bfx journal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Adrianoforex pisze:Sorry za off top ale faktycznie taka nagonka na Polaków na wyspach? Tutaj piszą o zasiłkach dla polskich dzieci.
Nie oglądam telewizji, nie wiem o jakiej nagonce piszesz. Ale problem z napływem emigrantów Anglia ma poważny.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

O tym wiedzialem. Kiedys słyszałem że około połowa emigrantów w anglii nie pracuje tylko zyje z zasiłkow. Nie rozumiem tamtego systemu. Znam przypadki gdzie ludzie mają wiecej zasiłkow niz ja zarabiam.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

bfx pisze:O tym wiedzialem. Kiedys słyszałem że około połowa emigrantów w anglii nie pracuje tylko zyje z zasiłkow. Nie rozumiem tamtego systemu. Znam przypadki gdzie ludzie mają wiecej zasiłkow niz ja zarabiam.

Więcej zasiłku niz zarabiasz? Toż to jakieś solidne wypaczenie. Choć kiedyś latem byłem w Chorwacji i byli goscie z Anglii. O ile dobrze zrozumiałem Henrego to bardziej mu sie opłacało przebywać w Chorwacji niż w Anglii. Ponoć tez brał jakiś zasiłek. Sorry za off top. Spadam.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

bfx pisze:O tym wiedzialem. Kiedys słyszałem że około połowa emigrantów w anglii nie pracuje tylko zyje z zasiłkow. Nie rozumiem tamtego systemu. Znam przypadki gdzie ludzie mają wiecej zasiłkow niz ja zarabiam.

Nie zauważyłeś że wszędzie ten system jest chory?
Nie pracujesz dostajesz nagrodę ====> zasiłek
Pracujesz, otrzymujesz kare====> podatki

Chyba ktoś tu się zagubił wymyślając system, ewentualnie socjalizm jest zwyczajnie kulą u nogi społeczeństwa :roll:
Kiedy ludzie dali sobie wmówić, że bez pomocy państwa nie damy sobie rady? Żyjemy od czasów kamienia łupanego i jakoś nie wyginęliśmy...

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Damfry pisze: Nie zauważyłeś że wszędzie ten system jest chory?
Nie pracujesz dostajesz nagrodę ====> zasiłek
Pracujesz, otrzymujesz kare====> podatki

Chyba ktoś tu się zagubił wymyślając system, ewentualnie socjalizm jest zwyczajnie kulą u nogi społeczeństwa :roll:
Kiedy ludzie dali sobie wmówić, że bez pomocy państwa nie damy sobie rady? Żyjemy od czasów kamienia łupanego i jakoś nie wyginęliśmy...
Zgadzam się.

Wracając do tradingu, dzisiaj dwie pozycje. Wyjście wymuszone przez poziom baterii w telefonie, miałem 3% a byłem daleko od domu. Miałem wybór: zamknąc albo zostawic. Nie żałuje decyzji bo mogło zawrócic przed TP i nie miałbym nic, ale trochę szkoda bo nie gram od trzech tygodni na demo i wpadło by trochę więcej. Pomijając to, cieszę się bo wiem, że jestem na etapie gdzie wiem jak, tylko muszę nauczyc się nie dac ponieśc emocjom. Najbardziej obawiam się, że będzie ciężko jak zacznę podnosic stawkę. :?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

Ładnie to rozegrałes, tam gdzie dobierałes ja bym wyskakiwal już na TP. Nie spodziewałem się że doleca az do minimow. Pozdrowienia i powodzenia.


Wysłane z mojego ME172V przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

DigitalSmoke pisze:Ładnie to rozegrałes, tam gdzie dobierałes ja bym wyskakiwal już na TP. Nie spodziewałem się że doleca az do minimow. Pozdrowienia i powodzenia.
Dzięki. Wejście miało byc na pierwszym pullbacku po zaznaczonym fbo ale przegapiłem. Później dali drugą szansę(dobra cena + kolejne fbo) to się załapałem. Dzisiaj znowu pół dnia poza domem, przy takich danych raczej z telefonu nie będę ryzykował :shock:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Podjąłem dzisiaj decyzje o zostawieniu pozycji na dane i mnie pokarało. Z +30 zrobiło się -10. Poza tym miałem bardzo udany tydzień.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Cholera, dalem ciala dzisiaj. 2.5 SLa = koniec na dzisiaj. Powrocił koszmar z przeszlosci; spieszylo mi sie zeby otwozyc pozycje. Musze to w sobie zabic :wpale: na szczescie wczoraj cos ugralem to stracilem zysk z tego tygodnia a nie z tamtego. Dodam screena jak wroce z pracy.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

ODPOWIEDZ