BO & FBO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

DigitalSmoke pisze:
28 sie 2020, 16:57
Nasdaq nie chce wyżej. Może dzisiaj go zrzucą?
Jakbyś wszedł short po cenie tej linii, to byś już mógł BE+ mieć zabezpieczone i dalej tylko się przyglądać.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

ninjaproject pisze:
28 sie 2020, 17:06
DigitalSmoke pisze:
28 sie 2020, 16:57
Nasdaq nie chce wyżej. Może dzisiaj go zrzucą?
Jakbyś wszedł short po cenie tej linii, to byś już mógł BE+ mieć zabezpieczone i dalej tylko się przyglądać.
Dokładnie tak zrobiłem.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Dzisiaj skromne wejście udane. niecałe 30 pipsów ale dla mnie to bardzo dużo :-) plan za 3 dni. Zaczęli układać się na wzrosty i wejście było po tym pinie z M15 wyjście trochę przed pierwszym TP, teoretycznie wg mnie mogą iść nawet tam na górę gdzie rozpoczął się ten piątkowy zjazd ale ja na dzisiaj chyba koniec no chyba że coś fajnego się pojawi
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

I tak z wykresów które mam na uwadze to tuaj coś może się wyklarować i to tyle co widzę na tą chwilę z mojego punktu i moich wejść. AUD/CAD, jakby doszli to tej linii co zaznaczyłem i będzie nawrót to bym próbował wejść na strzałce i TP gdzie zaznaczyłem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Doszli tam gdzie chciałem ale nie zawiajają tak jakbym chciał więc na dzisiaj koniec. Swoją drogą patrzę że na tym Ejku fajnie doszli do spaków z poprzedniego tygodnia tam gdzie chcialem wejście robić w piatek ale nie cofnęli.
To tak jak ktoś pisał że pociąg odjechał ale jednak teraz wrócił więc co by nie mówić akcja - reakcja typowo forexowo :-)
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: guccon »

@czerwinek, super że wróciłeś do aktywnego udzielania się na forum. Pozytywna postawa i dobre podejście do rynku będzie na korzyść czytających! Życzę wytrwałości a przy okazji dobrych wyników :564:
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

guccon pisze:
31 sie 2020, 16:27
@czerwinek, super że wróciłeś do aktywnego udzielania się na forum. Pozytywna postawa i dobre podejście do rynku będzie na korzyść czytających! Życzę wytrwałości a przy okazji dobrych wyników :564:
Dzięki :-)
Wytrwałość najważniejsza nawet zobaczyłem to w moim okresie próbnym jak przygotowywałem się do powrotu. Wyniki dobre by się również przydały. Myślę, że wyniki będą jak będzie cierpliwość i wytrwałość oraz trzymanie się planu :-) Niby to takie proste a jednak takie czasami skomplikowane :-)
Przyglądam aktualnie się trochę USD/JPY żeby podłączyć się do góry ale plan wykonany na dziś a jednak kusi :-) i tak to jest.
Swoją drogą Ejek zrobił takie podwójne fajne FBO ładnie to widać na H4 i H1 ale na D1 słabo i na żdanym interwale M15 i M5 nie ma moje układu świec na spadki. Kiedyś bym w takie coś wchodził bez mrugnięcia okiem a teraz ładnie wygląda to na H1 i H4 niby wyższe interwały itd, Ale po prostu na tą chwilę nie wiedzialbym jak w to wejść, ale fajnie miejsce do obserwacji moze zrobią coś tam ciekawego jutro typu jakieś momo w dół nawrotka jakiś pin potem bo w sumie jestem bardziej cierpliwy niż kiedyś to na pewno tak wiec jutro rynek jest pojutrze może jakoś tak ułożą że będzie możliwość wejścia, bo powtórze ciekawie wygląda na wyższych interwałach ale narazie zero potwierdzeń z mojego planu wejść.
A jeszcze podsumowującej Edek nie wygląda jakby jakoś chciał spadać, ujek liczyłbym że ruszą w górę tak jak dziś ejek, więc jakoś cieżko mi na tą chwilę z tamtych par stwierdzić żeby ejek spadł, ale powtórzę że z H1 i H4 przyzwoicie mogłoby to wyglądać.

P.S. Wszedłem w Ujka połową pozycji, wg mnie jest w połowie drogi mogę się mylić ale aktualnie robią wg mnie podjazd pod górę. Punktem wejścia powinno być dzisiaj to co na Ejku pokazywałem (prawie identyczna sytuacja) a teraz już są w połowie drogi ale dla mnie tamten układ cały czas obowiązuje, ale potem zrobili BO i teraz powoli próbują dalej ruszyć w górę, wiadomo że późna pora ale pozycja na pewno będzie do jutra chyba że wywali :-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Ujek wyjście ręczne z pozycji na -18 pipsów. W sumie można by napisać że słaby trejd :-) ale można by i się tego spodziewać :-)
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Ja nie rozumiem co ty grasz, bo to co widzę, to ma mało, lub nic wspólnego z FBO & BO i MightyOne.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Po kolei:
1)
EURJPYH1.jpg
Teraz, kiedy uznajesz, że ten poziom został BO?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2020, 11:33 przez ninjaproject, łącznie zmieniany 1 raz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