Bieda - dlaczego o tym się nie mówi?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Mighty Baz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1463
Rejestracja: 18 wrz 2010, 09:33

Nieprzeczytany post autor: Mighty Baz »

George Friedman w książce „Następne 100 lat. Prognoza na XXI wiek”, twierdzi, że Polska będzie jednym z pięciu najpotężniejszych światowych mocarstw.

jestem zdziwiony ze taki artykul (jest) znalazl sie na onecie, czyzby wiatry historii:
http://biznes.onet.pl/liberalizm-jest-d ... rasa-detal


Tylko aby nie "żondzili" nami takie Słońca Peru
DAYTRADER
powodzenia, kilometrow pips wam zycze

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Mighty Baz pisze: jestem zdziwiony ze taki artykul (jest) znalazl sie na onecie, czyzby wiatry historii:
http://biznes.onet.pl/liberalizm-jest-d ... rasa-detal
Liberalizm jest dla ludzi biednych!

To jest oczywiste i proste jak 2+2 =4

To zrozumiała już Azja i Afryka,wnioskuję z tego że będą te kontynenty w przyszłości się intensywnie rozwijać..., w przeciwieństwie do krajów gdzie rządza komuniści i niedouczona bolszewia.....
Pozdrawiam.

Ps kiedyś słyszałem nowego Premiera Libii których chce budować w Libii centrum Finansowe i stwierdził że bardzo pomoże temu projektowi...wprowadzenie w Europie Financial transaction tax, no... ubaw po pachy...

:509:

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
ka7
Gaduła
Gaduła
Posty: 160
Rejestracja: 20 cze 2010, 23:51

Nieprzeczytany post autor: ka7 »

zz czyli masz bilet lotniczy w jedna strone do liberii, nawet nazwa nawiazuje do liberalizmu , ewentualnie swoje przeslanie moglbys niesc w somalii lub czadzie tam tez panuj wolnosc o jakiej w polsce i europie nawet nie wiemy ;) wiem ze slyszenia z wieloma somalijczykami pracuje
Trzeba określić cele I zrobić to mądrze,To do czego dążę to sława i pieniądze,Chce mieć tak jak książę:Posiadłość i pałac,Własną podobiznę w skałach,Tak jak prezydenci w Stanach ,Spędzać życie na muzyce i niekończących balach,

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

ka7 pisze:zz czyli masz bilet lotniczy w jedna strone do liberii, nawet nazwa nawiazuje do liberalizmu , ewentualnie swoje przeslanie moglbys niesc w somalii lub czadzie tam tez panuj wolnosc o jakiej w polsce nawet nie wiemy Wink
Mówiąc szczerze nie wiem...,czuję jednak blusa że kraje Afrykańskie wiedzą o co chodzi i myślę że zrobią z tego użytek z korzyścią dla obywateli...

Pozdro.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
RoLudlum
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 14 kwie 2011, 09:55

Nieprzeczytany post autor: RoLudlum »

Libia i Liberia to jednak dwa różne kraje ;) Pozostają też Chiny które na przykład bardzo przykładają się do stworzenia centrum finansowego w Szanghaju.
"Unia Europejska uznała apokalipsę 21.12.2012 za niezgodną z dyrektywą Parlamentu Europejskiego."
Deklaracja Niepodległości USA - 1337słów.
Dyrektywa UE o przewozie cukierków karmelkowych 25911 słów

Awatar użytkownika
pawel2907
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 06 wrz 2011, 17:27

Nieprzeczytany post autor: pawel2907 »

elky_obi pisze:Uroki kapitalizmu i władzy, system zrobił fikołka i wypadało by poczekać aż naturalnie się ustabilizuje, no, ale póki co pewnie przyjdzie nam przeżyć jeszcze jakieś sztuczne pakiety stymulacyjne :lol:
jak jakieś pakiety stymulacyjne to nie mow o kapitalizmie .... bo prawdziwego kapitalizmu w Polsce byl moe rok, dwa przy ustaiwe Wilczka


nie mażadnego kapitalizmu - jest jakaś hybryda socjalizmu żerującego na elementach kapitalizmu


a Profesor Bugaj to socjalista i kenyesista - pieknie mowi o skutkach, ale sam je za wysokimi podatkami pośrednimi - a to one najbardziej uderzają w biednych
Miej nadzieję na najlepsze, ale zawsze bądź gotów na najgorsze.

Awatar użytkownika
4promile
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 19 sty 2010, 21:04

Nieprzeczytany post autor: 4promile »


anea
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 25 kwie 2010, 11:31

Nieprzeczytany post autor: anea »

blesS pisze:Rowne skladki jak w krusie :D
rownosc i sprwiedliwosc jak konstytucja nakazuje dla all, a nie dla wybranych ...

p.s.jestem za, podbijam cytowaną oferte o 500 pipsow :D
"Po drugiej stronie monitora siedzą ludzie, którzy chcą waszych pieniędzy. Albo wy im je zabierzecie, albo oni zabiorą je wam. Bądźcie zimnymi sukinsynami. Cierpliwie czekajcie na swoją kolej......"

Płoć
Gaduła
Gaduła
Posty: 213
Rejestracja: 24 wrz 2011, 14:11

Nieprzeczytany post autor: Płoć »

Ja widze, że teraz to wygląda inaczej. Koniki Polne zakładają Rząd Polany, i nakładają podatek na mrówkę..., . Nastepnie podstępem oszukują mrówkę(wszystko zgodnie z prawem Rządu Koników Polnych)-bo nie zdążyła w terminie 14 dni zgłosić oszustwa-albo coś zrobiła co ją zrujnowało-o czym nie miała świadomości i wiedzieć nie mogła-i mrówkę wywalili na dwór, mrówa zamarzła, a Koniki Polne przejęły domek mrówki, zapasy i zaczęły kręcić filmy dokumentalne na temat nieróbstwa mrówek i tego jak ciężko i w pocie czoła Rząd Koników Polnych pracuje dla dobra wszystkich mieszkańców Polany. Następnie jak już cała Polana jest zrujnowana, to rząd Koników podaje się do dymisji i przeprowadza się na inną, mówiąc, że oni w tak źle zarządzanej Polanie, która została tak bezczelnie zrujnowana przez niewdzięcznych mieszkańców Polany mieszkać nie będą.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 775
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

zz pisze:
ka7 pisze:zz czyli masz bilet lotniczy w jedna strone do liberii, nawet nazwa nawiazuje do liberalizmu , ewentualnie swoje przeslanie moglbys niesc w somalii lub czadzie tam tez panuj wolnosc o jakiej w polsce nawet nie wiemy Wink
Mówiąc szczerze nie wiem...,czuję jednak blusa że kraje Afrykańskie wiedzą o co chodzi i myślę że zrobią z tego użytek z korzyścią dla obywateli...

Pozdro.
zejdź na ziemię chłopie 70% kobiet było przynajmniej raz zgwałcona, kanibalizm etc
no robią z tego użytek...
http://www.youtube.com/watch?v=ahcLGYR3HsQ
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

ODPOWIEDZ