BO & FBO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Fesiek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 579
Rejestracja: 07 lis 2009, 15:32

Nieprzeczytany post autor: Fesiek »

DonForex:-) pytając pisze:Czy kojarzy ktoś z Was wskaźnik do MT4, który rysuje połowę zaznaczonego zasięgu ceny?
Myślałem, że ktoś tu wyskoczy z takim wskaźnikiem, ale jak nie to może po prostu fibo. Chyba, że o inne rysowanie Ci chodzi.
ech...

Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Nieprzeczytany post autor: Buho »

brał ktoś dzisiaj to na AU?
BO + powrót, wszystko szło dobrze aż się na oporze jakimś tam zatrzymało, myśle że jest szansa dzisiaj na jakieś spadki jeszcze.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

Tylko na demo, żeby nie wyjść z wprawy ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
DonForex:-)
Gaduła
Gaduła
Posty: 254
Rejestracja: 29 kwie 2010, 16:25

Nieprzeczytany post autor: DonForex:-) »

Mi to wygląda na up ale może się mylę :)
"Someday - and that day may never come - I'll call upon you to give my pips back to me. But until that day, accept this justice as gift on my off day" - The Foreign Exchange Market in my f... nightmare.

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

Na razie było +12 pipsów down, ale założyłem większy TP, może się mylę ;)

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Dzisiejsze zagranie na GBP/AUD.
Zobaczymy czy uda się dojść do TP chociaż z reguły jak daję zagranie w trakcie na forum to rzadko do TP dojdą może tym razem inaczej będzie aby się przełamać :)
Ogólnie sytuacja była taka, że zrobili BO następnie na dole zrobili FBO (widać to na M15) doszli do tego zrobionego BO i tam nastąpiło FBO, ogólnie zagranie na kontynuację trendu, który się odwrócił, jak spojrzymy z D1 to ta para lubi być w jakimś trendzie i długo się on utrzymuje więc mogą i dużo niżej zjechać. Moje TP to ZL z W1. Dodatkowo jak ktoś chce to niech zobaczy na wykres GBP/USD aktualnie doszli do LT z W1 więc mogą się zatrzymać lub zrobić zjazd bo nie wydaje mi się żeby tak łatwo przebili LT z W1 ale na FX wszystko możliwe :)

Aha i od razu udzielę odpowiedzi, jak ktoś mnie się spyta, że nie boję się wchodzić przeciwko PB z H4. faktycznie na Pb trzeba uważac ale ja lubię PB w dobrej lokacji a tutaj ten Pb dla mnie nie jest w żadnej dobrej lokacji, dodatkowo na H1 wygląda on jak korekta czyli żadnego ZL nie zrobili, ale oczywiście trzeba być czujnym i zobaczyć czy uda się im przebić tego Pb, równie dobrze mogliby dojechać do LT i dopiero zrobić zjazd ale zobaczymy co będą robić, jak przebiją PB z H4 to drogą do TP otwarta

EDIT:chyba zła pasaa nie zostanie przełamana ale jeszcze poczekamy :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

No niestety zła passa została podtrzymana po publikowaniu wejść. Wejście nie było dosyć zgdone z tym co chcę grać ale było to zagranie z tym co widziałem. plusem zagrania jest to że wyszedłem w odpowiednim momencie gdy nie szło po mojej myśli a nie często to mi się kiedyś udawało.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Nieprzeczytany post autor: Buho »

czerwinek , ja to lubie wziąć profit i mieć z bani :D

dzisiaj na EU pierwsze zagranie to niewiem co za diabeł mnie podkusił aby SL przestawić dlatego strata, potem drugie zysk który pokrył strate,

na GU to wziąłem co chciałem i tyle, ale widze że ma ochote na większe spadki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Buho pisze:czerwinek , ja to lubie wziąć profit i mieć z bani
i bardzo dobrze chwali się, ja cały czas uczę się brać co moje nawet jeżeli moje TP jest daleko ale wszystko zależy od sytuacji, z tego co widzę dzisiaj poszli na GBP/AUD tam gdzie chciałem, co ogólnie dla mnie jest dobrą wiadomością, bo mogli zawrócić tam gdzie ja wchodziłem albo tak jak doszli do LT i ruszyli dopiero dla cierpliwych można było wyczekać i naprawdę pokaźny profit złapać :)
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Tak jeszcze krótko podsumuję sytuację na GBP/AUD.
Ogólnie oprócz BO i FBO staram się patrzeć co dzieje się na rynku co cena mówi, ogólnie byłe przekonany że pójdą w dół ale szukałem okazji do wejścia. Moje wejście się nie udało ale myślałem że może wyżej ich zaatakuję i mogę wziąć wtedy jeszcze większy zysk, jednak przebili oni wczoraj utworzoną linię LT i tak naprawdę o to im chodziło dużo ludzie pewnie widziało że przebili LT zagranie sell nie było już takie pewne i jak nagle potem sruneli w dół to widać na rzucie.
Ale staram się w swoich zagraniach również kierować obserwacjami i najprostszymi analizami, czyli dla przypomnienia zapodaję link do zrzutu który staje się dla mnie coraz ważniejszy:
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... p?id=65543

Czyli do póki nie przebili poprzedniego szczytu można było śmiało szukać okazji do shorta nie stety mi się nie udało ale warto też czasem wiedzieć gdzie cena idzie i wtedy szukać dobrej okazji do wejścia.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

ODPOWIEDZ