BMFN.EU

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
GIGNFR78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 02 sty 2013, 18:23

Re: BMFN.EU

Nieprzeczytany post autor: GIGNFR78 »

Przepraszam że odświerzam ale znajoma dostała coś takiego;
Inwestycja w licencjonowanym domu maklerskim (broker walutowy) bmfn :
Klient zakłada konto na stronie bmfn.eu , wpłaca pieniądze do PKO S.A. na wskazane konto , podając w tytule przelewu swój indywidualny numer subkonta który dostaje po założeniu konta na bmfn.eu
Minimum 1000$ lub 1000euro i może sam inwestować swój kapitał na forexie (globalna giełda towarowo walutowa) lub powierzyć pieniądze maklerom z bmfn. Wówczas maklerzy za klienta zarządzają jego kapitałem pobierając 30% prowizji od zysku który wypracują, nie ma innych kosztów zarządzania , prowadzenie rachunku nic nie kosztuje, nie ma prowizji za wpłaty , jest natomiast prowizja od wypłat , niezależnie od kwoty wypłacanej 20$ od każdej wypłaty. Pieniądze można wypłacić w każdej chwili , wystarczy wysłać mejla do bmfn z drukiem wypłaty i skanem dowodu osobistego, przelew z bmfn jest realizowany tego samego dnia. Pieniądze mogą wrócić do klienta tylko na to konto z którego weszły i musi to być konto posiadacza rachunku w bmfn z którego chce wypłacić pieniądze, nikt inny nie ma dostępu do konta klienta , tylko klient może środki wypłacać , makler może jedynie inwestować środki za klienta na rynku forex i tylko w przypadku zysku dostaje prowizje. Inwestycja wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym , ale na początku klient deklaruje % straty który jest w stanie zaakceptować, od 10% miesięcznie do 60% miesięcznie. Od tej decyzji zależy również ewentualny roczny % stopy zwrotu.
10% ryzyka daje średnio roczny zysk na poziomie 10-20% po odjęciu prowizji maklera , 20% ryzyka to zysk 20-40% rocznie , 30% ryzyka to zysk 40-70% rocznie , 40%ryzyka miesięcznego to zysk 70-100% rocznie , 50% ryzyka to 100-150% rocznie i 60% ryzyka to 150-200% rocznie po odjęciu prowizji.
Za zyski kapitałowe z tej inwestycji nie jest pobierany podatek belki ponieważ jest to inwestycja globalna i dom maklerski nie zgłasza tego do urzędu skarbowego.
Jest też możliwość tej samej inwestycji z ochroną kapitału , przy wpłacie od 10000$ lub euro do kwoty 30000$ gwarancja kapitału wynosi 90% , ale minimalny okres inwestycji wynosi 1 rok, wówczas klient ma gwarantowane 90% kapitału który wpłacił, w przypadku kiedy dom maklerski wypracuje zysk dla klienta , klient dostaje 30% tego zysku. , przy wpłacie między 30000$ a 300000$ lub euro gwarancja kapitału wynosi 100% przy inwestycji na 1 rok , zysk klienta to również 30% zysku który wypracuje dom maklerski (realny zysk dla klienta to 10-20% w skali roku) , przy wpłacie powyżej 300000$ lub euro klient ma gwarancje 100% wpłaconego kapitału plus zysk domu maklerskiego na poziomie 50%. "

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: BMFN.EU

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Nieźle ... jakaś kolejna szemrana akcja. Radziłbym trzymać się z dala.
Na stronie nie widzę wzmianki o tym zarządzaniu - nigdzie nie pokazują ani takiej opcji, ani tym bardziej jakichkolwiek wyników ....

Od kogo był ten mail ?

W poście są "niezłe kwiatki". Zdaje się, że bmnf nie ma statusu domu maklerskiego - a na pewno nie w Polsce więc jest to przekłamanie. Bzdurą też, jest akapit o "inwestycji globalnej" od której nie płaci się podatku belki. Nie ma czegoś takiego: podatki płacisz od każdych zysków kapitałowych.

