Archiwum Transakcji

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Oj daj spokój z tą śpiewką "polska mentalność".
To że można udowodniło już wielu,i w każdy możliwy sposób,prowadzili dzienniki codziennie zamieszczając transakcje live,podając podsumowania itd.
Od dawna wiem że MOŻNA,ja tylko nie rozumiem samego chwalenia się pipsami,%.

Dlaczego zadałem pytanie po co? bo było tu wiele podobnych przypadków,że komuś nie wychodziło,przychodził po X miesiącach,pokazał 1 trejd,a potem już tylko"dziś 100 pips...wczoraj 50...w ubiegłym miesiącu 2000..." itp.Co się z tym wiąże? ludzie piszą do tych osób o pomoc,jak to robią itd,i wtedy często pada"200 ojro za godzine rozmowy".

Dlatego...nie zamierzam mieszać go z błotem,i życzę mu jak najlepiej,tylko zastanawia mnie zawsze sens takowego dziennika.
No ale może chodzi o coś więcej "22.01.2012 r byłem mega wkur*** ,zobaczmy jakie odniosłem wyniki.Aha byłem na minus..." itd. to ok:)

Wirus,jeżeli przyklejenie kartki na samochód z napisem" moc maksymalna 500 KM" świadczy o tym że ten samochód posiada 500 KM,to cóż -można w to wierzyć.Tak samo jak,że po śmierci będziesz zwierzęciem.

Kuba nie miej mi za złe,tej "ciekawości",
pozdrawiam

EDIT:
\/ to tym bardziej,daj spokój bo wszędzie się czyta o tym jak bardzo się lubicie,a tu kolejna zaczepka,po co...
Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, 14:07 przez Songo89K, łącznie zmieniany 1 raz.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Songo89K pisze:Oj daj spokój z tą śpiewką "polska mentalność".
Mój post był skierowany do ludzi pokroju GWH ,który nie daje mi spokoju ,bo miałem okazję pić 21-letniego Chivasa.Do dziś węszy spisek we wszystkim co robię. Pewnie zaraz to przeczyta i wawali swój wywód . Chłopak ma nie tak pod kopułą. O takie zachowanie mi chodzi. Także ,nie mam nic do Ciebie.

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

damy rade ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

koniec ze złotem ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Archiwum Transakcji

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

Witamp o jak widze 2 letniej przerwie w odwiedzaniu forum.Wróćmy zatem do zarabiania ;)
Teraz już tylko i wyłącznie złoto,srebro oraz eur/usd,gbp/usd oraz gbp/pln
Rynek Surowcowy XAU/USD profit 33 ptk.



Analiza Krótkoterminowa rynku złota

Złoto w perspektywie krótkoterminowej zapowiada się tym,iż osiągnięte poziomy 1200USD/un nie zostaną na razie pokonane. Kurs złota oscyluje wokół spadkowego kanału cenowego co oznacza, że muszą nastąpić pewne wydarzenia polityczne lub gospodarcze aby cena z tego kanału się wybiła. Minimum jakie zostalo osiągnięte czyli 1138USD/un zostało zdyskontowane przez rynek mocnymi zakupami czy to przez Banki Centralne czy przez grono inwestorów chcących zarobić w późniejszym terminie na tanim obecnie kruszczu. Nie przewiduje by ta cena utrzymała się długo. Jeżeli po następnej (fali) cena będzie szybować do góry należy wyszukiwać dogodnego momentu do zawarcia transkacji długiej (kupno).W chwili obecnej Wskaźniki RSI oraz ROC osiągnęly lokalne Maxima czyli rynek nie ma zbyt wielu sił do tego by rosnąć.Potrzebna jest zatem korekta ruchu który umożliwi zajęcie dogodnej pozycji. Wykres jest jeszcze powyżej średniej SMA20 która ukazuje w jakim położeniu jesteśmy. Należy oczekiwać spadków cen zlota do ok. 1150- 1160USD/un.
Jeżeli podejść do tego pragmatycznie logicznym jest iż grube ryby w tym Zbigniew B. będzie kupował tyle zlota ile się tylko da.Najwięcej złota w III kwartale tego roku kupiły Bank Rosji Kazachstanu oraz Tadżykistanu. To 14 kwartał z rzędu gdy Banki Centralne kupuja więcej złota niż sprzedają.
Złota na rynku więcej nie będzie. Złoża które znajdują się na głębokości ponad 10.000m nie są rentowne, kopalnie ze względu na bardzo niskie ceny wstrzymały wydobycie co może odbić się w przyszłych miesiącach tym iż będziemy mieli niedobór tego surowca na rynku co z kolei powinno dać zielone światło do wzrostów. Ogólna ocena jest taka,że złoto będzie rosło…. Aczkolwiek trzeba czekać obecnie na dogodny moment wejścia w rynek ;) Ponieważ zbyt pochopne decyzje nie dadzą zarobić a przysporzą tylko strat.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Archiwum Transakcji

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Analiza fajna, podoba mi się:)
Skoro to journal tradingowy to zdradź, czy otworzyłeś shorta na końcu tej flagi i jaki masz poziom docelowy.

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Archiwum Transakcji

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

Target 30 ptk
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Archiwum Transakcji

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

Złoto short
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Ropa

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

Ropa Brent wygląda następująco.... odbicie od psychologicznego poziomu 70 $ za baryłke w chwili obecnej rynek jest nie zdecydowany i osiąga cene 69.50$ to daje zielone światło dla sprzedających.Ponieważ ani Rosja ani OPEC ani obama nie są w stanie zatrzymać taniejącego "czarnego złota" rekomendacja na najbliższe dni to redukuj i czekaj. Aczkolwiek trzeba poczekać na dane z sektora rezerw USA czyli ropy. ponizej 67.44$ sprzedajemy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Archiwum Transakcji

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

Tak jak w poprzednim poście idziemy za ciosem.... Transakcja krótkoterminowa
Notowania 30 minutowe Rynek Surowcowy Crude OIL
Volumen 1.0
zysk na transakcji 1.493$
stop loss ustawiony był na 67.50$
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

ODPOWIEDZ