Big Long

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

FXpleyer pisze:Jaka jest wielkość tego SL ? na D1 wygląda na niezbyt duży.
nie mam pojecia. :564: wielkosc w pipsach czy kwocie w zlotowkach? w zlotowkach 10tys. w pipsach ciul wie.

olds

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: olds »

starywyjadaczfx pisze: nie mam pojecia. :564: wielkosc w pipsach czy kwocie w zlotowkach? w zlotowkach 10tys. w pipsach ciul wie.
super, ale chyba się przekomarzasz :wink:
Walutą kwotowaną jest CAD, 10000 zł to przy kursie 2,81 za 1 CAD daje ~3560 CAD. 1 lot to 10 CAD więc przy 2,5 otwartego lota SL = ~142 pipsy. BTW, jeśli kolega celuje w R=14 to prognozuje ruch na prawie 2000 pipsów.
Super

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

wychodzi 1500-1600 pipek

olds

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: olds »

Właśnie sobie obejrzałem co u ciebie i widzę , że wstrzeliłeś się świetnie. Nie wiem jak, to chyba 6 zmysł. Jazda do góry okrutna, ale co dziwniejsze u mojego broka (IB) właśnie zawieszono notowania NZD.CAD i NZD.USD. :shock:
Jakieś jaja.

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

olds pisze:Właśnie sobie obejrzałem co u ciebie i widzę , że wstrzeliłeś się świetnie. Nie wiem jak, to chyba 6 zmysł. Jazda do góry okrutna, ale co dziwniejsze u mojego broka (IB) właśnie zawieszono notowania NZD.CAD i NZD.USD. :shock:
Jakieś jaja.
6 lat patrzenia sie w wykresy. dzien w dzien po kilka godzin. maniak.


p.s.
ale tak wogle to powinien jeszcze poprawic dolek (o ironio) i dopiero wtedy bedziemy ciagnac w gore :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: raposo »

starywyjadaczfx pisze:
olds pisze:Właśnie sobie obejrzałem co u ciebie i widzę , że wstrzeliłeś się świetnie. Nie wiem jak, to chyba 6 zmysł. Jazda do góry okrutna, ale co dziwniejsze u mojego broka (IB) właśnie zawieszono notowania NZD.CAD i NZD.USD. :shock:
Jakieś jaja.
6 lat patrzenia sie w wykresy. dzien w dzien po kilka godzin. maniak.


p.s.
ale tak wogle to powinien jeszcze poprawic dolek (o ironio) i dopiero wtedy bedziemy ciagnac w gore :)
Może dołka nie ale chyba szykuje się jeszcze mała promocja... ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Czyżby to był TEN moment? ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

olds

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: olds »

Nie byłbym pewien. Cena wróciła do wsparcia, ale ten powrót był zbyt gwałtowny co nie wróży teraz silnych wzrostów bo byki dostały po łapkach. Z drugiej strony swingi spadkowe są coraz słabsze więc napór na spadki maleje. Ja tam nie wiem, ale gdybym musiał obstawiać to raczej konsolę z dalszym obsuwanie. W sumie gdybym zajmował się tą parą na tym interwale to pozostałbym poza rynkiem bo z obecnego układu to tylko wróżka może podpowiedzieć kierunek. Stary jest w o tyle dobrej sytuacji że jest sporo na plusie , więc ma sporo miejsca na to obsuwanie. Pozdrawiam i życzę wzrostów.
Obrazek

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: freakout »

gdybym był autorem wątku to longa szukałbym właśnie teraz - poczekałbym na jakiegoś pinbara i ahoj przygodo ;)
nzdcad-d1.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: Big Long

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

bardzo dobre pod S. a potem L :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