archiwum

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Tniesz szybko straty?

Tak
111
54%
Nie
96
46%
 
Liczba głosów: 207

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Póki co naiwnych nie brakuje, najbardziej śmieszą mnie osoby, które tak bardzo bronią tego gościa mimo tego co ludzie tutaj piszą. Podejrzewam, że to albo współpracownicy, albo... :lol:

Mr.T

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

Gosc ktory sie zarejestreowal posd nickiem martinT to Sylwester Zalewski urodzony we wschowie w 1976 r poszukiwany kryminalista listem gonczym w Polsce i Kanadzie przemytnik narkotykow,Poprosil mnie o wspolna gre na jego koncie szlo ok przez chwile ale kiedy po zakonczeniu tradingu ze mna gral sam i kazda pozycja otwarta byla coraz wieksza ??? :) to kasa poszla z dymem -proste .Czlowiek tem zyje przez ostatnie lata z wyludzania pieniedzy od ludzi potem ich oczernia i ucieka na inna wyspe ja na niego niestety trafilem wyludzil ode mnie kilka tysiecy dolarow w 2014 roku i na koniec ukradl mi laptopa kiedy spalem tlumaczyl to ze jestem mu winien za pomoc ktorej mi udzielil czyli mieszkanie i wyzywienia przez ok 4 miesiace ,wie ze napewno tyle nie wydalem ,nie jestem rozrzutny.,Tak jestem alkoholikiem ,nie pije od prawie roku ale na mojej slabosci nie pozwole wiecej nikomu ,,jechac".Co do hasel sam mi je dal ponad rok temu tylko zapomnial bo byl pod wplywem marichuany.Dzis mam zobowiazania co do dwoch osob tutaj jesli chodzi o zwrot pieniedzy ,Pawel,i Mandrejk.Biotiq ktory sie tak udziela w mojej sprawie lubi sie tym karmic-czyjas krzywda,faktem jest ze szkolenie z nim szczegolnie ostatnie spotkania byly przeprowadzane ,,pod wplywem" mial za to dolozone kilka spotkan gratis o czym juz nie wspomina ,mial rowniez 2-3 konsultacje,ale jego roszczenia o zwrot czesci pieniedzy dla niego sa bezpodstawne ( dowod mam na skype).Prosze wszystkich ktorzy czuja sie oszukani o wyrazanie swojej opini na ten temat ,lub zwrocenie sie jesli czuja sie poszkodowani do Mariusza Nowakowskiego z ktorym kiedys wspolpracowalem ale on szedl na masowke nie interesowalo go nic na temat forexi sie na tym nie zna .szczegoly na priw .
Ostatnio zmieniony 12 sie 2015, 01:18 przez Mr.T, łącznie zmieniany 1 raz.

Mr.T

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

jeszcze jedno co do moich zarobkow na Fx ,zarabialem duze pieniadze grajac pozycjami po 50,70 lotow nie czulem strach przed tym,okres passy minal wraz z rozpadem mojej rodziny i przyjazdem na Filipiny,na szczescie widze ze ,,passa" znow wraca wraz ze spokojem wewnetrznym ktory do mnie wraca.powodzenia wszystkim wytrwalym zycze.

P.S. dziekuje wszystkim ktorzy mi pomagaja i nie mowie tu o finansowej pomocy...
co doszkolen- z praktyki wiem ze krotkie szkolenia kilka spotkan niczego nie ucza cos zostaje w glowie...na FX potrzebne jest ,,dlugie siedzenie " czyli praktyka ktora uczy pewnych nawykow u przyszlego tradera i to jest uwazam klucz do sukcesu bo technike mozna opanowac szybko i trzymac sie jej.

jedna osoba prawie za free caly miesiac kontakt na priv,po szkoleniu i co najmniej 3 miesiecznej grze sam wrzucisz swoja opinie tutaj

Mr.T

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

Prosze wszystkich o powsciagliwe komentarze tutaj ,nie chcialbym zeby watek zostal zamkniety.

