bfx journal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Witam. Robot jest po totalnej przeróbce. Wymieniłem mu wskaźnik do wyznaczania kierunku. Wcześniej wyznaczał jeden wspólny kierunek dla wszystkich interwałów teraz będą 3 różne kierunki. To powinno mu dac kopa. Mam nadzieję że nie narobiłem błędów w kodzie. Działa już prawie tak jakie planowałem od początku także jak nie długo nie zacznie zarabiac to będzie z niego dupa taka jaka ze mnie :D
Poza tym na screenie przykład gdzie wiedziałem co się stanie ale nie umiałem się podłączyc. A mogło byc 500 pips. Teraz chciałbym grac dół na tej parze ale trzeba poczekac na sygnał.
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Napisałem kiedyś wskaźnik rysujący wykres tikowy. Może już był taki dostępny ale pomyślałem że wrzucę :d
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
Midas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1372
Rejestracja: 19 gru 2008, 14:43

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: Midas »

Pamięta ktoś kolesia z FF, który grał na 100% czystym wykresie + wykres tickowy? Jeśli tak to link do tematu lub czegokolwiek z tym związanego? Pamiętam, że koleś grał chyba tak, że SL miał 10/15p, wchodził w pozycje połowe zamykał na 10p na plusie a resztę trzymał. Wyniki miał w tysiącach pipsów miesięcznie.

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Ale jajca dzisiaj. Wstaje rano do pracy a platforma z robotem zawieszona. Urochomilem ją od nowa i usunelo mi wszyskie ustawienia. Wszystkie wykresy czarne jak po pierwszym uruchomieniu. Przywrucenie robota do zycia zajmie mi caly tydzien. Ale to nic, pytanie co sie stalo? :evil:
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Witam. Malo czasu mam w tym tygodniu na trading. Cos tam popykalem, jakby nie wczorajszy duzy sl na gbpaud to bylbym na plusie. Dalej chce sie pakowac w sell ale tym razem poczekam na silniejszy sygnal. Poza tym nie wejde przed danymi. W tamtym tygodniu sporo stracilem w ten sposob. Na koncie live zrobilem glupote. Zagralem "teraz napewno poleci" na edku, 2£ w plecy. Robot sie ustawia po poniedzialkowej awarii, narazie kilka par jest gotowych. Moglem mu wylaczyc otwieranie pozycji ale nie pomyslalem i stracil 150£.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Nie było sygnału do S na gbpaud ale był na małe L to zagrałem. Spóźnione wejście bo nie miałem okazji spojrzec na wykres wcześniej. Szkoła czerwinka, fbo i do ekstremum.
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

jbm8
Gaduła
Gaduła
Posty: 297
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:03

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: jbm8 »

Midas pisze:Pamięta ktoś kolesia z FF, który grał na 100% czystym wykresie + wykres tickowy? Jeśli tak to link do tematu lub czegokolwiek z tym związanego? Pamiętam, że koleś grał chyba tak, że SL miał 10/15p, wchodził w pozycje połowe zamykał na 10p na plusie a resztę trzymał. Wyniki miał w tysiącach pipsów miesięcznie.

http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=145482

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Fbo na audcad, udało się za drugim podejściem. Wyszedłem przed danymi.
Obrazek
Eurgbp słabe rr ale ładnie weszło tak jak chciałem :)
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
Nesses
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 18 kwie 2012, 18:07

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: Nesses »

Powrocmy do wykresu ticowego Slabo znam angielski Czy warto z niego korzystac i jak odczytywac sygnaly ?

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Nesses pisze:Powrocmy do wykresu ticowego Slabo znam angielski Czy warto z niego korzystac i jak odczytywac sygnaly ?
Hej. Wykres tikowy może byc przydatny przy skalpowaniu. Jest na nim więcej szczegółów. Tak samo jak na pozostałych interwałach, żeby z niego skorzystac musisz się na niego napatrzec, dużo napatrzec. Z biegiem czasu zaczynasz dostrzegac te same zachowania ceny, co zaś może ci pomóc zając pozycję o pips lub kilka więcej.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

ODPOWIEDZ