Biznes Plan

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Krzysiu89 pisze:niezapomnij ze wiekszosc woli jak one same sie staraja o faceta a facet je olewa
Wiem, wiem, to podstawa kontaktów z kobietami.:) Przynajmniej moich. Jak się mocno starasz o względy kobiety, większość po prostu ciebie osra na rzadko. Natomiast jak jej dasz odczuć, w mniej lub bardziej subtelny sposób, że jest głupia, beznadziejna, nie tylko nie umie się ubrać ale nawet umyć zębów, a w twoich oczach może być co najwyżej pośmiewiskiem, a i to nie zawsze, większość kobiet uznaje nas za wyjątkowego faceta.

No i jak tu się z nich nie śmiać jak one same w sobie są po prostu komiczne? :)
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

moze i komiczne ale bez nich co bys robil w lozku i z kim ;D juz nawet nie chce wiedziec :D przeszlismy na temat kobiet ;D?

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Krzysiu89 pisze:moze i komiczne ale bez nich co bys robil w lozku i z kim
Są śmieszne, bo jak same coś wymyślą, to przeważnie jest to szczyt głupoty. Jak zaczną realizować swoje genialne pomysły w praktyce, szczyty głupoty przekraczają. Ale poza tym są fajne, ciepłe, miłe, miękkie, przyjemne w dotyku, a i pośmiać się z nich można dobrze.:) Może już wystarczy o laskach.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

xD hahaha ;D głowa mała ;P to co z tą franczyzną bo ridera sie juz doczekac pewnie nie moze ;P

Awatar użytkownika
basketmat
Gaduła
Gaduła
Posty: 235
Rejestracja: 19 sie 2011, 19:00

Nieprzeczytany post autor: basketmat »

Może Kebab? Np. w Warszawie jest Kebab King - najlepszy w mieście, ale na pradze oddziału nie ma, wszak nie wiem, czy można franczyzę wziąć, ale gastronomia tego typu, to nie jest zły pomysł. Telepizza, Dominium etc.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Ciekawe czy można w ogóle zarobić na myjni samochodowej?
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
basketmat
Gaduła
Gaduła
Posty: 235
Rejestracja: 19 sie 2011, 19:00

Nieprzeczytany post autor: basketmat »

Myślę że tu kluczową rolę gra lokalizacja. Np. za mostem gdańskim w Warszawie ( w drodze do arkadii) jest myjnia, to jest niedaleko wieżowców i zapewne po drodze do i z pracy wielu ludzi. A że niedaleko centrum, to pracują tam raczej ludzie zamożni i fakt faktem z tego co widzę , to kolejki tam są.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Kiedyś wspólnie z koleżanką myślałem o myjni, w której fury myją dziewczyny w bikini, może nawet topless, wtedy nie miałem kasy, żeby to zrobić, ale może do tego wrócę? W sumie rzeczywiście kwestia lokalizacji, bo laski znaleźć to chyba znajdę szybko.:) Ciekawe tylko czy to będzie rentowne, trzeba się dowiedzieć.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

ODPOWIEDZ