AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

Ja tylko dodam na koniec bo już wszystko co miałem napisać to napisałem.

Kostka nie służy do budowania żadnej przewagi ;)
tylko do zobrazowania pewnych mechanizmów. *Czyli gra na zmienność i gra na trend, nic więcej.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Chyba jednak wszyscy byliśmy w błędzie. Nie w tą stronę szliśmy co trzeba. Tu nie chodziło o jakieś eksperymenty kostka vs AT, to znaczy teraz chodziło, ale ogólnie RZ miał na myśli psychologie + skupianie się na wyjściach https://youtu.be/zPHuhQsuco8?t=2807
Czyli... Jak już mamy opanowane te wszystkie podstawy wtedy rzucając monetą i otwierając losowe pozycje skupiamy się na prowadzeniu tej pozycji, na wyjściu. Potrafimy (albo uczymy się) zarządzać losowo otwartymi pozycjami. I tak jak dodał - "może nie będę miał tak dobrych wyników jak w strategi..." - I to było chyba wyjściowe założenie tylko teraz sa jakieś wojny z AT i wyszło z tego...

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

-rookie- pisze:Chyba jednak wszyscy byliśmy w błędzie. Nie w tą stronę szliśmy co trzeba.

Mów za siebie ;)

Zacytuję siebie, z 13 czerwca :)
LowcaG pisze: PS.
Z ciekawości posłuchałem tego kanału i widzę, że ton Rafała nie jest już tak agresywny, a bardziej stonowany i sprowadza się do tego (parafrazując) jeżeli zautomatyzujemy "formacje" AT bez uznaniowości to wynik będzie bliski zeru, a o wygranej decyduje człowiek, który włącza swoją uznaniowość przy stosowaniu AT i wcale jej ściśle nie stosuje.


ODPOWIEDZ