BOSSAFX - konkurs 2010

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.

Wezmiesz udział w konkursie ?

tak
47
40%
nie
71
60%
 
Liczba głosów: 118

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Kovis pisze:Małe pytanie :
Ilu było wszystkich uczestników ?
Na zamkniętym forum Bossy już ktoś zadał takie pytanie i odpowiedziano, że nie udzielają takich informacji. Musiałbyś poprosić o pomoc WikiLeaks aby pozyskać tak ściśle tajne informacje.

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Witam,
Na naszej stronie internetowej dostępne są już ostateczne wyniki pierwszego konkursu inwestycyjnego BOSSAFX. Serdecznie gratuluję obecnym na forum zwycięzcom oraz dziękuję wszystkim pozostałym uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie i zaciętą rywalizację:)
Odpowiadając na pojawiające się pytania:
Janus pisze:Czy organizator zamierza opublikować dłuższy ranking niż tylko pierwsza 10?
Kovis pisze:Ilu było wszystkich uczestników ?
Ze wzgędów biznesowych nie zdecydowaliśmy się upubliczniać informacji dotyczącej całkowitej liczby uczestników w konkursie. Z tego samego powodu nie zostanie opublikowany szerszy ranking. Każdy uczestnik konkursu dostał natomiast indywidualną informację o pozycji zajmowanej w ostatecznych rankigach konkursowych.
marek25 pisze:Ciekawe czy będzie jakieś rozdanie nagród
Tak, planujemy zorganizować je w drugiej połowie stycznia. Szczegóły wkrótce.
Goldfinger pisze:czy przedstawicie historię transakcji Laureatów?
Strategie zwycięzców zostaną bliżej zaprezentowane w trakcie uroczystości wręczenia nagród.

Awatar użytkownika
faflik
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 27 gru 2007, 16:58

Nieprzeczytany post autor: faflik »

s_zadora pisze:wyniki pierwszego konkursu inwestycyjnego BOSSAFX
Będą kolejne?

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

faflik pisze:Będą kolejne?
Nie ma żadnych powodów dla których moglibyśmy wykluczyć dziś taką możliwość. Sympatyków konkursów bossy informuję jednak, że w dniu dzisiejszym zdecydowaliśmy się przedłużyć do 31 marca 2011 termin przygotowania prac w Konkursie bossaAPI. Decyzja ta podjęta została przede wszystkim na wniosek osób aktualnie uczestniczących w tym konkursie, ale w dalszym ciągu można do rywalizacji przystąpić. Serdecznie do tego zachęcam uczestników forum z zacięciem programistycznym.

WoŁodia

Nieprzeczytany post autor: WoŁodia »

Małe pytanie :
Ilu było wszystkich uczestników ?
Z moich obliczeń wyszło 650 - 700 osób brało udział w konkursie.
Jeżeli ktoś dostał wiadomość, że został sklasyfikowany w przedziale
A) 700 - 750
B) 750 - 800
niech da znać. W sumie gratuluję dla załogi z Bosia za udany konkurs.

marek25
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 26 mar 2009, 20:56

Nieprzeczytany post autor: marek25 »

Jak dla mnie konkurs przeprowadzony pierwszorzędnie,a czy to ważne ile osób startowało???liczy się ile nie straciło depozytu :D poza tym przekonałem się do platformy Bossa,zlecenia wchodzą bez opóżnień,co jest dla mnie ważne.

Awatar użytkownika
sviroo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2009, 09:18

Nieprzeczytany post autor: sviroo »

Król jest nagi. Nikt nie lubi się chwalić niską pozycją, ale może moja sytuacja rozjaśni liczbę uczestników. Otóż po tygodniu tracenia czyli 23 listopada uderzyłem w MC (depozyt poniżej minimalnego za 0,01 lota na edku) - w rankingu optymalny portfel pozycja 934 a w głównym 864. Co ciekawe w rankingu końcowym awansowałem na pozycje 701 !
Brało udział nie mniej niż 934 uczestników i co najmniej 233 przeznaczyło na nagrody prawie 1 tys ze swojego depozytu.
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

Mnie ciekawi jedna rzecz jakiś czas temu był uczestnik limuzynyXLpl, (15.11 można jeszcze go zobaczyć w rankingu) później pojawił się i zajął 1msc limuzynyxl, czy to możliwe aby dwie różne osoby miały tak podobne pseudo, teoretycznie pewnie tak, mimo to jakoś dziwnie mi to wygląda.

limuzynyXL
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2010, 12:29

Nieprzeczytany post autor: limuzynyXL »

kris007 pisze:Mnie ciekawi jedna rzecz jakiś czas temu był uczestnik limuzynyXLpl, (15.11 można jeszcze go zobaczyć w rankingu) później pojawił się i zajął 1msc limuzynyxl, czy to możliwe aby dwie różne osoby miały tak podobne pseudo, teoretycznie pewnie tak, mimo to jakoś dziwnie mi to wygląda.


Witam
Dzien przed zmianą pseudonimu dostałem na skrzynkę wiadomosc iż na podstawie regulaminu konkursu &4 punkt 11 zostanie zmieniony moj pseudonim z limuzynyXLpl na limuzynyXL
wklejam &4 punkt 11

Organizator może zmienić określony przez Uczestnika Pseudonim w szczególności w
sytuacji, gdy dany Pseudonim został juŜ określony przez innego Uczestnika Konkursu
albo określony przez Uczestnika Pseudonim w ocenie Organizatora będzie obraźliwy,
niecenzuralny lub będzie zawierał treści dyskryminujące, albo w ocenie Organizatora w
jakikolwiek sposób naruszał dobre imię lub wizerunek Organizatora lub osób trzecich.



Ja jestem malo bystry, jak ktoś da radę to prosze o wytłumaczenie ,dlaczego zmieniono mi pseudonim.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

limuzynyXL z mojej strony gratulacje oczywiście i szacun za naprawdę dobry wynik.

Co do regulaminu bossy przypuszczam że chodziło im o uniknięcie kryptoreklamy.
limuzynyXL pisze:Organizator może zmienić określony przez Uczestnika Pseudonim
Chodzi o ten zapis, potem są słowa "w szczególności" czyli rozwinięcie tego punktu o szczególne przypadki.
Więc nawet jak byś miał nick "Święty Mikołaj" to mogliby zmienić bez podania przyczyny.
Na tym forum gdybyś miał dodane do nicka "pl" też zmuszony bym był nałożyć zakaz pisania i musiałbyś zwrócić się do admina o zmianę nicka.
I nie chodziłoby tu o Ciebie tylko o zasadę gdyż stwarzanie precedensu w reklamowych nickach powodowałoby zalew osób które by chciały w ten sposób reklamować swoje blogi, szkolenia, sygnał etc.

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

ODPOWIEDZ