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

czyli passa (forexowe sukcesy) skonczyla sie wraz z przyjazdem na filipiny i akurat po przyjezdzie na filipiny zaczales szkolic...?? teraz znowu sie oferujesz, ze szkoleniami..., ale musi byc naprawde byc krucho skoro, musisz trejdowac na nie swoim koncie, nie za swoje i nawet bez wiedzy wlasciciela konta!!;)( szczescie, ze stac cie na internet), uwielbiam komiczne watki na nawigatrze, moze ktos da sie przeszkolic z litosci, napisz ksiazke, wielkie pieniadze, watek kryminalny, egzotyka, do tego na faktach, sukces murowany

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

sureshot pisze:czyli passa (forexowe sukcesy) skonczyla sie wraz z przyjazdem na filipiny i akurat po przyjezdzie na filipiny zaczales szkolic...?? teraz znowu sie oferujesz, ze szkoleniami..., ale musi byc naprawde byc krucho skoro, musisz trejdowac na nie swoim koncie, nie za swoje i nawet bez wiedzy wlasciciela konta!!;)( szczescie, ze stac cie na internet), uwielbiam komiczne watki na nawigatrze, moze ktos da sie przeszkolic z litosci, napisz ksiazke, wielkie pieniadze, watek kryminalny, egzotyka, do tego na faktach, sukces murowany
:564:

Nie wiem Mr.T po co powrót na forum gdzie już obwieszono Cię wszystkimi psami w okolicy. Zjebałeś sprawę stary, odkuj się w domowym zaciszu, doprowadź do porządku, bo to forum Ci w tym nie pomoże a raczej zaszkodzi. Jak faktycznie masz dyg do fx to się odkujesz, jak nie to pogrążysz. Choć moim zdaniem lepszą terapią będzie normalna praca, czysta fizyka, żadnych komputerów.Twoja obecność tutaj w świetle wykazanych faktów sugeruje, że jedynie szukasz kolejnej ofiary. Żadna gładka gadka z Twojej strony nie zmieni tego wrażenia.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Mr.T pisze:Gosc ktory sie zarejestreowal posd nickiem martinT to Sylwester Zalewski urodzony we wschowie w 1976 r poszukiwany kryminalista listem gonczym w Polsce i Kanadzie przemytnik narkotykow,Poprosil mnie o wspolna gre na jego koncie szlo ok przez chwile ale kiedy po zakonczeniu tradingu ze mna gral sam i kazda pozycja otwarta byla coraz wieksza ??? :) to kasa poszla z dymem -proste .Czlowiek tem zyje przez ostatnie lata z wyludzania pieniedzy od ludzi potem ich oczernia i ucieka na inna wyspe ja na niego niestety trafilem wyludzil ode mnie kilka tysiecy dolarow w 2014 roku i na koniec ukradl mi laptopa kiedy spalem tlumaczyl to ze jestem mu winien za pomoc ktorej mi udzielil czyli mieszkanie i wyzywienia przez ok 4 miesiace ,wie ze napewno tyle nie wydalem ,nie jestem rozrzutny.,Tak jestem alkoholikiem ,nie pije od prawie roku ale na mojej slabosci nie pozwole wiecej nikomu ,,jechac".Co do hasel sam mi je dal ponad rok temu tylko zapomnial bo byl pod wplywem marichuany.Dzis mam zobowiazania co do dwoch osob tutaj jesli chodzi o zwrot pieniedzy ,Pawel,i Mandrejk.Biotiq ktory sie tak udziela w mojej sprawie lubi sie tym karmic-czyjas krzywda,faktem jest ze szkolenie z nim szczegolnie ostatnie spotkania byly przeprowadzane ,,pod wplywem" mial za to dolozone kilka spotkan gratis o czym juz nie wspomina ,mial rowniez 2-3 konsultacje,ale jego roszczenia o zwrot czesci pieniedzy dla niego sa bezpodstawne ( dowod mam na skype).Prosze wszystkich ktorzy czuja sie oszukani o wyrazanie swojej opini na ten temat ,lub zwrocenie sie jesli czuja sie poszkodowani do Mariusza Nowakowskiego z ktorym kiedys wspolpracowalem ale on szedl na masowke nie interesowalo go nic na temat forexi sie na tym nie zna .szczegoly na priw .
Słuchaj kłamliwa pindo, bo inaczej cie nie nazwe... Spotkania z tobą mam zarchiwizowane, jak zaczales odpierd**ać. Miales sprawdzac moje pozycje (wg umowy) i je korygowac. Ile sprawdziłeś? Myślisz, że u mnie czas zaciera wspomnienia, jeśli chodzi o ciebie? Jak chcesz, to odpalę ci ku*wa taką rakietę...

Czy chcesz aż tak bardzo mnie wk*rwić, żebym ludziom tutaj wszystko wyrzygał? Bo już mnie ch*j z tobą strzela alkoholiku. K*wa... Wpieprzasz ludziom te bajeczki, a mi troszeczkę inaczej to opowiadałeś. Która zatem wersja jest prawdziwa?

Co do włamań, to włamałeś się swojemu współpracownikowi. Sorry, nie włamałeś, tylko użyłeś bez jego zgody i jeszcze miałeś z niego polewkę... Nasłuchiwałeś moje rozmowy. Hakerem nie jesteś, ale bezczelnym typem, który kłamie, jak najęty. Co do mojej osoby: wisisz mi hajs za niedokończone szkolenie...

