Biznes Plan

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

T-REX pisze:Spróbuj starsze bogate panie... Mr. Green
Polecam, a i czasami przyjemność może być. Inwestycja w kobiety to zawsze najlepsza inwestycja. Tylko się, k...., nie zakochaj, młody jesteś, może się zdarzyć taki błąd w sztuce.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

;D a mowilem na poczatku tematu? "inwestycja w kobiety to najlepsza inwestycja" :D tylko nie o taki cos mi chodzilo :D

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Temat spadł na to jak załatwić kasę będąc panem do towarzystwa :D Świetnie.
Ma ktoś coś wspólnego z franczyzą? Otworzył takowy punkt ,współpracuje?

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

ridera pisze:Temat spadł na to jak załatwić kasę będąc panem do towarzystwa Very Happy
Bardziej miałem na myśli, żeby rozkochać w sobie jakąś tam samotną biznes women, i wyrwać od niej jakieś 100-200 k + znajomości. Jest to jakiś pomysł na start, chociaż ja się w takie rzeczy nie bawię.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
basketmat
Gaduła
Gaduła
Posty: 235
Rejestracja: 19 sie 2011, 19:00

Nieprzeczytany post autor: basketmat »

To laski wyrywają Ciebie? :lol: Tzn. z Ciebie.

No nie wiem, czy kobieta byłaby dobrym mentorem. Być może przy dobrym biznesplanie i staraniach, sam się pojawi odpowiedni człowiek.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

basketmat pisze:No nie wiem, czy kobieta byłaby dobrym mentorem.
Kobieta nie ma być mentorem tylko mennicą. Ja nie wiem, po polsku piszę a większość i tak nie rozumie.
basketmat pisze:To laski wyrywają Ciebie? Laughing Tzn. z Ciebie.
A tej złotej myśli to już w ogóle nie rozumiem. Nawet blondynki wypowiadają się sensowniej.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
basketmat
Gaduła
Gaduła
Posty: 235
Rejestracja: 19 sie 2011, 19:00

Nieprzeczytany post autor: basketmat »

Bardziej miałem na myśli, żeby rozkochać w sobie jakąś tam samotną biznes women, i wyrwać od niej jakieś 100-200 k + znajomości.
To laski wyrywają Ciebie? Laughing Tzn. z Ciebie.


Wyluzuj, nie szukam konfliktów, a Ty chyba masz gorszy dzień :wink:

:D masz rację, to zdanie jest bez sensu, cały czas miałem na myśli
a To nie laski wyrywają Ciebie? Laughing Tzn. z Ciebie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

basketmat pisze:a To nie laski wyrywają Ciebie?
Czasami wyrywają, ale co to za laski, które same muszą wyrywać faceta, bo nikt ich nie chce? :wink:
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Seneszal26
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2009, 21:01

Nieprzeczytany post autor: Seneszal26 »

Kursy excela, vb, w ogóle całego pakietu MOffice (różne stopnie zaawansowania ). Oczywiscie w formie e-learning, video kursy. Ludzie tego szukają co widać po wynikach z google keyword tool . Na stacjonarne szkolenia raczej mało kto pojedzie zwłaszcza, gdy kosztują od 1100 zł w zwyż. Co innego video-kurs w internecie. Szukałem ale nic ciekawego nie znalazłem także jest całkiem fajna nisza. Wiadomo trzeba nad tym troche czasu spędzić ale myślę, że warto
Nie podejmuj żadnych działań dopóki nie nadarzy się odpowiednia okazja

Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

jasonbourne ;D ahh te kobiety ;P niezapomnij ze wiekszosc woli jak one same sie staraja o faceta a facet je olewa ;) role sie czesto juz odwracaja ;) maja dosc juz gdy facet wyrywa ja bo ma fajna dupe :D a jezeli facet ja olewa to znaczy ze jest wartosciowy :D ahhh a ridera złapał bakcyla na punkcie franczyzny :D?

Dodano po 2 minutach:

a co powiecie na temat mercedesików ;D? nie koniecznie te w dieslu i zwykle w benzynie bo wiem ze czesto wyjezdzajac z salonu witaja w serwisie ;D ale te AMG :D? tam silnik to perełeczka, caly silnik jest skladany recznie a czesci podpisane nazwiskiem składającego ;) wiec latwo znalesc drania ;D

ODPOWIEDZ