archiwum

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Tniesz szybko straty?

Tak
111
54%
Nie
96
46%
 
Liczba głosów: 207

Sylwo1976
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2017, 06:46

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Sylwo1976 »

Witam Chcialem delikatnie sprostowac pana targanskiego posluchaj szczurze pomoglem ci przezyc bo inaczej bys zdechl z glodu pozyczalem ci kase gotowalem ci jedzenie przez 3 miesiace stracilem wszystko przez ciebie podliczylem twoj dlug na 310. 000pesos oddales MI 280.000 laptop Wzielem pod zostaw Bo wisiales jeszcze 30.000 nie oddales kasy sprzedalem laptop na forexie grales zawsze Sam I nigdy nie wyplaciles dolara Szkolenia przerywales zawsze z jednego powodu bo chlales I srales pod siebie klamiesz jak swinia jak sie nie pomylisz prawdy nie powiesz nie nazywaj mnie kryminalista ty szczurze bo Sam cie wykupywalem z centrum handlowego bo ukradles 0.5kg miesa I nozyki do golenia przestawiles MI damiana I mariusza w czarnych kolorach a to ty byles tym czarnym kolorem dzisiaj zaluje ze cie wogule poznalem nie wiem jak ludzie maga ci wierzyc w twoja gre na podstawie screanshotow ja osobiscie dalem ci konta z 6 razy wszystko ujebales wszystko co czytalem o Tobie Te wywiady to wszystko jedno wielkie klamstwo zeby naciagnac ludzi na Szkolenia po tym wszystkim pomoglem ci jeszcze raz sciaglem cie z butuanu Gdzie spales na deskach kompales sie w rzece I co dalem ci konto I znow ujebales kase I zaczoles chlac na koniec moglbys Chociarz wszystkich Tu przeprosic I obiecac oddac kase za Szkolenia ludziom ktorych oszukales bo powinienes miec konto Podlaczone do myfxbook a nie gowno warte screany jak bys mial taka wspaniala strategie to bys kase zrobil nawet z 50 USD a ty nigdy nie zrobiles nic grajac na moich kontach to tyle niechce mi sie pisac na twoj temat bo jak o Tobie Mysle to MI sie srac chce oszuscie

Nieśmiertelny Trader

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

yyyy, ale z Tobą też nie do konca wszystko w porządku...

Z Twojego opisu wynika coś takiego:

Idę Sobie ulicą, widzę żula, wyciągam go z bagna i daję mu kase na forex. On to przewala, idzie się upić, sięga dna ponownie po czym Ja znowu interweniuje i daję Mu kasę na Forex....

yyy nie czaje.... Skoro już raz Ci cos takiego uczynił a do tego nie miał grosza przy duszy... Rozumiem gdyby woził się dobrymi autami, miał ładne mieszkanie/dom, jezdzil na luksusowe wczasy ale Ty piszesz o jakimś żulu ktory nigdy nic nie miał a Ty go ratowałeś dając Mu pieniądze na przewalenie... Sory ale to strasznie, strasznie dziwne/glupie ?

Każdy może mieć pretensje tylko do Siebie. Z opisu wynika, że podejmowałeś samie głupie decyzje.

Ja jak widze biednego czlowieka to dam mu kilka monet, podniosę, w razie czego wezwę karetkę, jak dostanie padaczki na mrozie to pognam do miejscowej apteki, przychodni... ale kuźwa nie bede zapraszal do domu i mowil, stary masz tu 20 koła i graj :D

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Złota łopata roku, a właściwie dwóch.
Nieśmiertelny ja bym cię jednak przelicytował, są na świecie dziwni ludzie, niektórzy z nich dają 10 koła w ciemno za kurs Forexu człowiekowi z nikąd, inni przyjmują pod swój dach złachanych traderów, i robią im jajecznice co rano żeby na nich zarabiali. Ale dla mnie największym hardkorem i tak będzie ten, co na publicznym forum przyznaje się do palenia z Targalskim trawy w Filipinach. To lepsze niż trading za pieniądze pożyczone od mafii.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