Atlas Capital FX (ACFX)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
0
Brak głosów
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam:
1
100%
 
Liczba głosów: 1

Fx$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 16 mar 2016, 20:42

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Fx$ »


Awatar użytkownika
AtlasCapitalFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: AtlasCapitalFX »

Witam,

Przed wejście na Chiński rynek firma zabezpieczyła się przed różnymi taktykami naruszenia warunków handlowych, jesteśmy tam niecały rok, jednak Chiński rynek jest zdecydowanie inny niż europejski. W Europie nie szuka się luk w systemie a po prostu handluje. Sprawa dotyczy stosowania nielegalnych praktyk na kontach niektórych klientów.
Klienci stosujący niedozwolone systemy handlu zdają sobie sprawę z tego co robią, wszystko co niedozwolone opisane jest też w warunkach naszych kont w punkcie 10 pod linkiem poniżej.

http://www.acfx.com/legal/termsandconditions

Nasz Europejski oddział funkcjonuje normalnie w każdym zakresie działalności operacyjnej.

W razie pytań prosz eo kontakt
przemyslaw.czerka@acfx.com
Pozdrawiam,
Przemysław Czerka
Atlas Capital FX - Your broker of choice

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

CySEC zawiesza licencję ACFX na jeden miesiąc. Co później nie wiadomo.

Nie mogą otwierać nowych kont, przyjmować nowych zleceń i muszą wypłacić wszystkie środki klientom.

źródło:
http://www.cysec.gov.cy/CMSPages/GetFil ... 00a7c41bba
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Jakiś komentarz przedstawiciela spółki na temat aktualnej sytuacji po decyzji CYSEC?

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

monikaforexpolska pisze:Jakiś komentarz przedstawiciela spółki na temat aktualnej sytuacji po decyzji CYSEC?
a na jaki komentarz liczysz? Na taki jak kilka postów wyżej typu: Polacy nic się nie stało to dotyczy tylko nieuczciwych Chińczyków ??
Jak już CySEC zawiesza licencję to musi być totalne bagno. Ciekawe czy komukolwiek wypłacą kasę.
Ludzie CySEC zawiesza licencję!!!Toż to jest święto.
Swoją drogą po co ktoś tam się pchał? Chyba dla bonusa jak w Ironie. Warunki tam były oględnie mówiąc takie sobie.
Pewnie tylko ludzie otwierali konta dla bonusa i nim grali. Jak przegrali to tyle ich zobaczyli. Jak im się poszczęsciło to brok musiał kombinować lub isc z torbami-- i tak się stało.

Awatar użytkownika
Wojta$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 29 sie 2011, 17:52

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Wojta$ »

Broker wysłał do klientów info :

Dear xxxxxxx xxxxxxxxxx

We would like to inform you that due to issues related to abusive trading performed by a number of our clients, ACFX license has been suspended from 7th April 2016 in order to be able to define the situation and reply to CySec on the matter.

We would like to notify you that during the suspension period we will not be able to execute any kind of orders or accept any new clients. All other trading functions remain as is.


For more information contact us by email .

Kind regards,
The ACFX Team

Awatar użytkownika
przemeg
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2013, 21:29

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: przemeg »

Próbowałem wypłacić zyski z bonusu 50$, który był udzielany użytkownikom tego forum. Zleciłem przelew kilka dni temu, dzisiaj patrzę status Rejected. Połączyłem się więc kilkadziesiąt minut temu z obługą na LiveChat (jeszcze się udało) i pytam dlaczego przelew został odrzucony. I teraz uwaga. Agent ACFX, tak był przedstawiony obsługujący/obsługująca od razu, bez pytania o numer konta, jaki przelew itd. odpisał (po polsku): "Nie osiągnięto obrótu 10 lotów". Przedstawiłem, więc warunki bonusu 50$ i proszę o wskazanie w regulaminie punktu, który mówi o minimalnym obrocie 10 lotów. Odpowiedź: "Muszę sprawdzić". I potem nastąpiło radosne rozłączenie mnie od czata i od tej chwili ani na polski ani jakikolwiek czat ACFX nie mogę się dostać.
Zysk był co prawda mikroskopijny (pozwałby na zakup średniej jakości whisky), ale szkoda i tego.
Także sprawy potoczą się zapewne tak, jak z Ironem. Prawie nikt kasy tam włożonej już pewnie nie zobaczy.
Mam nadzieję, że CySEC im tej licencji nie odwiesi i ten broker krzak upadnie.

