Atlas Capital FX (ACFX)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
0
Brak głosów
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam:
1
100%
 
Liczba głosów: 1

Awatar użytkownika
dziad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 04 paź 2008, 18:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: dziad »

To, co wyróżnia ACFX na tle innych brokerów, to przede wszystkim:
• Gwarantowana ochrona przed ujemnym saldem w każdych warunkach rynkowych
Konta bez-swapowe dostępne dla każdego
...
Czy można prosić o jakieś info na temat kont bez-swapowych? Powyżej można przeczytać że takie konta są oferowane , w rzeczywistości okazuje się że jednak nie!
Wielkie pieniądze robi się na małych pozycjach!
...................................................... Vic Sperandeo

fuxio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:47

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: fuxio »

dziad pisze:
To, co wyróżnia ACFX na tle innych brokerów, to przede wszystkim:
• Gwarantowana ochrona przed ujemnym saldem w każdych warunkach rynkowych
Konta bez-swapowe dostępne dla każdego
...
Czy można prosić o jakieś info na temat kont bez-swapowych? Powyżej można przeczytać że takie konta są oferowane , w rzeczywistości okazuje się że jednak nie!
Niektórzy podobno mają.
Więc można czy nie można?

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

fuxio pisze:
dziad pisze:
To, co wyróżnia ACFX na tle innych brokerów, to przede wszystkim:
• Gwarantowana ochrona przed ujemnym saldem w każdych warunkach rynkowych
Konta bez-swapowe dostępne dla każdego
...
Czy można prosić o jakieś info na temat kont bez-swapowych? Powyżej można przeczytać że takie konta są oferowane , w rzeczywistości okazuje się że jednak nie!
Niektórzy podobno mają.
Więc można czy nie można?
Napisz do Pana Piotra --to Ci odpowie.

Konta no swap są owszem dostępne dla każdego-- każdego kto wyznaje islam.

Awatar użytkownika
dziad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 04 paź 2008, 18:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: dziad »

Na Forex Club uzyskałem info że brak kont bez-swapowych jest chwilowy. Po pewnej przerwie , nadal będą oferowane! pzdr d...
Wielkie pieniądze robi się na małych pozycjach!
...................................................... Vic Sperandeo

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

dziad pisze:Na Forex Club uzyskałem info że brak kont bez-swapowych jest chwilowy. Po pewnej przerwie , nadal będą oferowane! pzdr d...
jasne -- dla islamistów. Chwilowo ich nie ma ale są na stronie. Chwilowo nie wypłacamy ( jak Iron) ale ogólnie wypłacamy. Chwilowo nie działa platforma ale ogólnie działa. Ludzie dlaczego szukacie jakiś chwastów. Tylu jest normalnych , sprawdzonych broków. Co tam jest takiego lepszego niż u innych? Ktoś mnie oświeci ?

Awatar użytkownika
dziad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 04 paź 2008, 18:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: dziad »

andrzej-sk pisze:
dziad pisze:Na Forex Club uzyskałem info że brak kont bez-swapowych jest chwilowy. Po pewnej przerwie , nadal będą oferowane! pzdr d...
jasne -- dla islamistów. Chwilowo ich nie ma ale są na stronie. Chwilowo nie wypłacamy ( jak Iron) ale ogólnie wypłacamy. Chwilowo nie działa platforma ale ogólnie działa. Ludzie dlaczego szukacie jakiś chwastów. Tylu jest normalnych , sprawdzonych broków. Co tam jest takiego lepszego niż u innych? Ktoś mnie oświeci ?
...
No właśnie , interesuje mnie konto bez-swapowe (islamiczne). Może podaj kto jeszcze to oferuje bo to jest nieodzowny element mojej strategii! pozdrawiam dziad.....
Wielkie pieniądze robi się na małych pozycjach!
...................................................... Vic Sperandeo

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

dziad pisze:
andrzej-sk pisze:
dziad pisze:Na Forex Club uzyskałem info że brak kont bez-swapowych jest chwilowy. Po pewnej przerwie , nadal będą oferowane! pzdr d...
jasne -- dla islamistów. Chwilowo ich nie ma ale są na stronie. Chwilowo nie wypłacamy ( jak Iron) ale ogólnie wypłacamy. Chwilowo nie działa platforma ale ogólnie działa. Ludzie dlaczego szukacie jakiś chwastów. Tylu jest normalnych , sprawdzonych broków. Co tam jest takiego lepszego niż u innych? Ktoś mnie oświeci ?
...
No właśnie , interesuje mnie konto bez-swapowe (islamiczne). Może podaj kto jeszcze to oferuje bo to jest nieodzowny element mojej strategii! pozdrawiam dziad.....
np. OctaFx na cTraderze. No swap masz przez cały tydzień ale na weekend musisz zamknać bo naliczą.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

dziad pisze:Na Forex Club uzyskałem info że brak kont bez-swapowych jest chwilowy. Po pewnej przerwie , nadal będą oferowane! pzdr d...
Miały być dla każdego. Wielokrotnie upewnialiśmy się czy faktycznie tak będzie. Były zapewnienia i obietnice. Niestety nagle po ponad miesięcznej walce brokera z "problemami technicznymi" ostatecznie ACFX właśnie się z tego wycofało. Niefajnie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: brg »

Niestety mogę potwierdzić słowa wyżej. Serdecznie NIE POLECAM brokera ACFX oraz umawiania się na cokolwiek z Panem Piotrem, ponieważ jest on po prostu kłamcą.

W dużym skrócie - umówiłem się, że do czasu rozwiązania "problemów technicznych" z kontami bez swapu będę otrzymywał zwrot za swap jako depozyt na rachunek. Po kilku dniach trzymania pozycji (dodam, że dziwnym zbiegiem okoliczności akurat gdy moja pozycja spadła z +6 tys zł poniżej 0) zadzwonił do mnie Pan Piotr i oznajmił, że jednak muszę zamknąć pozycję ponieważ z otwartymi pozycjami nie rozwiąże się "problemów technicznych". Od razu po telefonie, 11 maja, zamknąłem swoją pozycję i pomimo wielokrotnego przypominania, do dziś nie otrzymałem zwrotu oszałamiającej kwoty 262.09 zł na mój rachunek inwestycyjny.

Niestety, przez całą sytuację straciłem miesiąc czasu, gdy środki mogły pracować u innego brokera lub chociażby na lokacie. Po kolejnym przypomnieniu kontakt z Panem Piotrem się urwał. Poza kontami bez swapu broker ACFX naprawdę nie ma nic ciekawego w ofercie więc jeszcze raz - serdeczne NIE POLECAM.

Awatar użytkownika
AtlasCapitalFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: AtlasCapitalFX »

ACFX oferuje konta bezswapowe wyłącznie dla islamistów. Cała zaistniała sytuacja jest efektem takich, a nie innych obecnych decyzji zarządu Atlas Capital i niestety nic nie mogę w tej kwestii poradzić. Wszystkie strony, które czują się pokrzywdzone, osobiście przepraszam za takie okoliczności.

Piotr Kurszewski
Atlas Capital FX
Atlas Capital FX - Your broker of choice

ODPOWIEDZ