Alpari

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
23
40%
Poza paroma minusami są ok
8
14%
Przeciętny
16
28%
Mają wiele wad
6
10%
Stanowczo odradzam
5
9%
 
Liczba głosów: 58

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

ImSoCute pisze:po trzecie czy sam osobiscie doswiadczyles problemow z tym brokerem?
oczywiście konto clasic :D koledzy mnie uspokoili, że to nie będzie to mój 1 raz z tym czy innym brokerem bo wpadki zawsze będą no i były i są :D po za tym uzaleznilem sie juz od mt4 wiec jestem winny :lol:
ImSoCute pisze:Po pierwsze piszesz o Alpari RU, a to co innego niz UK,
dla mnie Alpari to Alpari :lol:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

ImSoCute
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2009, 17:37

Nieprzeczytany post autor: ImSoCute »

wow, to pewnie chevrolet (US) to tez dla ciebie chevrolet (PL)... ? :) troche to bez sensu, ale kazdy ma prawo do swojej opinii.

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Nieprzeczytany post autor: astra »

reptile pisze:dla mnie Alpari to Alpari
jest tez ALPARI US a tam warunki handlu są zupełnie inne

co do ALPARI UK- bo tam do niedawna miałem dwa konta live. Na początku wszystko jest pięknie, super data feed, szybka egzekucja i w ogóle "kraina miodem i mlekiem płynąca ;-) ale do czasu jak nie zarobi się większej kasy :-( U mnie było wszystko cacy dopóki w czerwcu robot zrobił mi ponad 120% konta, nagle na pozycjach na 2 loty lub więcej zaczęły się jakieś dziwne rozłączenia (na VPS), reuqoty, itp. Poniżej dwóch lotów na moich kontach jest ok, ale powyżej to wchodzi 1 pozycja na 20 :-(
Należy też pamiętać o tym, że na kontach micro (tylko na tych są mikroloty) wielkość wszystkich otwartych pozycji nie możne przekraczać 2 lotów. Alpari od sierpnia wprowadziło zmienny spread (jak FxPro) więc spready mogą sporo skakać np: w nocy na edku często jest powyżej 4p.
Jakos od wakacji jest już polsko-języczna obsługa u ALPARI UK: Pani Partycja i Pan Patryk

mateo_99
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:13

Nieprzeczytany post autor: mateo_99 »

Czy któreś z tych 3 alpari (ru/uk/us) ma depozyty w pln'ach?

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Nieprzeczytany post autor: astra »

nie no bez jaj
w pln depo maja tylko brokerzy w PL i to tez nie wszyscy
przecież pln jest słabą lokalną walutą o której nikt na świecie nie wie nawet że istnieje

kubek
Gaduła
Gaduła
Posty: 137
Rejestracja: 30 lis 2007, 13:44

Nieprzeczytany post autor: kubek »

w Alpari UK chwilowo (podobno) nie ma wplat z kart kredytowych, tylko przelew. Astra - mozesz napisac co to za EA, jakies prywatne czy komercyjne?

ImSoCute
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2009, 17:37

Nieprzeczytany post autor: ImSoCute »

tak, dzis chcialem wplacic pieniadze karta i dowiedzialem sie ze maja jakies prace zwiazane z ta metoda platnosci i bedzie dostapna za ok. 2 tygodnie. teraz pozostaje tylko przelew bankowy.

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Nieprzeczytany post autor: astra »

to było EA MegaDroid (wersja zwykła, nie PRO). Od kwietnia do czerwca robił ponad 100% miesięcznie :-) .... i mnie wywalili z Alpari
teraz nie jak działa, żeby nie było, że coś polecam ;-)

wracając do tematu, Alpari wprowadziło nowe konta DIRECT i DIRECT PRO: NDD, STP, CURRENEX- z okazji wprowadzenia nowej usługi przez 3 m-ce nie będą pobierali żadnych opłat, więcej info:
http://pro.alpari.co.uk/?utm_source=ver ... direct_pro

ImSoCute
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2009, 17:37

Nieprzeczytany post autor: ImSoCute »

wyglada slodko, niestety minimalna wplata to 20k$, wiec dla wielu jest to opcja nieosiagalna. przy minimalnych transakcjach 0.4 lota mogliby zrobic chociazby 10k minimum depo. ciekawe czy to konto na MT4(5), czy na tej drugiej platformie.

FXfighter
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: 24 lip 2009, 21:53

Nieprzeczytany post autor: FXfighter »

Chyba dla kont Direct i Direct Pro jest oddzielna platforma. Chyba nawet już można założyć sobie na niej demo, ale mi się nie chce wypróbowywać na demo czegoś co w realu i tak jest dla mnie na razie nieosiągalne ze względu na wysokość minimalnej wpłaty.

ODPOWIEDZ