Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 sie 2012, 22:26

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: ArmadaMarkets »

1. Nie zmienialiśmy nic w egzekucji zleceń. Demo PrimeXM zostaje na serwerze, nie jest przekazywane nigdzie indziej, dlatego też możliwe są takie statystyki.

2. Głównym serwerem jest serwer UK, przekierowanie na US robione jest tylko w przypadku awarii serwera UK. W przypadku prawidłowego działania nie ma możliwości podłączenia do serwera US zamiast UK.
nasz profil na Facebooku - ArmadaMarketsPL - zapraszamy!

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: psV »

Dziękuję za odpowiedź.
Może Pan wyjaśnić skąd się biorą te różnice (ponad 200ms) między real a demo? Inni brokerzy [real konta] mają szybszą egzekucję i mam wrażenie, chociaż nie mam pewności, że Wy też byliście kiedyś szybsi.

z góry dziękuję za wyjaśnienie

Awatar użytkownika
ArmadaMarkets
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 sie 2012, 22:26

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: ArmadaMarkets »

Wszystkie zlecenia z kont real przekazywane są na LMAX, stąd dłuższa droga zlecenia niż na demo, gdzie zostają na serwerze. Korzystamy z EA, które mają wbudowane moduły monitorowania egzekucji zleceń i od zawsze pokazują przedział 320-360ms. Nie spotkaliśmy brokera STP/ECN, który zszedłby poniżej 300ms na rachunkach real.

Prosimy również pamiętać, że czas egzekucji zleceń pokazywany na statystykach w EA jest zależny od kilku rzeczy - samej egzekucji, odległości VPSa od serwera (ping), szybkości samego serwera itd. Niedawno PrimeXM zmieniało Data Center, być może zwiększył się ping między VPSem a serwerem stąd ciut gorsze statystyki. 300 a 400ms to są ułamki sekund.
nasz profil na Facebooku - ArmadaMarketsPL - zapraszamy!

Awatar użytkownika
MarkoS
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 23 lis 2012, 20:10

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: MarkoS »

Witam

Proszę o wyjaśnienie sprawy bezpieczeństwa środków klientów,kto zabezpiecza, do jakiej sumy ?

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Bylo juz to opisywane wczesniej, wystarczy poszukac.

radasss
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 10 sie 2011, 15:26

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: radasss »

Witam
Bardzo proszę o rozwinięcie zaznaczonego stwierdzenia; konkretne wartości częstotliwości, wielkości pozycji, ewentualnie inne parametry w liczbach.
ArmadaMarkets pisze:... staramy się utrzymać dźwignię 1:500 dla wszystkich Klientów. Dźwignie zmniejszamy tylko w przypadku nadużyć (notoryczny news trading, zostawianie maksymalnie zlewarowanych pozycji na weekend etc)...

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: psV »

ArmadaMarkets pisze:Wszystkie zlecenia z kont real przekazywane są na LMAX, stąd dłuższa droga zlecenia niż na demo, gdzie zostają na serwerze. Korzystamy z EA, które mają wbudowane moduły monitorowania egzekucji zleceń i od zawsze pokazują przedział 320-360ms.
Jak to ma się do statystyk LMAXa, wg których 98% zleceń jest wykonywanych poniżej 5ms?
Ja rozumiem, że w moim wypadku ping ma olbrzymie znaczenie, ale zakładając że grałbym z VPSa z Waszej serwerowni (ping = 0) to na jaki czas egzekucji zleceń mogę liczyć?

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Ale przecież tu Ci dochodzi pośrednik, więc jak czas ma pozostać taki sam ?
Podejrzewam że statystyka LMAXu to czas od otrzymania polecenia do jego realizacji, nie biorąca pod uwagę czasu potrzebnego na przesłanie danego polecenia od klienta do serwera.

Co by się w sumie zgadzało, bo wręcz niemożliwe jest uzyskanie takiego czasu dla całej operacji. Przykładowo ja do routera brzegowego mam całe 7 ms, a gdzie jeszcze parę przeskoków po drodze ?

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: psV »

Cyb, czyli twierdzisz że egzekucja u Armady będzie zawsze wolniejsza niż na koncie otwartym bezpośrednio w LMAX? Niestety nie mam real rachunku tam żeby porównać. W sumie różnice i tak nie powinny przekroczyć KILKU milisekund z racji tego, że ich serwery są blisko siebie.



Naprawdę nie chcę, żeby to zostało potraktowane jako atak, ale w pierwszym poście tego tematu zostało napisane że:
Średni czas realizacji zlecenia to 0.1 sekundy
a ostatnio:
Nie spotkaliśmy brokera STP/ECN, który zszedłby poniżej 300ms na rachunkach real.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

No moim zdaniem nie może być mniejszy, ani też pewnie równy.
Przy czym należy brać pod uwagę jeden fakt - drogę jaką pokonuje zlecenie czyli:

Terminal -> Armada ( PrimeXM ) -> Lmax -> Realizacja ( czy dowolny inny LP ).

I teraz :
a) Nikt nie zagwarantuje że całkowity czas wyniesie tyle i tyle bo to zależy jaką drogę musi przebyć pakiet od terminala do Prime.
b) Czas PrimeXM -> Lmax faktycznie może wynieść 0,1 sek a nawet zapewne i mniej (więc wpis zgodny z prawdą ).
c) Lmax po otrzymaniu danej dyspozycji realizuje ją w czasie 5 ms co znowu jest zgodne z prawdą
d) W sumie mamy 5ms Lmax , 100 ms Prime->Lmax , reszta po Twojej stronie.

I robi nam się 300 ms ( pewnie jeszcze trochę czasu trzeba na przekazanie informacji zwrotnych ).

ODPOWIEDZ