Ogólnie to wygląda na przypadek którym powinna się zainteresować KNF.
Green
Obrazek
Obrazek

GIGNFR78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 02 sty 2013, 18:23

Re: BMFN.EU

Nieprzeczytany post autor: GIGNFR78 »

Laska założyłą tam konto i i coś takiego dostała plus 20$ od wpłaty konta.
Kolejny Amber Gold ale broker .

GajaSA
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2013, 09:34

Re: BMFN.EU

Nieprzeczytany post autor: GajaSA »

green7 pisze:Nieźle ... jakaś kolejna szemrana akcja. Radziłbym trzymać się z dala.
Na stronie nie widzę wzmianki o tym zarządzaniu - nigdzie nie pokazują ani takiej opcji, ani tym bardziej jakichkolwiek wyników ....

Od kogo był ten mail ?

W poście są "niezłe kwiatki". Zdaje się, że bmnf nie ma statusu domu maklerskiego - a na pewno nie w Polsce więc jest to przekłamanie. Bzdurą też, jest akapit o "inwestycji globalnej" od której nie płaci się podatku belki. Nie ma czegoś takiego: podatki płacisz od każdych zysków kapitałowych.
Ogólnie to wygląda na przypadek którym powinna się zainteresować KNF.
Moim zdaniem powinieneś dostać negatyw - i będę o niego wnosił ponieważ :
1. Panowie sprawdzać trzeba firmę, a nie siać odpowiedzi byle ilość się zgadzała...
2. Pełne informacje na stronach sprawdzamy i wiarygodność firmy,a nie po łepkach...
http://www.bmfn.com (strona główna jak byk reklamuje produkt wyżej opisany).
3. Firma brokerska nie musi w każdym kraju starać sie o status domu maklerskiego - wystarczy tzw. paszport - to znaczy licencja na całą Europę.
4. Inwestycja globalna - od której nie płaci sie podatku belki... oczywiste jest tutaj to że broker nie wysyła pitu do polskiego urzędu i "nie trzeba" zgłaszać całego zysku. (taki doświadczony trader jak Ty chyba zna temat i powinien tutaj wykazać się profesjonalizmem w odpowiedzi. Również nie prawdą jest to że zyski płacisz od każdych zysków kapitałowych - przykład Cypr itp.
5. Ogólnie odpowiedziałeś udając mistrza, a wyszedłeś na totalnego ignoranta.
Przypadek którym powinna się zainteresować KNF - kolego - ta firma ma biuro w centrum Warszawy wraz ze zgłoszonym biurem w KNF. Również jest wpisana w KNF jako licencjonowany podmiot działający na terenie całej Europy.

Pozdrawiam
Kovis

-- Dodano: 05 mar 2013, 19:17 --
GIGNFR78 pisze:Laska założyłą tam konto i i coś takiego dostała plus 20$ od wpłaty konta.
Kolejny Amber Gold ale broker .
Kolego, a Ty nie widziałeś promocji na 2013r ?
http://www.bmfn.eu/bonus.html
panowie handlujecie na rynku światowym, a nie znacie podstaw angielskiego ?
bonus = promocja dla Ciebie kolego.. od obrotu dostajesz ciut $ jako zwrot.

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: BMFN.EU

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
GajaSA pisze:Moim zdaniem powinieneś dostać negatyw - i będę o niego wnosił ponieważ :

Pozdrawiam
Kovis
Kovis? Czemu nicka zmieniłeś? I napisz nam co się stało z BlackHorse FX? Dlaczego zniknąłeś bez śladu?

Pozdrawiam
Karol Marchewka

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: BMFN.EU

Nieprzeczytany post autor: green7 »

