Atlas Capital FX (ACFX)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
0
Brak głosów
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam:
1
100%
 
Liczba głosów: 1

Awatar użytkownika
Venomouss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 618
Rejestracja: 31 lip 2014, 10:43

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Venomouss »

andrzej-sk pisze:No wszystko niby jest ok. Proszę jednak zauważyć , żw punkty SWAP czy spready to jest jakiś kosmos. Pomimo, że zlecenia wchodzą ok (przy takim spreadzie to nie problem) to całokształt raczej dyskwalifikuje tego broka. Wiem , co piszę otworzyłem , sprawdziłem , prześwietliłem. Brok lekko pisząc ze słabymi warunkami-- moim skromnym zdaniem a sprawdzam wszystkich( lub niemal wszystkich broków)
ja również testuje i jedno co mi nie pasuje to "instant execution" wiadomo ,, rekwoty. reszta swap, spread przecietny .. natomiast znalazlem jakies cashbacki pod tą firmę . , 5 lotów przerobiłem teraz jak jest możliwośc to przerzuce zysk i bonus na konto stp ... no i pytanie do Pana Piotra czy jest taka możliwość? piszę na forum nie na priv bo moze ktoś też tak chce zrobić.. a jak na stp bedzie fajnie to wrzucę jakis grosz jeszcze ..

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

ogólnie słaby brok. co więcej pisać.
Po co wchodzę na rynek z takimi warunkami :shock: Szukaja debili na bonus czy jak/ drugi Iron chyba warunki syf , bonus super, średnia good brok :D :569:

Janusz36
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2015, 00:28

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Janusz36 »

Mnie tez interesuje STP. Wybrałem konto ze zmiennym spreadem ale ciezko, ciezko + rekwotowania = lipa. Konto STP z checią przetestuje. Brak prowizji a spread minimalny 1,2 ;P ale STP ;]

Z czasem beda lepsi.

Awatar użytkownika
AtlasCapitalFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: AtlasCapitalFX »

andrzej-sk pisze:No wszystko niby jest ok. Proszę jednak zauważyć , żw punkty SWAP czy spready to jest jakiś kosmos. Pomimo, że zlecenia wchodzą ok (przy takim spreadzie to nie problem) to całokształt raczej dyskwalifikuje tego broka. Wiem , co piszę otworzyłem , sprawdziłem , prześwietliłem. Brok lekko pisząc ze słabymi warunkami-- moim skromnym zdaniem a sprawdzam wszystkich( lub niemal wszystkich broków)
Dziękuję Panie Andrzeju za opinię. Pozwolę się do niej ustosunkować:

1) Jeśli SWAPy ujemne są dla Pana za duże, w dowolnym momencie może Pan wysłać prośbę o zmianę typu konta na islamiczne, bezswapowe.

2) Spready są znacznie niższe przy kontach VIP. Dodatkowo, jak Pan zauważył, zlecenia wchodzą szybko, dzięki czemu realne koszty zawierania transakcji są takie, jak podane na naszej stronie. Nie chcemy dla celów marketingowych oferować na papierze niższego spreadu, aby później nieoficjalnie odrabiać to z nawiązką na poślizgach. Wolimy oferować w pełni transparentne warunki i być fair w stosunku do naszych klientów.

3) Oferta bonusowa w naszym wydaniu wygląda nieco inaczej, niż u innych brokerów, i nie opieramy na niej naszego modelu biznesowego.

4) Jesteśmy elastyczni i potrafimy się dostosować do indywidualnych wymagań naszych klientów czy partnerów. Panie Andrzeju, w miarę możliwości proszę do mnie wysłać wiadomość ze wszelkimi sugestiami a propos naszych warunków handlowych i wtedy będziemy mogli przedyskutować ewentualne zmiany.

Jeszcze chciałbym przy okazji dopowiedzieć, że na rynku forex istniejemy już od 8 lat, a jako konglomerat Atlas Group już ponad lat 25. Stoi za nami ogromny kapitał, o czym można więcej poczytać tutaj: http://www.atlas-g.com/
Venomouss pisze: ja również testuje i jedno co mi nie pasuje to "instant execution" wiadomo ,, rekwoty. reszta swap, spread przecietny .. natomiast znalazlem jakies cashbacki pod tą firmę . , 5 lotów przerobiłem teraz jak jest możliwośc to przerzuce zysk i bonus na konto stp ... no i pytanie do Pana Piotra czy jest taka możliwość? piszę na forum nie na priv bo moze ktoś też tak chce zrobić.. a jak na stp bedzie fajnie to wrzucę jakis grosz jeszcze ..
Jak najbardziej można otworzyć nowe konto z poziomu panelu myAtlas: https://myatlas.acfx.com/Default.aspx
i na nie przerzucić środki. Pragnę jedynie dodać, że na koncie STP nie ma możliwości zaksięgowania bonusu handlowego.
Natomiast w Pańskim przypadku, jako że wyrobił Pan 5 lotów na koncie promocyjnym, bonus będzie przeksięgowany na saldo rachunku jako środki własne. Proszę o wiadomość na mój adres: piotr.kurszewski@acfx.com

