Biznes Plan

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
basketmat
Gaduła
Gaduła
Posty: 235
Rejestracja: 19 sie 2011, 19:00

Nieprzeczytany post autor: basketmat »

b]Archanioł[/b] Kwiat polskiej młodzieży dyskutuje o biznesie, a Ty, że małolaty w biznesmanów :wink: :wink: :wink:

Swoją drogą prowadzicie b. ciekawą rozmowę nt. tych biznesów.
GWH, jaki sklep prowadzisz?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Mały sklepik z biżuterią. Póki co działa bardziej jako pośrednik między jednym większym sklepem, a chińczykami ale już niedługo trochę poszerzę jego działalność o sprzedaż detaliczną i szerszą ofertę pośrednictwa w hurcie.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
Yawlarutan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 05 gru 2011, 08:25

Nieprzeczytany post autor: Yawlarutan »

Archanioł, rozpowszechnienie formy ma się nijak do jej poprawności. :)
Strasznie się, nawiasem mówiąc, spinasz o byle bzdurę :). Wyluzuj, szkoda nerwów.
O biznesie jakieś tam pojęcie mam, bo prowadzę takowy, choć nie ma on nic wspólnego z franczyzą tudziez franszyzą.
Swoją drogą polecam - zajmuję się tłumaczeniami i korektą tekstów i jest to działalność, którą można bardzo fajnie łączyć np. z forexem. Pracuję z domu i nie ma żadnego problemu, żeby mieć na monitorze obok włączony wykres ;).
Zarobki też całkiem ok - milionerem dzięki temu nie zostanę, ale na spokojne życie bez problemu wystarczy.
Keep it simple, stupid.

Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

tlumaczenie tekstow, papierow itp to fajna sprawa ;) moja dawna kobieta za czasow liceum dorabiala sobie na tlumaczeniu dokumentow firmowych z jezyka wloskiego na polski i odwrotnie ;) potem po liceum juz na stale zatrudnila sie w takowej firmie i dostawala 15tys na miesiac;) siedzac w domu nie koniecznie w biurze ze stertą dokumentow ale miala czas na kapiel, zjesc cieply domowy obiad badz zajac sie mlodszym braciszkiem ;P

Awatar użytkownika
Seneszal26
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2009, 21:01

Nieprzeczytany post autor: Seneszal26 »

Jeżeli ktoś potrzebuje pomysł na produkt to mogę podrzucić. Wiele osób szuka kursu programowania w mql a dokładnie jak stworzyć własne EA. Jeżeli ktoś zrobił pełny video kurs od podstaw jak zrobić takie EA i sprzeda nawet za 300 zł czy więcej ( pod warunkiem, że będzie dobry) to na pewno znajdą się chętni.
Nie podejmuj żadnych działań dopóki nie nadarzy się odpowiednia okazja

Awatar użytkownika
basketmat
Gaduła
Gaduła
Posty: 235
Rejestracja: 19 sie 2011, 19:00

Nieprzeczytany post autor: basketmat »

Czy szukał ktoś z was kiedyś inwestora? Jak to wygląda od strony człowieka, który jest nowy w biznesie i nie ma znajomości? Ponadto jak myślicie, do kogo podbijać mając niespełna 20 lat, tzn. panów w muszkach, czy szalonych biznesmanów? :wink:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Spróbuj starsze bogate panie... :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
basketmat
Gaduła
Gaduła
Posty: 235
Rejestracja: 19 sie 2011, 19:00

Nieprzeczytany post autor: basketmat »

Ty , a wiesz, że to dobry pomysł 8) Tylko muszę jeszcze podbudować muskulaturę. :lol:
Może powiem skąd to pytanie, zastanawia mnie kto by był bardziej skłonny zainwestować w takiego smarka i kto by był lepszy mentorem.
Oczywiście każdy człowiek jest inny, ale uogólniając, panowie w muszkach różnią się nieco od wariatów. Dlatego zależy mi, żeby ktoś opowiedział swoje doświadczenia.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

basketmat pisze:Ponadto jak myślicie, do kogo podbijać mając niespełna 20 lat, tzn. panów w muszkach, czy szalonych biznesmanów?
Uderz do ludzi, dla których kwota którą potrzebujesz jest drobną kwotą (sportowcy, gwiazdy estrady, aktorzy itd) ...
Najważniejsze jest jak "sprzedasz" samego siebie ... jeśli "kupią" to, co oferujesz, to zainwestują ...

Powiem tylko z własnego doświadczenia, że rzeczywistość bywa bardziej zaskakująca od fikcji ...

Awatar użytkownika
basketmat
Gaduła
Gaduła
Posty: 235
Rejestracja: 19 sie 2011, 19:00

Nieprzeczytany post autor: basketmat »

Powiem tylko z własnego doświadczenia, że rzeczywistość bywa bardziej zaskakująca od fikcji ...
Pozytywnie? :)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