Atlas Capital FX (ACFX)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
0
Brak głosów
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam:
1
100%
 
Liczba głosów: 1

brodatypan
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2016, 20:47

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: brodatypan »

Wielka prosba do uzytkownikow forum doswiadczonych w bojach z cypryjskimi brokerami.
Jakie kroki powinienem podjac skoro kontaktu z ACFX nie ma w tej chwili zadnego? Na maile zadne nie odpisuja, nie dziala live-chat, na kontakt telefoniczny odpowiadaja, ze oddzwoni do mnie manager mojego konta (oczywiscie nikt nie oddzwania). Wiec co mam zrobic bo kasy im na pewno nie daruje. Chcialem wypelnic skarge dostepna na stronie CySeC, jednakze nie chce mi tej skargi puscic, bo brakuje "a unique reference number (only for complaints submitted to CIF after 1.1.2016)." Nie wiem skad mam ten nr wziac skoro kontaktu z firma nie ma?
Wielka prosba o pomoc bo czekac z zalozonymi rekami nie zamierzam. Najchetniej pojechalbym na Cypr, ale to oczywiscie spore koszta i raczej nieskuteczna metoda dochodzenia swoich pieniedzy.

Pzdr
bp

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

"a unique reference number (only for complaints submitted to CIF after 1.1.2016)."
Szczerze powiem, że też nie wiem skąd go wziąć ale na ten moment najlepiej właśnie złożyć skargę w CySEC. Kolejnym krokiem jest zgłoszenie się do prawnika, który sporządzi wezwanie do zapłaty i postraszy ich jakimś inteligentnym pismem. Potem to już tylko droga sądowa...

Sam też zleciłem parę dni temu wypłatę. Na razie nic nie ruszyło. Bawiłem się tam bonusową kasą i coś tam udało się ugrać ale żaden wielki pieniądz. Martwi tylko to, że od momentu zlecenia zero kontaktu, że "odrzucone/w oczekiwaniu/zrealizowane". Zastanawiam się zatem czy firma dalej planuje działać, zakładając, że uda im się 'odwiesić' licencję czy też już pakują walizki...?
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

raposo pisze: czy też już pakują walizki...?
Albo piją drinki z palemką :v

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W sumie ciepełko, palmy i plaże są na miejscu... :D

Ale obecna sytuacja może być gwoździem do trumny. Miesiąc bez żadnych dochodów (wstrzymany handel), odpływ kapitału klientów oraz uszczerbek wizerunkowy na pewno nie pomagają...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Założą z innym brandem :P

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Kolejni, którzy całą winę zrzucają na CHińczyków. Patent znany od lat na zarabanie na bonusach. Trochę pracochłonny ale się opłaca. Ale wykańcza każdego brokera. U nas też był robiony i powywalali kilku graczy w konursie BOSSy

Fx$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 16 mar 2016, 20:42

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Fx$ »

No i nie odwiesili. Ale zgodnie z punktem 6.2 broker ma obowiazek na życzenie klienta zwrócić wszystkie fundusze oraz wypracowane zyski. Ciekawe jak będzie w praktyce

http://www.cysec.gov.cy/CMSPages/GetFil ... e9f7debbb2

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Moim zdaniem już piach. Wątpię w wypłaty środków. TYlko jestem ciekawa po co pchali się do Chin, gdzie numer z promocjami i wielością kont grających na maxa to norma i nie do udowodnienia? Chyba, że to tylko była wymówka przykrywająca szybki zarobek na graczach.

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

a nie chce pisać a nie mówiłem.... Tak to jest z brokerami typu krzak. Na początku tego wątku wielki skruszony menago, który pracował dla innego broka -- słodko pierdział i wabił naiwnych bonusami. Jak człowiek pisze i ostrzega to jest wysmiewany i wyzywany od pieniaczy. Ostrzegałem też przed innym chwastek i ten sam efekt. Potem ktoś jeczy , że go oszukano. Czego tam szukał?? Jakie tam były extra warunki??? Pytanie jest retoryczne.
Na forum jest pełno ludzi którzy ciągle czegoś szukają. Łakomią się na bonus albo na niższą prowizję-- a potem jest jak jest. Podobnie w opisywanych w innych wątkach z oszustwami--np. na debiutach. Zwykła chciwość zwycięża rozsądek. Jest tylu normalnych brokerów, którzy owszem mają wyższą prowizję ale nie przeszkadzają inwestorom w ich trejdowaniu i wypłacają kasę. Sprawa wypłacanie kasy ---powinno się ten temat pominąć-- nie brać pod uwagę. Powinno to być naturalne i pewne-- ale tak nie jest. Natrudził się jeden z drugim, nagłowił , wykonał milion transakcji z niska prowizją i z bonusikiem a broker pokazał mu palec . Dziwne ? Pewnie , że nie. Czego można się było spodziewać od takiego broka.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: brg »

Andrzeju - Twoim problemem jest to, że w wątku KAŻDEGO brokera przychodzisz i toczysz pianę. Ten Ci się nie podoba bo za wysoki bonus, ten Ci się nie podoba bo za niska prowizja, ten z kolei z Cypru więc na pewno złodziej. I jak faktycznie coś się stanie wracasz do tematu i się mądrzysz - ja to przewidziałem, od początku mówiłem, że to scam ale nikt mnie nie słucha! Po fakcie każdy jest mądry :). Miałeś tam jakiś rachunek? Tak się składa, że ACFX (wcześniej pod nazwą Atlas) jest na rynku bardzo długo (sam mam tam rachunek chyba od 2009 czy 2010 roku), w zeszłym roku wypłaciłem od nich prawie 30k zł bez kłopotu (co prawda nie respektowali swoich obietnic, ale wypłacili bez gadania), miesiąc przed odebraniem licencji też mi wypłacili 5 tys bez gadania. Jakie są Twoje doświadczenia z nimi?

Pokaż mi swoje posty np sprzed 3 czy 4 lat ostrzegające przed Ironem lub ACFX, chętnie poczytam jak już wtedy wiedziałeś, co się będzie działo z tymi brokerami. Może też zrób listę brokerów "zaaprobowanych przez Andrzej-SK", żeby wszyscy na forum wiedzieli, gdzie bezpiecznie jest inwestować!

ODPOWIEDZ