[OIL] Analizy, prognozy

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
ask
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:04

Re: [OIL] Analizy, prognozy

Nieprzeczytany post autor: ask »

Jest mocny spekulant na WTI shogomad ale dostal ostatnio bana takze musisz zaczekac az ban sie skonczy i moze Ci odpisze ;)

sweet_satan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 31 lip 2016, 23:10

Re: [OIL] Analizy, prognozy

Nieprzeczytany post autor: sweet_satan »

Ktoś sie pokusi o analize WTI?
Przedstawie mój punkt widzenia:
Produkcja rośnie i wydaje mi się że OPEC we wrześniu nie odpuści. Nie bardzo widzę gdzie miałoby pojawić się zwiększone zapotrzebowanie w najbliższym czasie. Jeżeli we wrześniu nie padnie jakaś deklaracja to scenariusz może być tylko jeden.
Ostatnie wzrosty to odreagowanie spadków + informacje o wrześniowym spotkaniu. Technicznie wydaje mi się że 43.9 będzie dobrym momentem wejścia, krótkoterminowy trend wzrostowy wyraźnie słabnie, a do września jeszcze sporo czasu.

Co myślicie?

Rafal152

Re: [OIL] Analizy, prognozy

Nieprzeczytany post autor: Rafal152 »

WTI
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: [OIL] Analizy, prognozy

Nieprzeczytany post autor: andrut »

Rafal152 pisze:WTI
H4 widzę podobnie, 39$ - zależy co uradzą 30.11, 29$ - jak "ktoś" utopić będzie chciał łupki i poprzewracać 450 wierz. :mrgreen:

Rafal152

Re: [OIL] Analizy, prognozy

Nieprzeczytany post autor: Rafal152 »

andrut pisze:
Rafal152 pisze:WTI
H4 widzę podobnie, 39$ - zależy co uradzą 30.11, 29$ - jak "ktoś" utopić będzie chciał łupki i poprzewracać 450 wierz. :mrgreen:

Co powiesz na to ? :D


Trump już wie jak dać zarobić łupkom :D . Pogroził Iranowi wznowieniem sankcji :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: [OIL] Analizy, prognozy

Nieprzeczytany post autor: andrut »

Rafal152 pisze:
andrut pisze:
Rafal152 pisze:WTI
H4 widzę podobnie, 39$ - zależy co uradzą 30.11, 29$ - jak "ktoś" utopić będzie chciał łupki i poprzewracać 450 wierz. :mrgreen:

Co powiesz na to ? :D


Trump już wie jak dać zarobić łupkom :D . Pogroził Iranowi wznowieniem sankcji :mrgreen:
Bardziej to widzę tak , ale zobaczymy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Rafal152

Re: [OIL] Analizy, prognozy

Nieprzeczytany post autor: Rafal152 »

Zastanawia mnie to jak oni to rozegrają bo za dużo przemawia za dużymi wzrostami i wszyscy będą chcieli kupować a duzi gracze tego nie lubią więc będą to chcieli rozegrać innaczej żeby zgubić ogon .

Teraz jak ?

Jeżeli zejdą pod 39 a OPEC potwierdzi cięcie to ja będę pakował ile się da na L ale teraz też próbuje się dołączyć do ruchu wzrostowego .

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: [OIL] Analizy, prognozy

Nieprzeczytany post autor: andrut »

Rafal152 pisze:Zastanawia mnie to jak oni to rozegrają bo za dużo przemawia za dużymi wzrostami i wszyscy będą chcieli kupować a duzi gracze tego nie lubią więc będą to chcieli rozegrać innaczej żeby zgubić ogon .

Teraz jak ?

Jeżeli zejdą pod 39 a OPEC potwierdzi cięcie to ja będę pakował ile się da na L ale teraz też próbuje się dołączyć do ruchu wzrostowego .
Trochę mi namieszali, ale be zadziałało. Wygląda to jakby knot na MM wymalowali dziś, czyżby :mikolaj: czeka na 29$, chyba że przebiją linię szyi tego RGR ??? no to 57$ - Goldmany coś tam bąkały o 55$, więc wszystko możliwe.

lukasz_z
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2016, 20:33

Re: [OIL] Analizy, prognozy

Nieprzeczytany post autor: lukasz_z »

osobiście korzystam z tradebeat i mogę go polecić. analizy na bardzo dobrym poziomie i co godzina. tak więc jak ktoś chce być na bieżąco to warto tam zajrzeć

fanaberia2010
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2016, 05:14

Re: [OIL] Analizy, prognozy

Nieprzeczytany post autor: fanaberia2010 »

szykuje się duży up na ropie, wykresy tygodniowe i dzienne na to wskazują, plus atak Trumpa na Syrie robi swoje.

-- Dodano: 09 kwie 2017, 23:42 --

Obrazek

ODPOWIEDZ