Atlas Capital FX (ACFX)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
0
Brak głosów
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam:
1
100%
 
Liczba głosów: 1

Awatar użytkownika
AtlasCapitalFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: AtlasCapitalFX »

Janusz36 pisze:Bonus był na koncie bez STP. Broker ma odpowiednie regulacje. Wypłacalny jest, Warunki na STP nie są takie złe i jeszcze nie ma wymogu 5k, są mikroloty ;]

Chce otworzyc rachunek STP ale mam pytania:

wpłata przelewem na jaki rachunek banku? w Polsce?
Obecnie konta bankowe dla naszych Klientów są trzymane w austriackich oddziałach banku Raiffeisen, również w PLN. Szczegółowe dane do przelewu znajdują się w panelu myAtlas po zalogowaniu.
ile kosztuje wypłata srodków od Was ?
mozna wypłacac bez problemu przelewem bankowym?
Po naszej stronie nie ma żadnych opłat. W przypadku wypłaty przelewem bankowym należy się liczyć z ewentualną opłatą po stronie banku przyjmującego przelew zagraniczny.

Do momentu wprowadzenia przez nas metody Przelewy24 dużo szybciej i taniej jest dokonywać wpłat/wypłat kartą płatniczą (VISA, MasterCard) oraz poprzez Skrill Moneybookers i Neteller.
Bonus powitalny na STOP jest realną kasą czy jakie warunki trzeba spełnić zeby mogł zostać wypłacony?
Są to środki premiowe zwiększające equity. Nie jest możliwe wypłacenie bonusu powitalnego/lojalnościowego.
Macie te regulacje MIDIF, taK? czy tylko FCA, nie znam sie to pytam.
Jesteśmy w pełni regulowani i autoryzowani przez CySEC oraz działamy zgodnie z dyrektywą MiFID. Dodatkowo jesteśmy zarejestrowani w FCA oraz polskim KNF jako Atlas Capital Financial Services.

Piotr Kurszewski
Atlas Capital FX

-- 23 kwie 2015, 16:16 --

W dniu 24/04 nie będę dostępny w biurze, dlatego tego dnia w przypadku kwestii wymagających natychmiastowej interwencji proszę korzystać z naszego chatu na żywo.

Piotr Kurszewski
Atlas Capital FX
Atlas Capital FX - Your broker of choice

sallesman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 14 lut 2015, 16:44

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: sallesman »

Nawet w niedzielę otwarcie konta z bonusem przebiegło bardzo sprawnie, ciekawe czy bonus też dziś mi do konta "dokleją"
:D

brokuly
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 28 mar 2015, 11:12

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: brokuly »

Stoję przed wyborem brokera na początek przygody z FX.
Czy ktoś może się wypowiedzieć jakie konto z oferty tego pośrednika nadaję się najbardziej na początek?
Planuje obracać kwotami do 10000 zł na początek.

Wojtas
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 15 maja 2013, 10:51

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Wojtas »

Dużo zależy od tego jak styl gry preferujesz. Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby przetestować wszystkie 3 rodzaje rachunków. Warto również zastanowić się czy zależy Ci na bonusie powiększającym depozyt. Jeżeli tak to oczywiście STP odpada bo tam ta promocja nie obowiązuje.

/ Wymoderowano reklamę.

Pozdrawiam.
Interesują Cię zwroty spreadu (Cashback) w ACFX, XM, HotForex?
Dodatkowy zwrot $150 na opcjach binarnych?
Zapraszam do kontaktu.

Awatar użytkownika
Venomouss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 618
Rejestracja: 31 lip 2014, 10:43

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Venomouss »

broker wszystkie operacje wykonuje w dobrym tempie , ze swojej strony mogę napisać ze przerzucenie środków z konta market maker na Stp trwało ok 1h, natomiast osoba której poleciłem ofertę bonusową wypłaciła kasę i też ok 1h cały proces trwał..

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Link do otwarcia konta z bonusem - aktywny. Rejestracja 03 maja. Bonusa niet. Odpowiedzi od Pana Piotra - niet. Tylko 2 dni albo aż dwa dni ;)
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
AtlasCapitalFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: AtlasCapitalFX »

cytrynek pisze:Link do otwarcia konta z bonusem - aktywny. Rejestracja 03 maja. Bonusa niet. Odpowiedzi od Pana Piotra - niet. Tylko 2 dni albo aż dwa dni ;)
Promocja bonus bez depozytu jest nieaktualna od dnia 16 kwietnia br., o czym była stosowna informacja zarówno w tym wątku, jak i tym bezpośrednio traktującym o tej promocji. Co do maila, to nie doszedł do mnie żaden, na który bym nie odpowiedział.

Zachęcam do korzystania z naszych pozostałych promocji bonusowych, które mogą dla Państwa być atrakcyjne: http://www.acfx.com/pl-pl/promotions

Piotr Kurszewski
Atlas Capital FX
Atlas Capital FX - Your broker of choice

sallesman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 14 lut 2015, 16:44

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: sallesman »

Tak.. też się skusiłem na bonus, a tu zong.. link aktywny mnie zmylił, chyba aktywny aby bazę pozyskać. Wybrałem brokera polskiego póki co.. :)

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

AtlasCapitalFX pisze:
cytrynek pisze:Link do otwarcia konta z bonusem - aktywny. Rejestracja 03 maja. Bonusa niet. Odpowiedzi od Pana Piotra - niet. Tylko 2 dni albo aż dwa dni ;)
Promocja bonus bez depozytu jest nieaktualna od dnia 16 kwietnia br., o czym była stosowna informacja zarówno w tym wątku, jak i tym bezpośrednio traktującym o tej promocji. Co do maila, to nie doszedł do mnie żaden, na który bym nie odpowiedział.

Zachęcam do korzystania z naszych pozostałych promocji bonusowych, które mogą dla Państwa być atrakcyjne: http://www.acfx.com/pl-pl/promotions

Piotr Kurszewski
Atlas Capital FX
Nie zauważyłem informacji o zakończeniu promocji. Założyłem konto z linka od promocji. Zadziałało. Wysłałem Panu, Panie Piotrze, na e-mail prośbę o zamknięcie rachunku oraz usunięcie moich danych.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: mac »

Witam czy wplacal ktos karta debetowa oraz dokonywal wyplaty,
czy bank bedzie pobieral cos z wyplaty dokonanej z acfx na karte debetowa ? (PKO SA)
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

ODPOWIEDZ