uwazam, ze to uczciwe postawienie sprawy bez gornolotnych sciem w stylu "stajesz sie uczestnikiem rynku, ktorego dzienne obroty siegaja XX bln $". :D
Luke23 pisze:
Tig3r pisze:Uwaga!
Cytat:
Klienci DM BOŚ zakładać się będą o kurs walut, towarów i indeksów z samym brokerem (ich zlecenia nie będą przekazywane dalej na inną platformę).
To niestety szkoda. Ale było to do przewidzenia, że to kolejny MM. Jeszcze parę lat poczekamy w Polsce na ECN-a. Co jedynie się rzuca w oczy to brak ograniczeń dla SL i TP , to duży plus jak na MM. Ale niestety spredy już dużo gorsze ( w porównaniu np. do FxPro) , 2 pipsy na edku i 4 na kablu to sporo
Jesli beda dokladac do interesu, to na pewno takie ograniczenia wprowadza. Zreszta pewnie to tylko czesc kampanii reklamowej. Zobaczymy co bedzie jak juz zbiora troche klientow i obrosna nieco w piorka.

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

Sprawa jest prosta.
Jako biuro działające od kilkunastu lat mają statystyki
i wiedzą, że to się im opłaci bo tylko niewielka część zarabia.
Po co mają się dzielić z innymi. he,he :P

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Kazik to nie tak.Myślę że większość z nas marzy o usługach bankowych na poziomie interbanku lub dobrego ECN + bardzo silny i wiarygodny support do tego.Mniemam że BOŚ zrobił pierszy krok w tym kierunku.............

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
forex
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 29 lip 2009, 14:06

Nieprzeczytany post autor: forex »

zz pisze:Kazik to nie tak.Myślę że większość z nas marzy o usługach bankowych na poziomie interbanku lub dobrego ECN + bardzo silny i wiarygodny support do tego.Mniemam że BOŚ zrobił pierszy krok w tym kierunku.............

Pozdrawiam.
A na czym ten pierwszy krok niby polega? Ja tu widze kolejnego market makera, ktory pisze wprost, ze nie zamierza hedge'owac pozycji klientow na interbanku. Spready bez rewelacji, wysokie koszty rolowania pozycji (swap). Jedyna zaleta to mozliwosc stawiania bliskich SL i TP, ale to samo bedziesz mial u kazdego powaznego ECN'a. W mojej ocenie zupelnie przecietna oferta.

jackd
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2009, 14:16

Nieprzeczytany post autor: jackd »

/quote]
A na czym ten pierwszy krok niby polega? Ja tu widze kolejnego market makera, ktory pisze wprost, ze nie zamierza hedge'owac pozycji klientow na interbanku. Spready bez rewelacji, wysokie koszty rolowania pozycji (swap). Jedyna zaleta to mozliwosc stawiania bliskich SL i TP, ale to samo bedziesz mial u kazdego powaznego ECN'a. W mojej ocenie zupelnie przecietna oferta.[/quote]

Z drugiej strony:

http://www.parkiet.com/artykul/7,869373 ... ksowa.html


gdzie jest:

"...Dom maklerski deklaruje, że zawarł stosowne zabezpieczenia z innymi instytucjami na wypadek własnych strat..."

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Panowie mówiąc szczerze mnie to wsio radno byle był czysty antydebilizm na stole .To jest dla mnie najważniejsze.

Pozdrawiam.
Ps. po poście Luke 23 i innych myślę że nie jestem sam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

MarianDolar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 17 lis 2009, 13:43

Nieprzeczytany post autor: MarianDolar »

jackd pisze:Jedyna zaleta to mozliwosc stawiania bliskich SL i TP
weż przy okazji pod uwagę że stop loss nie jest gwarantowany i zamykają po cenie rynkowej, czyli jak masz pecha to z gapem po danych...

pawel_a
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2009, 21:48

Nieprzeczytany post autor: pawel_a »

wez przy okazji pod uwage ze to normalne warunki rynkowe takie jak np u ecn a w xtb moze i na danych to gwarantuja sl ale na otwarcie rynku w niedziele juz nie wiec to taka 50% gwarancja.
robia to od niedawna a sa na rynku od lat, widac klientow znacznie ubylo. z reszta ten jeden + na tle 100 innych - nadal marnie wyglada

ODPOWIEDZ