BossaFX - III edycja konkursu

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.

Czy weźmiesz udział w konkursie Bossa?

tak - wiem,że wygram..widze te wywiady ze mną..flesze
22
25%
tak - wierze,że wygram..
4
5%
tak - wiem,że nie wygram (konkurs jest ustawiony)
4
5%
tak - będę grał spokojnie po swojemu
14
16%
tak - tylko dla ksiązki
7
8%
nie - wierze,że mam szansę wygrać
1
1%
nie - wiem,że nie wygram
6
7%
nie - nie mam na depo
16
18%
nie - nie bo i tak zostane dostawca płynności
13
15%
 
Liczba głosów: 87

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

W ostatnią sobotę prowdziłem panel dyskusyjny z Filipem, MSZ i hydroforem w ramach konferencji SII.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

s_zadora pisze:W ostatnią sobotę prowdziłem panel dyskusyjny z Filipem, MSZ i hydroforem w ramach konferencji SII.
Czy jest gdzieś nagranie?
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Akhh pisze:Czy jest gdzieś nagranie?
To była impreza SII, jak napisałem, zatem my występowaliśmy trochę gościnnie i własnej kamery nie wypadało wnosić... :)
Z tego co widziałem SII też nie nagrywało.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

A będzie jakaś transmisja z panelu dyskusyjnego ze zwycięzcami? Nie ukrywam, że chętnie bym pojechał osobiście ale droga jaką bym przebyć (800km) mnie trochę odstrasza.

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Transmisji na żywo przez internet nie planujemy.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

s_zadora pisze:W ostatnią sobotę prowdziłem panel dyskusyjny z Filipem, MSZ i hydroforem w ramach konferencji SII.
Czy MSZ to ten sam MSZ który w konkursie w rankingu VIP osiągnął stope zwrotu -87.81% ?
Mam wywalone .. na wszystko.

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

Kiwi pisze:
s_zadora pisze:W ostatnią sobotę prowdziłem panel dyskusyjny z Filipem, MSZ i hydroforem w ramach konferencji SII.
Czy MSZ to ten sam MSZ który w konkursie w rankingu VIP osiągnął stope zwrotu -87.81% ?
nio laureat z ubiegłego roku ;)

swoja droga gratulacje ;) miałem po gratulować Ci osobiście na gali ale wypadło mi cos innego :(
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

Pierz Andrzej pisze: swoja droga gratulacje ;) miałem po gratulować Ci osobiście na gali ale wypadło mi cos innego :(
dzięki wielkie , rozumiem że Ciebie nie będzie na gali ? szkoda :( zawsze miło by było spotkać znajome twarze.
pozdro.
Mam wywalone .. na wszystko.

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

niestety nie bedzie mnie :( bo mam w tym terminie wizyte u specjalisty z dzieciakiem :( a czekac nastepne kilka miechow mi sie nie chce :)
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

andrzej_s
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2011, 14:33

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: andrzej_s »

Był ktoś na "gali"? Jakie wrażenia? Wg mnie parę rzeczy nie pykło. Tj. co chyba normalne szerzenie propagandy bossy i traktowanie konkursu jako całego świata. Wręczenie nagród za pozostałe miejsca i rankingu tygodniowego odbyło się w przerwie co uważam za mały skandal, nie lepiej byłoby skrócić przerwę? Albo chociaż kazać wystąpić wszystkim na scenę by można im chociaż pobić brawa? Bardzo nieładnie. Panel dyskusyjny: można było każdego z osobna pytać o jakieś fundamentalne kwestie (strategia, wejścia i wyjścia), a nie wybiórczo dla każdego stawiać pytania z innej beczki. I wkurzające było wałkowanie tematu "dlaczego EUR/USD?", bo chyba nie da się odpowiedzieć na to pytanie na więcej niż jeden sposób. Sprawa dystrybucji pytań do poszczególnych osób można też uznać za mało pomyślaną. Jeśli się pomylę to przepraszam. Zwycięzcy rankingu VIP głos dano 2 góra 3 razy, a większość uwagi skupiono na panu Romanie (hydrofor) i Filipie i MSZ. Na pytania publiki oczywiście czasu nie było, tj tylko 2 pytania (BTW chyba najbardziej trafne). Śmieszyło trochę początkowe zakłopotanie i nieśmiałość wygranych ale potem było już trochę lepiej. Niektóre pytania potrafiły sprawić problem i wywołać śmiech publiki (nie wiem czy to dyletanctwo, czy stres). W sumie z zawodników najciekawiej zaprezentowali się pan Roman (Fest w dół) i pan Przemysław (Sushi-życzę powodzenia i pomnożenia wygranych pieniędzy bo może być ciężko).
Pozdrawiam posiadacza szatniowego numerka 332 :) Powyższa wypowiedź jest moją subiektywną opinią i proszę o nie posądzanie mnie (szczególnie przez pracowników DM) o stosowania jakiejś mowy nienawiści.

ODPOWIEDZ