BO & FBO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
jasiu86
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 16 maja 2008, 09:32

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: jasiu86 »

Damfry pisze:
jasiu86 pisze:NZDUSD doszło tam gdzie miało dojść, to może teraz Panowie dla odmiany podbitka do góry? ;)

jednak raczej jeszcze nie teraz :/
Zapolowałeś? albo ktoś się jeszcze podłączył?
Wczoraj testowałem wejścia na szczęście BE, a dziś kolejna próba i na razie ładnie zaczyna wyglądać :)

cześć Damfry :)

tak udało mi się wskoczyć, mniej więcej tak jak w załączniku ... ale już TP zgarnąłem ... czekam teraz na ponowienie :)

poza tym może w końcu polecą w dół także na EURNZD :) miałeś rację Czerwinek, że wczoraj to zbyt prosto wyglądało, zmyłkę strzelili, choć mam wrażenie że kierunek będzie S :)

czy ktoś rozpatrywał jeszcze EURGBP pod kątek S? :) ja się zapakowałem po ładnych świeczkach pinbarowych H1, H4 :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

W mojej ocenie eurgpb nie sprzyja d1-w1

Na chwile obecną nadal trzymam NZD/USD-na be coś mi pachnie 100-140pipsową świecą UP...dziś dolar się osłabia wszędzie,
tylko ociąga się włąsnie na tym i na audi, ale liczę że sprzedający się w końcu wyprztykają... Fakt są jakieś dane dla NZD mam nadzieję że w moją stronę będą bo ja idę do pracy :D
aktualizacja wieczorkiem

Awatar użytkownika
jasiu86
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 16 maja 2008, 09:32

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: jasiu86 »

Damfry pisze:W mojej ocenie eurgpb nie sprzyja d1-w1

Na chwile obecną nadal trzymam NZD/USD-na be coś mi pachnie 100-140pipsową świecą UP...dziś dolar się osłabia wszędzie,
tylko ociąga się włąsnie na tym i na audi, ale liczę że sprzedający się w końcu wyprztykają... Fakt są jakieś dane dla NZD mam nadzieję że w moją stronę będą bo ja idę do pracy :D
aktualizacja wieczorkiem
bardzo dobra decyzja co do przytrzymania, gratulacje :)

ale zobacz na EURNZD - chyba rozkręcili się na dobre ;) - dla mnie pierwszy przystanek 1.5950

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Ja już na dzisiaj skończyłem prawie siedzę tylko aud/nzd w sell czyli każdy w czym innym :)
Nie będe dzisiaj wejść prezentował bo nie były najlepsze, tzn były w miarę dobre ale ryzykowane. Ale dzisiaj kosiłem co się dało. Czułem się mniej komfortowo na rynku ale zgarnąłem koło 300 pipsów nie wiem jakim cudem :) Ale co wejście to był jakiś strzał i tak zbierałem po 30-50 pipek i tak się nazbierało :)Teraz w większości ruszyli do TP ale jak to pisałem dzisiaj beze mnie. W edku w longu siedziałem i wyszedłem i doszli do TP tak samo sell aud/jpy, no ale cóż zysk zainkasowany i to bardzo dużo więc dzisiaj już nie kuszę losu, jutro też będzie dzień.
Co do eur/nzd bym się wstrzymał jeszcze tak samo eur/gbp doszli tam gdzie mieli dojść i teraz trzeba wyeczekać i zobaczyć co zrobią. Będą pewnie w dół potem w górę ale końcu w którąś stronę pójdą.
W ogóle dzisiaj dużo danych było i bujało to w jedną to w drugą.
A właśnie kończąć posta patrzę że doszli do TP aud/nzd więc się pochwalę zrzutem :) Nie zadużo pipsów ale zawsze coś :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

A ja swoje jeszcze 3 groszę wrzucę o EUR/NZd nie jestem pewny tego sell do końca jeszcze mogli by troszkę pociągnąć ale widać że lecą w dół. Problem na tej parze jest takie w tym momencie żeby wejść w trejd to trzeba by pierwotny SL postawić koło 100pipek :( Co niestety dla mnie nie jest do zaakceptowania. Chyba, że grałbym z D1 to ok natomiast ostatnio widzę żę można śmiało zarabiać z SL 10-15-20 pipek i to całkiem nieźle. Chyba, że na korektach jakoś uda się podłączyć ale jak już pisałem spadki są bardziej dynamiczne i trzeba naprawdę umieć wbić się w rynek. Spójrzcie sobie jak taki JPY sobie zawsze spada jak już zacznie to srają ile wlezie w dół a jak up to się zabierają przez długi czas :)
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
jasiu86
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 16 maja 2008, 09:32

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: jasiu86 »

racja, SL na chwilę obecną jest spory ... poziom 1.60 ładnie na razie się broni ...

na m30 widać, że 1.6050 po przebiciu i reteście również ładnie wybronili, myślę, że to decydujące poziomy i tu się okaże co dalej :)

dzięki za opinie :)

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

i tak jeszcze do treningu może niektórym się przyda. Przykład na złocie. Zobaczcie co się działo i dlaczego up z rana w kwadracie mam nadzieję że znajdziecie odpowiedź :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Zrobili BO up i ładnie wrócili po ZL. O to chodzi czy miałeś na myśli coś innego?
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Tak poza tym już zjedli całe wybicie ale nie o to tutaj chodzi chodziło o moment szukania wejści. Tutaj już ostatni na dzisiaj przykład, aż mi głupio że przoczyłem takie cudo ale byłem zawalony inną rbootą. Szkoda przy SL koło 30 pipsów można było wyciągnąć ponad 100 i to w bardzo krótkim czasie :)ahh
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

Dobre, ale mocno pod prąd. Ja będę ładował Sy na 147.

ODPOWIEDZ