GajaSA pisze: Moim zdaniem powinieneś dostać negatyw - i będę o niego wnosił ponieważ :
Tak uważasz ?
GajaSA pisze: 1. Panowie sprawdzać trzeba firmę, a nie siać odpowiedzi byle ilość się zgadzała...
2. Pełne informacje na stronach sprawdzamy i wiarygodność firmy,a nie po łepkach...
http://www.bmfn.com (strona główna jak byk reklamuje produkt wyżej opisany).
To są Twoje argumenty? Słabe dosyć. Pisałem, że na stronie bmnf nie ma żadnej wzmianki o zarządzaniu kapitałem. Być może w chwili obecnej - 2 miesiące po moim poście to się zmieniło - nie chce mi się sprawdzać (pewnie podeślesz linka jeśli tak jest), ale nawet jeśli taki opis jest to pewnie da się też sprawdzić kiedy się pojawił.
GajaSA pisze: 3. Firma brokerska nie musi w każdym kraju starać sie o status domu maklerskiego - wystarczy tzw. paszport - to znaczy licencja na całą Europę.
Przekłamujesz i bzdury opowiadasz. Ustawa o obrocie instrumentami finansowymi definiuje co to jest dom maklerski - i jakie są wymogi by takowy powstał. Paszport o którym piszesz daje owszem prawo do prowadzenia działalności na terenie kraju ale NIE znaczy to, że jest się domem maklerskim.
Zresztą tutaj masz listę wszystkich domów maklerskich w naszym kraju: http://www.knf.gov.pl/dla_rynku/PODMIOT ... akler.html Na tej samej stronie znajdziesz też informację o tym że BMNF jest notyfikowany w PL jako zagraniczna firma inwestycyjna. A firma inwestycyjna to nie to samo co dom maklerski prawda ?
Więc chyba dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna....

GajaSA pisze: 4. Inwestycja globalna - od której nie płaci sie podatku belki... oczywiste jest tutaj to że broker nie wysyła pitu do polskiego urzędu i "nie trzeba" zgłaszać całego zysku. (taki doświadczony trader jak Ty chyba zna temat i powinien tutaj wykazać się profesjonalizmem w odpowiedzi. Również nie prawdą jest to że zyski płacisz od każdych zysków kapitałowych - przykład Cypr itp.
No jeśli według Ciebie to, że firma nie wysyła pitu znaczy że "nie trzeba" zgłaszać całego zysku to gratulacje. Naprawdę tak doradzasz klientom ?
A ten Cypr do do czego niby przypiąć ? Mail słany był do osoby w Polsce, inwestycja miała być robiona przez nią. Więc skąd z tym Cyprem wyjechałeś ?
GajaSA pisze: 5. Ogólnie odpowiedziałeś udając mistrza, a wyszedłeś na totalnego ignoranta.
Zapewne o tym nie wiesz, ale w dyskusji nie używa się argumentów at persona. Chcesz udowodnić, że jestem ignorantem to proszę bardzo - pisz w czym konkretnie się pomyliłem. Czytelnicy sami ocenią.
GajaSA pisze: Przypadek którym powinna się zainteresować KNF - kolego - ta firma ma biuro w centrum Warszawy wraz ze zgłoszonym biurem w KNF. Również jest wpisana w KNF jako licencjonowany podmiot działający na terenie całej Europy.
I co z tego ? To, że jest wpisana na liście w KNF nie oznacza przecież, że automatycznie wszystkie jej działania są zgodne z prawem prawda ?
Green
Obrazek
Obrazek

GajaSA
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2013, 09:34

Re: BMFN.EU

Nieprzeczytany post autor: GajaSA »

Moim zdaniem dość słabo to zapoznajesz się z ofertą firmy, ale to moje prywatne zdanie.

Tak jak pisałem, jednak powtórzę, "Firma brokerska nie musi w każdym kraju starać sie o status domu maklerskiego - wystarczy tzw. paszport - to znaczy licencja na całą Europę" i działalność jest prowadzona jako broker.
Próbujesz umniejszyć danej firmie, że nie jest domem maklerskim w PL, xtb jest... wow.

Tak,osobiście polecam założyć spółkę Cypryjską i prowadzić ja zgodnie z przepisami i prawem, tak aby zyski kapitałowe wynosiły 0%. Dałem informacje że 99% brokerów nie wysyła pitu, ponieważ większość zarejestrowana jest po za Pl i nie ma takiego obowiązku.
Jeśli już tak czepiasz się Cypru i pytasz czemu z nim wyjechałem - to spójrz na większość brokerów w PL,np. z pierwszej 3ki... polska firma - dom maklerski...a udziałowiec 99% spółka Cypryjska. Ja nie mam z tym problemu, ale jak widzę oburzenie, no jak to zakładasz spółkę Cypryjską i nie płacisz podatku? Płacę tylko 0%. Nie mam wyników 4000% w miesiąc, ale handluje na rzeczywistym rachunku i mnie koszty typu podatek dotyczą, więc staram się je optymalizować najlepiej jak potrafię.