Awatar użytkownika
AtlasCapitalFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: AtlasCapitalFX »

Witam,

Jeli twierdzi Pan że przedstawil Pan warunki Bonusa to poproszę tu raz jeszcze je przedstawić tutaj na forum.

Ja wklejam te dostępne na stronie zgodnie z którymi wymagany jest obrót 10Lot.

http://www.acfx.com/en/50bonus

Pozdrawiam
Przemyslaw Czerka
ACFX.COM
Atlas Capital FX - Your broker of choice

Awatar użytkownika
przemeg
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2013, 21:29

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: przemeg »

AtlasCapitalFX pisze:Witam,

Jeli twierdzi Pan że przedstawil Pan warunki Bonusa to poproszę tu raz jeszcze je przedstawić tutaj na forum.

Ja wklejam te dostępne na stronie zgodnie z którymi wymagany jest obrót 10Lot.

http://www.acfx.com/en/50bonus

Pozdrawiam
Przemyslaw Czerka
ACFX.COM
Słabo się Pan stara.
http://forex-nawigator.biz/forum/darmow ... 03-40.html

Co do czata to owszem napisałem, że do wypłaty BONUSU wymagany był obrót 5 lotów, zaś zyski można było wyplacać dowolnie. Minimalna kwota wypłaty 10$. Mój zysk z bonusu wynosi 67 zł, więc jest większy od minimanlnej kwoty wypłaty.
Niestety wywaliliście mnie z czata i nie zdążyłem wysłać rozmowy na maila, bo chętnie bym ją tu wkleił. Ponownie zalogować się na czat już nie mogę, czy to polski, czy ogólny angielski.
Niech Pan teraz napisze dlaczego wymagacie ode mnie 10 lotów obrotu? W regulaminie do bonusu, który otrzymalem w kwietniu 2015 roku nic takiego nie ma.

Po drugie za każdym razem, kiedy się z Panem kontaktowałem z problemami technicznymi wmawiał mi Pan, że mam konto ECN Pro i mówił, żebym poszukał sobie nazw walut z literką p na końcu. Sprawdzam sobie Account Summary: STP Classic.
Tak cieżko Panu było to sprawdzić ? Czy chciał Pan ze mnie zrobić idiotę, co to nazw walut nie umie szukać ?
Kilka dni temu zgłaszałem Panu problem z platformą WEB, że nie mogę po otwarciu na niej zlecenia, ustawiać SL i TP.
Gadka była znowu ta sama, niech Pan poszuka walut z literką p na końcu i, że odpisze Pan na maila w sprawie tego problemu. Odpisał Pan?

-- 12 kwie 2016, 12:58 --

Wklejam Panu jeszcze warunki tego bonusu z Państwa strony:
http://www.acfx.com/pl-pl/pl-50bonus?ut ... 50$&a_bid=

This Promotion is open to new clients that have not completed the ACFX registration process. The trader will receive a fixed Bonus based on ACFX discretion. If the client trades with the “NO DEPOSIT BONUS”, the profits can be withdrawn at any time. In order for the client to withdraw the “NO DEPOSIT BONUS”, the client must have 5 closed Lots within 3 months (from the day the trader receives the bonus). Bonus to be withdrawn will be made available to clients not later than the 3rd working day of the following month. The Bonus is non-transferable and non-refundable. If there have been no trades completed after 7 days from the day that the trader receives the Bonus, ACFX will debit the Bonus amount.

This Promotion is open to traders that are 18 years of age or older. This Promotion is open to one trading account per trader. Each trader can participate only once. Duplicate accounts of existing active clients will be disqualified. ACFX retains the right to disqualify a trader and confiscate all profits accumulated from the day the trader participates in the promotion if there are reasonable grounds that the offer is being abused/manipulated in any way

Awatar użytkownika
AtlasCapitalFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: AtlasCapitalFX »

Piszemy tu o 2 różnych promocjach, jak napisałem wcześniej muszę to sprawdzić ponieważ nie jest Pan jedynym naszym klientem. Bonus na którym Pan handluje został przyznany ponad rok temu. Stąd też inne warunki konta. Pańskie konto zostanie sprawdzone oczywiście jeśli wszystko się zgadza otrzyma Pan wypłatę środków zgodnie z procedurą.

Pozdrawiam,
Przemysław Czerka
Atlas Capital FX - Your broker of choice

ODPOWIEDZ