Piotr Kurszewski
Atlas Capital FX
Atlas Capital FX - Your broker of choice

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

Witam,

Jestem po wyplacie srodkow ugranych na bonusie ,
Niecale 270pln ,wyplata zlecona wczoraj,srodki pojawily sie na koncie po okolo 24 h.
Jestem mile zaskoczony :)

Co do handlu zadnych poslizgow z sl/tp,
Ale zdarzaja sie requoty po danych...

Gdyby nie ten spread bym chetnie zostal
Na dluzej.

Panie Piotrze
Bonus dalej mam aktywny na koncie
Imoge dokonywac transakcji,
Otworzylem na probe transakcje i zamknalem na zero,zeby nie bylo klopotow.

To jak jest z bonusem po wyplacie zyskow ???

Awatar użytkownika
AtlasCapitalFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: AtlasCapitalFX »

YoungD pisze:Witam,

Jestem po wyplacie srodkow ugranych na bonusie ,
Niecale 270pln ,wyplata zlecona wczoraj,srodki pojawily sie na koncie po okolo 24 h.
Jestem mile zaskoczony :)
Przyjemność po naszej stronie.
Co do handlu zadnych poslizgow z sl/tp,
Ale zdarzaja sie requoty po danych...
Proszę przetestować nasze konto STP, gdzie nie ma żadnych rekwotowań.
Gdyby nie ten spread bym chetnie zostal
Na dluzej.
Proszę do mnie napisać. Zobaczymy, co się da zrobić.
Panie Piotrze
Bonus dalej mam aktywny na koncie
Imoge dokonywac transakcji,
Otworzylem na probe transakcje i zamknalem na zero,zeby nie bylo klopotow.

To jak jest z bonusem po wyplacie zyskow ???
Dziękuję za czujność i uczciwość. Bonus powinien zostać usunięty przy dowolnej wypłacie środków.

Piotr Kurszewski
Atlas Capital FX
Atlas Capital FX - Your broker of choice

Nemsik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 lip 2013, 01:41

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Nemsik »

Trochę dziwna sytuacja z tym bonusem od ACFX. Wczoraj widniała informacja, że promocja jest przedłużona do 30 kwietnia a dzisiaj temat zamknięty, posty usunięte lub zedytowane i ni z tąd ni zowąd promocja się zakończyła.

alexi13
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 07 mar 2013, 09:12

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: alexi13 »

YoungD pisze: Jestem po wyplacie srodkow ugranych na bonusie ,
Niecale 270pln ,wyplata zlecona wczoraj,srodki pojawily sie na koncie po okolo 24 h.
Jestem mile zaskoczony :)
Jak z kosztami wypłaty? Czy ACFX ma konto w polskim banku?

YoungD
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2014, 21:21

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: YoungD »

Wyplacalem na skrilla,wplynela kwota dokladnie taka jaka zlecilem

Janusz36
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2015, 00:28

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Janusz36 »

Bonus był na koncie bez STP. Broker ma odpowiednie regulacje. Wypłacalny jest, Warunki na STP nie są takie złe i jeszcze nie ma wymogu 5k, są mikroloty ;]

Chce otworzyc rachunek STP ale mam pytania:

wpłata przelewem na jaki rachunek banku? w Polsce?
ile kosztuje wypłata srodków od Was ?
mozna wypłacac bez problemu przelewem bankowym?
Bonus powitalny na STOP jest realną kasą czy jakie warunki trzeba spełnić zeby mogł zostać wypłacony?
Macie te regulacje MIDIF, taK? czy tylko FCA, nie znam sie to pytam.

Fajny bonus, ja zrobiłem 400% i wtopiłem ;p nie chciałem wypłacać i nie żerować na nich ;P myślałem o 1k chociaz :D

ODPOWIEDZ