Cały czas ignorujesz największy błąd jaki mogłeś zrobić, czyli jako "guru" czy master tego forum - piszesz posty podając rzekomo fachową informację, a nie sprawdziłeś czy aby doświadczenie tym razem Cie nie zaprowadziło w maliny.
Może lepiej wyjść na przeciw i zapytać danego brokera, odwiedzić oddział firmy - porozmawiać.
To, że firma jest wpisana na liście KNF - to znaczy że firma jest kontrolowana i nam klikając na fx powinno to uspokajać umysł, a nie wprowadzać zamęt.
Na przyszłość, rada od starego znajomego -nie wyrywaj się z 3000 postem - tylko sprawdź dogłębnie i wykaż się profesjonalizmem w udzielaniu odpowiedzi dla młodych traderów.

Pozdrawiam serdecznie mr green-a :mrgreen:

-- Dodano: 06 mar 2013, 02:14 --
MaRCHeW pisze:Witam.
Kovis? Czemu nicka zmieniłeś? I napisz nam co się stało z BlackHorse FX? Dlaczego zniknąłeś bez śladu?

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Cześć,
Zmieniłem nicka -bo do starego nie mam hasła -gdzieś zapisane na starych pocztach, ale wieki nie było mnie na forum, tak jak obiecałem, nie chciałem tracić czasu na kłótnie i karmienie Troli.
Teraz trochę mnie rozbawiło opisywanie - firmy bez wiedzy na jej temat, więc powstałem z popiołu. joke ;)
szczerze to nie zaglądałem tutaj kawał czasu.
co z bh...
1 BlackHorse postawiony w stan likwidacji, swoje "wybiegał" ;)
(zrobiliśmy swoje, a ponieważ był tylko spółką z o.o. z małym kapitałem - inwestorzy nie chcieli takiej formy i za mało możliwości ona dawała), przekształcenie natomiast zajmuje od 4-7 miesięcy, więc lepszym rozwiązaniem było postawienie młodej s.a.,
2 Postawiona S.A.,
3 Inwestorzy wykupili udziały i rozwijają dalej różne produkty (pod okiem -moim zdaniem kilku wybitnych fachowców w swojej dziedzinie) na już "wyższym poziomie".
Long story. Tak czy inaczej pozdrawiam starą gwardię traderów, gratulacje że ta pasja tak długo w was siedzi, pomijając czy na + czy - byle zdrowie i chęci do klikania były ;)

Awatar użytkownika
zealot
Gaduła
Gaduła
Posty: 312
Rejestracja: 11 sty 2013, 19:46

Re: BMFN.EU

Nieprzeczytany post autor: zealot »

Nie ma czegos takiego jak osoba fizyczna z rezydencja podatkowa w polsce placaca 0% podatku na cyprze... mozesz nazywac to optymalizacja, ale jest to zwykle lamanie prawa.. mozesz nazywac to obejsciem, jesli wolisz. to taka polska "zaradnosc". / Nie place zusu w PL bo mam fikcyjna umowe w UK . Rozporzadzenie takie i srakie mi to gwarantuje. / Nie place podatku od zysku z kapitalu, bo mam firme... tfu.. wynajeta skrytke pocztowa na cyprze.. /. Problem w tym ze manipulowanie stanem faktycznym aby obejsc przepisy to zwykle oszustwo podatkowe. informowanie klientow, ze moga nie placic podatkow od zyskow bo nie informujecie o nich urzedu skarbowego to kompromitacja.. moim skromnym zdaniem.
PFSOFT Protrader. Kompleksowa, wielozadaniowa platforma tradingowa.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: BMFN.EU

Nieprzeczytany post autor: green7 »

GajaSA pisze:Moim zdaniem dość słabo to zapoznajesz się z ofertą firmy, ale to moje prywatne zdanie.

