Big Long

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: raposo »

ask pisze:za co dostal bana ?
Powód: „łamanie regulaminu forum”

Szczegółów nie znam.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

byq69
Gaduła
Gaduła
Posty: 369
Rejestracja: 31 sie 2014, 14:19

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: byq69 »

kurcze szkoda ze banujecie takich ludzi. gosc choc nie zdradzil zasady to zaproponowal z chirurgiczna precyzja wejscie warte gruby szmal
przeciez gdyby taki gosc jak ja ktory wali na lewarze min. 1;1000 zaladowal sie w miejscu ktore on okreslil za 10k na full
i wyszedl po 0,95 to bym wyjal nie wiem ile ale w h...

wiem ze to tylko gdybanie ale gosc sprawial wrazenie pewnego siebie i chetnie kafla bym zaryzykowal wtedy bo sensownie to wygladalo

az strach pomyslec co by bylo gdyby ktos to spiramidowal. jeden zloty strzal i bank rozbity pozamiatane. i po co to siedziec codziennie przed kompem po 10h albo zapierdalac przy lopacie cale zycie.

nice call man!

ps. a moze tak teraz big longa na tej parze z celem kolo 0,97??? akurat korekta sie chyba konczy szkoda ze nie ma autora bo z pewnoscia mialby wizje na ta pare

de facto cel autora czyli 1,02 nie zostal zrealizowany - byc moze przy drugim podejsciu sie uda - wybicie 0,95 to juz niemal pewne 1,00 ... potrzebny czynnik to tylko czas i aż czas....
High Leverage Overtrading 8)

slo
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 14 kwie 2012, 14:02

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: slo »

funt/aud 1.7760 oczekujaca, long do 2.99 sl 1.7650

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: meylo »

GBPJPY
Trend się jeszcze nie zmienił, postanowiłem jednak działać. Dużo małych pozycji. W sumie sl ok. 2%. Będę dokładał coraz wyżej i zabezpieczał zysk.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

ODPOWIEDZ