Co do twojej oszczędności... Też słyszałem, jak bardzo jest legendarna i leciałeś po bandzie, więc przestań pierd*lić. Szkoda mi na ciebie czasu... Nie chciałbyś bym go znalazł i doje**ł ostatecznego ci ćwieka.

Po ch*j ten wątek "archiwum" odgruzowujesz? Po co do mnie się zwracałeś, bym usunął opinię o tobie? Może po to byś trafił na ludzi i wmawiał im cuda na kiju? Pawłowi też na mnie nie napieprzałeś? Bardzo dużo o tobie wiem...więcej niż myślisz.


///P.s. Nie przepraszam za swój ton, bo do chama trzeba przemawiać jego językiem (inaczej nie zrozumie).

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Mr.T pisze:Gosc ktory sie zarejestreowal posd nickiem martinT to Sylwester Zalewski urodzony we wschowie w 1976 r poszukiwany kryminalista listem gonczym w Polsce i Kanadzie przemytnik narkotykow,Poprosil mnie o wspolna gre na jego koncie szlo ok przez chwile ale kiedy po zakonczeniu tradingu ze mna gral sam i kazda pozycja otwarta byla coraz wieksza ??? :) to kasa poszla z dymem -proste .Czlowiek tem zyje przez ostatnie lata z wyludzania pieniedzy od ludzi potem ich oczernia i ucieka na inna wyspe ja na niego niestety trafilem wyludzil ode mnie kilka tysiecy dolarow w 2014 roku i na koniec ukradl mi laptopa kiedy spalem tlumaczyl to ze jestem mu winien za pomoc ktorej mi udzielil czyli mieszkanie i wyzywienia przez ok 4 miesiace ,wie ze napewno tyle nie wydalem ,nie jestem rozrzutny.,Tak jestem alkoholikiem ,nie pije od prawie roku ale na mojej slabosci nie pozwole wiecej nikomu ,,jechac".Co do hasel sam mi je dal ponad rok temu tylko zapomnial bo byl pod wplywem marichuany.Dzis mam zobowiazania co do dwoch osob tutaj jesli chodzi o zwrot pieniedzy ,Pawel,i Mandrejk.Biotiq ktory sie tak udziela w mojej sprawie lubi sie tym karmic-czyjas krzywda,faktem jest ze szkolenie z nim szczegolnie ostatnie spotkania byly przeprowadzane ,,pod wplywem" mial za to dolozone kilka spotkan gratis o czym juz nie wspomina ,mial rowniez 2-3 konsultacje,ale jego roszczenia o zwrot czesci pieniedzy dla niego sa bezpodstawne ( dowod mam na skype).Prosze wszystkich ktorzy czuja sie oszukani o wyrazanie swojej opini na ten temat ,lub zwrocenie sie jesli czuja sie poszkodowani do Mariusza Nowakowskiego z ktorym kiedys wspolpracowalem ale on szedl na masowke nie interesowalo go nic na temat forexi sie na tym nie zna .szczegoly na priw .
Mr.T pisze:Biotiq ktory sie tak udziela w mojej sprawie lubi sie tym karmic-czyjas krzywda,faktem jest ze szkolenie z nim szczegolnie ostatnie spotkania byly przeprowadzane ,,pod wplywem" mial za to dolozone kilka spotkan gratis o czym juz nie wspomina ,mial rowniez 2-3 konsultacje,ale jego roszczenia o zwrot czesci pieniedzy dla niego sa bezpodstawne ( dowod mam na skype).

Primo Marcinie, bardzo proszę o te dowody. W zamian za to poświęcę kilka-kilkanaście godzin, by zlepić materiał audio z tobą i mną w roli głównej. Mój skype też sporo pamięta (wersja portable).

Secundo proszę zweryfikować te dane dowodami lub usunąć treść. Dlaczego? Ano dlatego, że nie pozwolę sobie na to, byś przekręcał fakty, bo nie pozwolę na to żebyś mnie oczerniał (kłamał).

Tertio Mr.T może i byłeś dobrym traderem, ale bardzo dawno temu. Czas się skończył, gdy puściłeś lejce i przestałeś kontrolować samego siebie (nałóg). Akurat pech chciał, że trafiło to na mój okres szkoleniowy. Czy ty myślisz, że jestem tak głupi, by się karmić twoją ułomnością (alkoholizm)?