Tak jak pisałem, jednak powtórzę, "Firma brokerska nie musi w każdym kraju starać sie o status domu maklerskiego - wystarczy tzw. paszport - to znaczy licencja na całą Europę" i działalność jest prowadzona jako broker.
A moim zdaniem Ty nie potrafisz zrozumieć słowa pisanego. Więc jeszcze raz: czy ja napisałem, że paszport nie wystarcza ? Nic takiego nie twierdzę: twierdzę natomiast, że nazywanie firmy posiadającej w/w paszport domem maklerskim jest nadużyciem. NIE, niestety NIE - posiadając paszport nie stajecie się automatycznie domem maklerskim.
Pisząc, że tak jest wprowadzacie klientów w błąd.
GajaSA pisze: Próbujesz umniejszyć danej firmie, że nie jest domem maklerskim w PL, xtb jest... wow.
Niczego nikomu nie umniejszam (jeszcze) - odnoszę się jedynie do błędnych informacji jakie podajecie.
Rozumiem jednak, że próbujesz się nabijać z XTB. XTB ani mnie chłodzi ani ziębi: ale według mnie jako biznesmen będziesz się mógł z nich ponabijać jeśli osiągniesz co najmniej podobny sukces biznesowy jak oni. A do tego mniemam droga jeszcze daleka.
GajaSA pisze: Jeśli już tak czepiasz się Cypru i pytasz czemu z nim wyjechałem - to spójrz na większość brokerów w PL,np. z pierwszej 3ki... polska firma - dom maklerski...a udziałowiec 99% spółka Cypryjska. Ja nie mam z tym problemu, ale jak widzę oburzenie, no jak to zakładasz spółkę Cypryjską i nie płacisz podatku? Płacę tylko 0%. Nie mam wyników 4000% w miesiąc, ale handluje na rzeczywistym rachunku i mnie koszty typu podatek dotyczą, więc staram się je optymalizować najlepiej jak potrafię.
To logiczne jeśli chodzi oo spółki. Jednak mail, od którego sprawa się zaczęła był wysłany do potencjalnego "zwykłego" klienta. Taki klient nie jest raczej spółką cypryjską. Chyba nie powiesz mi, że zakładacie taką spółkę każdemu klientowi z automatu po to by nie płacił podatku od fx. Pisanie więc "o inwestycji globalnej zwolnionej z podatku" to kolejne kłamstwo.
Pomijam fakt, że to ewentualna spółka cypryjska jest zwolniona z podatku - a osoba chcąca legalnie skorzystać z zysków tej spółki musiałaby się sporo nagimnastykować by od wypłaconych pieniędzy podatku nie zapłacić.
GajaSA pisze: Cały czas ignorujesz największy błąd jaki mogłeś zrobić, czyli jako "guru" czy master tego forum - piszesz posty podając rzekomo fachową informację, a nie sprawdziłeś czy aby doświadczenie tym razem Cie nie zaprowadziło w maliny.
Konkretnie gdzie? Jak piszesz takie zdania to bądź łaskaw zacytować moje słowa i wykazać gdzie się myliłem. A z tymi przytykami osobistymi to już Ci pisałem - są cokolwiek nie eleganckie i jedyne co w ten sposób osiągniesz to sprowokujesz mnie do tego samego. A jak się zaraz przekonasz raczej nie będzie to dla Ciebie miłe.
GajaSA pisze: Może lepiej wyjść na przeciw i zapytać danego brokera, odwiedzić oddział firmy - porozmawiać.
Rozumiem - sądząc po nicku - że piszesz o siedzibie firmy Gaja Investments S.A. ?
Na stronie http://gajasa.pl/index.php?id=kontakt widzę adres firmy:
GAJA INVESTMENTS S.A.
BRANDLOVA 1639/6
149 00 PRAHA 4
A wg. google wejście do siedziby firmy wygląda tak:
brahandlova-2.jpg
No to sorry, ale nie odwiedzę Was. Nie to, że to Pragi za daleko ale jakoś ten dres w bramie mnie odstrasza.

Apropo jeszcze firmy: na stronie podajecie:
NIP: IC 279 53 459
Pomijam już fakt, że według mojej wiedzy IC to nie NIP (czeski NIP do DIC) a regon, ale
pod tym IC jak łatwo można sprawdzić na stronie czeskiego urzędu statystycznego: http://registry.czso.cz/irsw/hledat.jsp zarejestrowana (od 2007r) jest całkiem inna firma (SOFFICE).

