BossaFX - III edycja konkursu

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.

Czy weźmiesz udział w konkursie Bossa?

tak - wiem,że wygram..widze te wywiady ze mną..flesze
22
25%
tak - wierze,że wygram..
4
5%
tak - wiem,że nie wygram (konkurs jest ustawiony)
4
5%
tak - będę grał spokojnie po swojemu
14
16%
tak - tylko dla ksiązki
7
8%
nie - wierze,że mam szansę wygrać
1
1%
nie - wiem,że nie wygram
6
7%
nie - nie mam na depo
16
18%
nie - nie bo i tak zostane dostawca płynności
13
15%
 
Liczba głosów: 87

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Srebro bynajmniej nie jest wycofane. Jeśli rzeczywiście zdarzyła się sytuacja o której Pan napisał to tak jak zawsze powtarzam - prosimy o zgłoszenie reklamacji. Podkreślam, że reklamacja nie musi być żadnym formalnym dokumentem i często wystarczy że po zalogowaniu na konto rzeczywiste napisze Pan maila z krótką informacją z namiarami na transakcję lub tak jak w tym wypadku czasem wystąpienia problemu (z logów). To nie powinno zająć dużo czasu, a na pewno nie więcej niż post na forum.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

Te "kłopoty" z kwotowaniem Silver to po częsci moja zasługa - tak nieskromnie powiem. Sprawdzili panowie z bossy moje profitowe trady na Silver w konkursie i doszli do wniosku, hehe, ze tak łatwo to być nie może i "z palca" to nie damy jemu grać - i wszystko teraz idzie 24h na dobe przez "Zapytaj" i DD.
Zgodnie z hasłem: "4x ZA mówimy stanowcze nie !!"
Jaskółki też ćwierkają , że nieoficjalnie zostało wprowadzone wewnętrzne zalecenie W DMBOS, żeby każde kwotowanie po zapytaniu o cene potwierdzał pisemnie dyrektor swoim podpisem . I ci biedni dilerzy biegają co chwile do gabinetu dyrektora i z przerażeniem w oczach, z bladymi rękoma i spoconym czołem wyduszają z siebie cienkim głosem:
- Panie dyrektorze, Kiwi z Greenem pytają o cene srebra. Co mamy im odpowiedzieć??

No i stąd są te opóźnienia lub braki w kwotowaniu Silver....
A może sie mylę ?? ;-)) ;-)) ;-)) ;-)) ;-))
pozdro.

P.S. 4xZA = ZA robił, ZA dużo, ZA łatwo, ZA szybko.
Mam wywalone .. na wszystko.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Widzę, że P. Filip bardzo ładnie się podnosi. To niełatwe zadanie i wymaga dobrej psychiki.
Ciekawe czy obsuwa rzędu 90% coś kogoś nauczy jeśli chodzi o zarządzanie kapitałem.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

a pan Marek Sz niestety. Przelamal linie trendu i nie wytrzymal obciazenia...



Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Kiwi pisze:Te "kłopoty" z kwotowaniem Silver to po częsci moja zasługa - tak nieskromnie powiem. Sprawdzili panowie z bossy moje profitowe trady na Silver w konkursie i doszli do wniosku, hehe, ze tak łatwo to być nie może i "z palca" to nie damy jemu grać - i wszystko teraz idzie 24h na dobe przez "Zapytaj" i DD.
No wczoraj u mnie nie działało nawet zapytaj. Było po prostu "rynek zamknięty" (o dowolnej porze dnia).
s_zadora pisze:Srebro bynajmniej nie jest wycofane. Jeśli rzeczywiście zdarzyła się sytuacja o której Pan napisał to tak jak zawsze powtarzam - prosimy o zgłoszenie reklamacji.
Dziś już działa.
Kiwi pisze:P.S. 4xZA = ZA robił, ZA dużo, ZA łatwo, ZA szybko.
Aaa co się dziwisz ? Przez chwilę jeśli dobrze widziałem prowadziłeś w rankingu. Więc za łatwo mieć nie możesz... ktoś musi Ci życie utrudniać ......... A chodzą słuchy, że konkurs w tym roku jest dla bossy deficytowy bo hydroforo-filip za dużo zarobili i dział fx bossy jest sporo w plecy :) (oczywiście żartuję - proszę tego nie brać na poważnie).

PS:
Trzymam kciuki, dasz radę ! :)
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

Warto wyroznic:



- Komentarz "MSZ"
(14:04)
Witam Serdecznie,
Po pierwsze pragnę pogratulować zwycięzcy Rankingu Głównego, chyba nic nie jest w stanie się wydarzyć aby go zmienić, z uwaga dzisiaj będę obserwował rozgrywkę w rankingu VIP. Tytułem komentarza do mojego rachunku i wyniku . Podstawowe błędy i lekcja na przyszłość:
1. Zbyt duże narażenie kapitału na ryzyko ( 70%) w konkursie to normalne , przy takim narażeniu jednak trzeba odważnie zmieniać kierunek – zabrakło.
2. Otwarte duże (jak na rachunek) pozycje i brak czasu na obserwowanie i reakcje na zachowanie rynku. (w tym czasie początek ubiegłego tygodnia) powinienem być kompletnie out z uwagi na obowiązki.
3. Brak analizy risk&oportunities związanego z wyborami w USA i założenie, że rynek po wyborach zanotuje wzrosty było prostym uproszczeniem sytuacji, nie założyłem że amerykanie sprzedadzą fakt.
4. Podstawowym zadaniem tradera jest ochrona swojego kapitału – wyłączona czujność w tym zakresie.
5. Patrząc w perspektywy ubiegłego i tego roku- w ubiegłym roku były transakcje raczej skalpujące rynek w tym roku zawierane rzadziej na dłuższy okres. Już wiem, że tak się nie da narażając 70% kapitału J. „Skalper” sobie bardziej radzi niż „trendowiec” a tej zabawie.
6. Za brak motywacji aby powalczyć w tym tygodniu z tym co zostało-przepraszam.
Ogólnie można zakończyć puentą : „Jeśli gra w Tobie Chciwość, poczujesz się Wielki i dopadnie cię leń , jest po Tobie”. Każdemu przydarzy się nie raz, gwarantuję! I lepiej wtedy być daleeeeko od rynku :-)

Życzę wszystkim zdrowej stopy zwrotu przez najbliższe 11 miesięcy i do zobaczenia za rok o ile DM BOŚ nie zmieni zdania ;-)
-- Dodano: pt 16-11-2012, 15:58 --

Druzyna parkietu tez ladne obrazki malowala



Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Kiwi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:03

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: Kiwi »

No i udało mi się utrzymać 3 miejsce w VIP chociaż łatwo nie było bo "mućka" szalał/a ostatniego dnia.
Jestem zadowolony chociaż pozostał maleńki niedosyt
green7 pisze: Trzymam kciuki, dasz radę ! :)
Dzieki Green za wsparcie i trzymanie kciuków. Musimy jakoś to uczcić ;) :564:
Mam wywalone .. na wszystko.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Gratulacje Kiwi :clap:
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Witam, informuję że oficjalne zakończenie konkursu, w trakcie którego przewidujemy panel dyskusyjny ze zwycięzcami oraz mistrzami rynku zaplanowaliśmy na 6 grudnia 2012 g. 17:00 w warszawskim Hotelu Sheraton. Szczegóły i rezerwacja miejsca są dostępne tu: http://forex.bossafx.pl/gala-finalowa.html
Zapraszam.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Czwartek... Czemu nie robicie takich eventów pod koniec lub na początku tygodnia.
Szkoda.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

ODPOWIEDZ