Quarto może opowiesz ludziom ile osób wystrzeliłeś? Może poopowiadasz coś o PL i sytuacjach tutaj? Tak Marcinie… jestem na ciebie zaszczuty, ale nie dlatego, że cię nie lubię (bo mam to w d**ie). Przyczyna jest prosta: mam MEGA wyje**ste uczulenie na oszustów. Nie raz w życiu popłynąłem przez takich ludzi jak ty i wiesz co? MAM tego dosyć. Mam dosyć kure*twa.

Quinto Piszesz, że się tym karmię –bardzo ciekawy wywód. Może dlatego dawałem ci wielokrotnie szansę na wyprostowanie twoich błędów poza forum? W I E L O K R O T N I E (takie słówko jest). Może dlatego też nie wyprułem się ze wszystkiego? Może dlatego czekałem ponad rok czasu cierpliwie na ruch z twojej strony? Jak chcesz, to ja się zacznę tym karmić, tylko musiałbym zniżyć się do twojego poziomu co teraz niestety czynię. To jest twoja taktyka: coś spieprzysz, chowasz głowę w piasek…czekasz, a później jakby nigdy nic pojawiasz się. Reaguję wtedy, gdy zaczynasz kłamać i tak zostanie na tym forum (relacje ja i ty).

Sexto Marcinie… Po co prosiłeś mnie, bym usunął wątek o tobie: http://forex-nawigator.biz/forum/opinia ... 23756.html ? Chciałeś dalej po cichutku szkolić i z tych pieniędzy chciałeś się ze mną rozliczyć za niedokończone szkolenie, a co teraz wypisujesz? Wyselekcjonowane trejdy będziesz wrzucał? Kolejnych naiwnych szukasz? Za kogo ty masz tych wszystkich ludzi tutaj? Naprawdę aż tak bardzo ci się dolary w oczach świecą? Aż tak nisko upadłeś? Szukasz blichtru? Wybacz, ja nie podpiszę się pod twoimi działaniami i nie dam przyzwolenia na dalsze robienie ludzi w balona. Może to jest twój sposób na życie –nie mój.

Tradycyjnie… Dostajesz ode mnie 48h od teraz na sprostowanie w stosunku do mojej osoby. Jeśli tego nie zrobisz rozmowa audio (ty i ja) poleci na forum publiczne. Aha, możesz wezwać w końcu swojego mecenasa? Bo jakoś od czwartku 12-06-2014 do dnia dzisiejszego nie może się ze mną skontaktować.

Dla ludzi wrażliwych, którym lecą łzy, kiedy biotiq przeklina: „Lepiej być człowiekiem który głośno przeklina niż małym cichym skur*ysynem”. Tak, potrafię być kulturalny. Niemniej nie godzę się na taki stek bzdur w wydaniu kogokolwiek, nawet bogów tego forum. Kimkolwiek jesteś…nie usprawiedliwia cię to byś kłamał. Można zrozumieć trudną sytuację, niemniej ponownie: nie usprawiedliwia to kogokolwiek w niemówieniu prawdy.

Pozdrawiam,
Twój fan, czas start

Awatar użytkownika
karson
Gaduła
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: 20 kwie 2013, 21:12

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: karson »

@biotiq rozumiem Twoje wkurwienie tak samo bym się wściekał jak Ty nikt Ci tego niema za złe.

@Mr.T jak masz resztki honoru i chcesz tu coś zdziałać to:

1. Oddajesz chłopkom kasę, która im wisisz.
2. Podpinasz konto pod MyFXBooka z dostępem publicznym do szczegółów transakcji , wielkość lota , depozyt itp,i pokazujesz że Twoja super strategia skalpowania działa przez kilka miechów.

W przeciwnym wypadku ten wątek niema najmniejszego sensu. Tez mogę przejrzeć historie swoich transakcji i wrzucić screeny gdzie mi wchodzily ruchu po 50-100pips za 10-12 lota i każdy bedzie miał wrażenie ze jestem milionerem heheh a nie , nie jestem a grałem pozycjami ponad 10Lot i nie na demo.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Tylko po co mu to? Przesrał kasę, zdrowie, i dobre imię, po co mu jeszcze popis na forum?
Chyba tylko aby jeszcze kogoś naciąć na szkolenia, z ostatniego postu wynika, że właśnie zaczyna łowy. Przeżyje bez oficjalnego dziennika na forum, my też. A publikacja wiadomo- presję wywiera, co nie ułatwia sprawy. Skończy się jak zwykle wyciąganiem brudów, jeszcze ktoś doniesie, że pomagał (choćby: bo wiedział-nie powiedział) w przemycie wiadomo czego... A tam gdzie mieszka to chyba nawet coś za to obcinają. Nie marnuj okazji żeby siedzieć cicho Mr.T Niech ci rynek lekkim będzie...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