Poprzednim razem (przy BH) twierdziliście, że jesteście nadzorowani przez Narodowy Bank Czeski, który nadał Wam numer ... i tu podawaliście regon :)
Jak widać nie tylko wprowadzacie w błąd klientów nieprawdziwymi stwierdzeniami, ale nie potraficie nawet podać prawdziwych danych własnej firmy. Naprawdę pełen profesjonalizm.
Na przyszłość, rada od starego znajomego -nie wyrywaj się z 3000 postem - tylko sprawdź dogłębnie i wykaż się profesjonalizmem w udzielaniu odpowiedzi dla młodych traderów.
Pozdrawiam serdecznie mr green-a :mrgreen:
Nie jesteś moim znajomym, tym bardziej starym (znajomym). O ile sobie przypominam to jedyny kontakt mieliśmy gdy zaoferowałeś się pomóc (bezskutecznie) w sprawie niewypłacenia zysków przez BMNF.
Więc z łaski swojej nie spoufalaj się, bo od Ciebie i Twoich szemranych interesów wolę trzymać się z dala.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Green
Obrazek
Obrazek

GajaSA
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2013, 09:34

Re: BMFN.EU

Nieprzeczytany post autor: GajaSA »

Firma Cypryjska, prowadzona wraz z dyrektorami na Cyprze. Nikt tutaj nie mówi o naginaniu prawa lub nie płaceniu podatku. Mówimy o optymalizacji podatkowej - dającej niższe podatki. W tym wypadku 0%.
Jeśli skończenie podatków na wyższej uczelni i wykorzystywanie w praktyce wiedzy przekazanej przez profesorów prawa podatkowego nazywasz kompromitacją...
:564:

-- Dodano: 07 mar 2013, 12:40 --

[quote="green7"]
Nie wiem skąd ten mail i od kogo, więc nie wiem kto go tłumaczył. Firma strony nie posiada.
Działalność : trzymanie środków Klienta, zarządzanie, analizy itp. mogło się "zjadaczowi" chleba - czytaj tłumaczowi źle przetłumaczyć. Chociaż nadal musisz rozróżnić dom maklerski w PL od zagranicznego brokera z licencją na trzymanie i zarządzanie środkami.

Info dla zwykłego Klienta... Tak, zakładamy lub sprzedajemy - każdemu Klientowi który u nas inwestuje w wynajem oprogramowania spółkę Cypryjską.
Po raz kolejny nie masz pojęcia o produkcie, a piszesz z "przekonaniem" że ktoś kłamie oszukuje itp.
easy kolego... bo siwych włosów dostaniesz.
Skoro tak dobrze znasz prawo podatkowe to może pomożesz traderom z forum zaoszczędzić na podatku.


O ile sobie przypominam to jedyny kontakt mieliśmy gdy zaoferowałeś się pomóc (bezskutecznie) w sprawie niewypłacenia zysków przez BMNF. Więc z łaski swojej nie spoufalaj się, bo od Ciebie i Twoich szemranych interesów wolę trzymać się z dala.
Dostałem informacje z firmy, że wszystkie środki zostały wypłacone, a kwoty których się domagałeś była wyciągnięta z kapelusza.
Tak jak napisałem z rok temu, Tobie - ja osobiście złożyłbym zawiadomienie o oszustwo firmy BMFN na Twoim rachunku. Skoro zostałeś oszukany jak twierdzisz...
Z tym że wypłata z rachunku jaką przedstawił mi BMFN - pokazywała wypłatę środków więc temat został zamknięty z mojej strony.
Odnośnie mojej firmy to strona jest w budowie, a adres jest adresem wirtualnym jak pewnie się spodziewasz, dodatkowo podany adres jaki wpisałeś w google jest błędny i nie przedstawia naszego biura więc nie wiem skąd te zdjęcie. Więc jak wyżej - sprawdź dokładnie i upewniaj się w swoich domniemaniach, a nie publikujesz coś co wyszukał google. Google to nie realny świat.
Przepraszam Pana greena za zwrócenie się do niego kolego, zakładałem że forum służy do wspólnej współpracy i rozwijania się, nie do "panowania" sobie.

Zapraszam do fizynczego Biura w Warszawie na ulicy Domaniewskiej 37.
Zdjęcie poniżej. Parking dla Klientów - miejsca 62 oraz 81.
Serdecznie zapraszam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