Automat do tworzenia dowolnych EA w kilkanaście minut

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
js_autosys
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 23 paź 2011, 13:38

Nieprzeczytany post autor: js_autosys »

Tig3r pisze:
js_autosys pisze:k , szablon z zaznaczonymi fragmentami do modyfikacji wraz z opisem
Czyli nie automat. :P
punkt dla Ciebie :) ale nie bardzo mogłem znaleźć inne określenie aby opisać -
szablon kojarzy sie raczej z templatem , EA gotowe też nie , stąd taki opis mi przyszedł do głowy - może nie najszcześliwszy , ale z opisu już chyba wszystko wynika czym jest

pozdrawiam

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

js_autosys pisze:ale jeżeli istnieje i jest darmowy lub tańszy - nie ma problemu , człowiek nie wszystko zna - wtedy zlikwiduje oferte
Oczywiście to Twoje przedsięwzięcie i sam decydujesz ale nie widzę powodu do wycofywania oferty tylko dlatego, że podobny software już istnieje. Tym bardziej, że Twój działa chyba w nieco inny sposób? Powodzenia.
Obrazek
Unfortunately, more to come

js_autosys
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 23 paź 2011, 13:38

Nieprzeczytany post autor: js_autosys »

matka pisze:
js_autosys pisze:ale jeżeli istnieje i jest darmowy lub tańszy - nie ma problemu , człowiek nie wszystko zna - wtedy zlikwiduje oferte
Oczywiście to Twoje przedsięwzięcie i sam decydujesz ale nie widzę powodu do wycofywania oferty tylko dlatego, że podobny software już istnieje. Tym bardziej, że Twój działa chyba w nieco inny sposób? Powodzenia.

witam

na razie oferte zostawie bo jest zainteresowanie choć zdecydowanie ilość pytań jest za duża na normalny trejding i odpowiadanie :)
tak , u mnie to gotowy szablon , nawet dla laika i te 99% opcji nie trzeba nic tworzyć bo one już są i są przetestowane przez kilka lat w działaniu

przy okazji sprostowanie do opcji sprzedaży z gwarancją zwrotu - jeżeli ktoś płaci 999 zł , ale zdecyduje sie na zakup a nie zwrot , to oczywiście różnice po decyzji dostaje z powrotem , i wtedy koszt ostateczny to tak jak w opcji 1 czyli 499 zł / zwracam 500 zł / jeżeli ktoś sprawdzi i uczciwie odpowie , że podoba mu sie i zostawia sobie

pozdrawiam

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

Z tego co tu przeczytałem, to szablon ma b. rozbudowany MM.
Nie widzę w opisie warunków wejścia, wyjścia.
Nawet przykładów.
Co prawda wychodzić można poprzez MM z szablonu.

Jak można ustawić/zapisać warunki wejścia i jaki zakres
oferuje.
Czy jest możliwość dekretowania linii trendu na wykresie ceny i na wskaźnikach?

js_autosys
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 23 paź 2011, 13:38

Nieprzeczytany post autor: js_autosys »

Kazik pisze:Z tego co tu przeczytałem, to szablon ma b. rozbudowany MM.
Nie widzę w opisie warunków wejścia, wyjścia.
Nawet przykładów.
Co prawda wychodzić można poprzez MM z szablonu.

Jak można ustawić/zapisać warunki wejścia i jaki zakres
oferuje.
Czy jest możliwość dekretowania linii trendu na wykresie ceny i na wskaźnikach?

witam

postaram sie odpowiedziec , choć licze , że lepsza bedzie opinia tych co z tego korzystają , a mysle że niedługo sie pojawią :)

1.tak MM jest w miare rozbudowany , tyle było na razie potrzebne - niemniej umowa jest taka , że wszystko co w tej chwili sie pojawia nowego bo ktoś ma jakiś nowy pomysł dokładamy i rozsyłac bedziemy za free pozostałym nowszą wersje
2.warunki we/wy sa i sa rownież przykłądy - niemniej to podstawowy moduł gdzie można samemu przedstawiać własne wizje , kto na co ma ochote , mozna kombinować wszystkim co przyjmuje MT , wskazniki zewnetrzene itd - wczoraj jeden z uzytkownikow tego forum cos podobnego pisal
3. tak mozna cena i wskaznikami operowac , zawsze jakis przyklad mozna wspolnie wymyslic w ramach mojej pomocy na poczatek

pozdrawiam

aadamus26
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2011, 16:35

Nieprzeczytany post autor: aadamus26 »

Kilka dni promocji i juz ceny spadly z 3tys na 999,00zl za opcje full,wiesz co ja poczekam, az bedzie za 1zl ,w ERA sa takie promocje.
(1zl oczywiscie na raty) :wink:

MOCKBA
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 05 sie 2009, 15:37

Nieprzeczytany post autor: MOCKBA »

Tig3r pisze:
js_autosys pisze:k , szablon z zaznaczonymi fragmentami do modyfikacji wraz z opisem
Czyli nie automat. :P
Proszę o kilka słów wyjaśnienia dla laika.
Czym się różni szablon od automatu?
Czy jedno i drugie składa zlecenia bez udziału użytkownika?

Pozdrawiam

js_autosys
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 23 paź 2011, 13:38

Nieprzeczytany post autor: js_autosys »

MOCKBA pisze:Proszę o kilka słów wyjaśnienia dla laika.
Czym się różni szablon od automatu?
Czy jedno i drugie składa zlecenia bez udziału użytkownika?
witam

automat był użyty w sensie - generator EA , takie jak do znalezienia w sieci gdzie trzeba każde EA projektować jakby po kolei z dostępnych modułów

szablon tutaj był użyty jako gotowy plik gdzie należy tylko wstawić swój warunek kupna - sprzedaży , ustawić które opcje i w jaki sposób będą wykorzystywane i po kompilacji mamy gotowe EA
w ten sposób korzystając z szablonu można utworzyć w jeden dzień setki :) automatów działających wg innych warunków wejścia w pozycję i późniejszego działania - zamykanie, trailing stop, odwracanie pozycji czy przeciwstawne itd...

ale w obu przypadkach efektem końcowym powinien być samodzielnie działający automat

tyle wyjaśnienia - ale
z mojej strony już temat jest nieaktualny i można zamknąć temat

pozdrawiam

Awatar użytkownika
RafalT
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 25 wrz 2010, 00:24

Nieprzeczytany post autor: RafalT »

js_autosys pisze:tyle wyjaśnienia - ale
z mojej strony już temat jest nieaktualny i można zamknąć temat
Tzn. że teraz to można już tylko Ci płacić za system, a rozmawiać o nim już nie?

js_autosys
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 23 paź 2011, 13:38

Nieprzeczytany post autor: js_autosys »

RafalT pisze:
js_autosys pisze:tyle wyjaśnienia - ale
z mojej strony już temat jest nieaktualny i można zamknąć temat
Tzn. że teraz to można już tylko Ci płacić za system, a rozmawiać o nim już nie?[/quote


odwrotnie - rozmawiać można ile się chce - płacić już nie
bo nie jest już na sprzedaż , dlatego napisałem , że nieaktualny temat i można skasować , bo skoro już nie sprzedaję to i nie widzę sensu udzielania odpowiedzi , ale jak ktoś ma ochotę sobie pisać to nie widzę przeszkód

ODPOWIEDZ