afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
tomkot00
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:07

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: tomkot00 »

ale bajki panowie z 1 komentarzem wypisują, aż się uśmiałem :P :P :P

sam jestem jedną z osób, która wygrała z TMS i dostała umorzenie debetu w sądzie między innymi dzięki zaangażowaniu Spaina i innych osób

pzdr.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Grubo, najważniejsze na końcu tego wątku, aż się wierzyć nie chce:
„Teraz przybliże wam rozmowe:
Prawnik: Cześć [...]!
ja: Cześć
Prawnik: Rozumiem, że dostałeś swoje pieniądze spowrotem?
ja: Skąd masz takie informacje?!
P: Poprostu je mam, tą samą drogą z której wiedziałem, że z nimi Pan współpracuje ale nie ważne. Ważne, że otrzymał Pan swoje pieniądze i udowodniłem swoje umiejętoności. Uważam, że zrobiłem dobrą robote. Nie uważa tak Pan?
ITD, ITP bajki o nosie.

Nie wiem skąd brokerzy biorą głupków którzy piszą takie bzdury - prawnik bez pełnomocnictwa powołuje się na podstawie zastrzeżonych danych (których nie miał prawa posiadać), że wygrał dla kogoś sprawę, i potwierdzi to jeszcze na papierze wysyłając fakturę? Nie obrażajcie mojej inteligencji, ten człowiek ryzykowałby całą karierę dla niewiadomego zysku - musiałby mieć plecy u samego Ziobro żeby się z tego wybronić. Adwokatem może być osoba nie karana. To znaczy że nie może być skazana wyrokiem sądu. Jeśli żona prawnika wniesie sprawę o rozwód z orzeczeniem winy, a ten prawnik ją przegra, to jest skazany wyrokiem sądu i ma poważne problemy. Kapujesz? a tu jest mowa o działaniu bez pełnomocnictwa czyli podszywaniu się, używania bez upoważnienia zastrzeżonych danych osobowych, i próba wyłudzenia pieniędzy, gdy wystarczy wziąć od niego tą fakturę i iść z tym na policję, która w takich sprawach nadaje dalszy bieg sprawie.
EDIT: czy ktoś jeszcze na tym forum ( pytanie chyba do Modów)pamięta Asię - właścicielkę cytowanego forum? Tą miłośniczkę koni, i zadeklarowaną forexoholiczkę ? Bo ja przypadkowo interesowałem się jej osobą gdy tu pisała, Do wczoraj dałbym sobie uciąć cokolwiek, że na navi była banowana i to chyba dwa razy.
W czasach gdy na tym forum banowano za hejt, albo za multikonto ( w domyśle podszywanie się pracownika broka pod zwykłego usera i kryptoreklamę. ( też niczego nie sugeruję). Alfabetyczny spis userów str 41 nr 1225. Ktoś coś :583: ?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Lukasz_FX
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2017, 21:09

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: Lukasz_FX »

tomkot00 pisze:ale bajki panowie z 1 komentarzem wypisują, aż się uśmiałem :P :P :P

sam jestem jedną z osób, która wygrała z TMS i dostała umorzenie debetu w sądzie między innymi dzięki zaangażowaniu Spaina i innych osób

pzdr.
Stary też kiedyś miałeś jeden wpis i to żaden wyznacznik. Nie chcę pisać pod swoim Nickiem bo ten temat śmierdzi i ma wielu przeciwników a mi nie zależy na kłótniach. Wrzuciłem linka bo znalazłem i jest ciekawy bo pokazuje, że może warto się zastnowić czy się ktoś nie pakuje w kłopoty. Wygrałeś z tms – gratuluję, wcześniej też nic o tym nie pisałeś.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Lukasz_FX pisze:Grubo, najważniejsze na końcu tego wątku, aż się wierzyć nie chce:
„Teraz przybliże wam rozmowe:
Prawnik: Cześć [...]!
ja: Cześć
Grubymi .... to jest to nićmi szyte.
Tu znalazłem całość z której wyrwałeś kawałek:
http://patrykprzezdziecki.blogspot.com/ ... wokat.html

A w tej całości widzę np. taki fragment:
W poniedziałek rano dziewczyna o imieniu Olga zadzwoniła do mnie w sprawie przeprocesowania mojej wypłaty, propsiła mnie tylko o podpisanie jednego dokumentu, że nie mam żadnych roszczeń w stosunku do brokera Alpha Finex. Podpisałem je i po dwóch dniach cała kwota była na moim koncie.
Jak widzę coś takiego to od razu wiem, że cały ten post to jedna wielka ściema wyssana z palca. Po co ? Ano ma to na celu:
a) udupić adwokata
b) pokazać, że Alpha Finex jest uczciwym brokerem.

Skąd wiem, że to ściema ? Jeśli ktoś siedzi w temacie fx i brokerów działających na naszym rynku to dobrze wie, że Alpha Finex był przekrętem.
Ja rozumiem, że można było mieć co do tego wątpliwości w grudniu 2016, kiedy opublikowany był wspomniany post.

Ale jeśli ktoś teraz - po aresztowaniu szefa Alpha Finex z zarzutem wyłudzenia 4 mln PLN cytuje ten post jako wiarygodny to albo jest zupełnym indolentem forexowym, nieumiejącym logicznie myśleć i używać google, albo post ma inny cel: zaszkodzenie Patrykowi P.

Stawiam na to drugie - każdy kto potrafi dodać dwa do dwóch łatwo wyciągnie kolejne wnioski.
T-REX pisze:Nie wiem skąd brokerzy biorą głupków którzy piszą takie bzdury
Chyba jakieś łapanki robią by wyłowić takich "specjalistów" :)
T-REX pisze:czy ktoś jeszcze na tym forum ( pytanie chyba do Modów)pamięta Asię
Ja pamiętam - znikła chyba faktycznie było coś z tymi banami ....
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Jak ja ją czytałem to zdaje się, że po kimś mocno pojechała - nerwy chyba puściły po mocnej stracie. Dostała bana ale przeprosiła, wtedy prawdopodobnie dodała tą słynną stopkę, a potem chyba znowu się to powtórzyło (megahejcior) i permBan. Tyle przynajmniej wywnioskowałem z jej postów, już wtedy mocno wymoderowanych, plus komentarze moda. Do tej pory ma hysia na punkcie złego FX i jak widać będąc właścicielem forum jeździ po userach...
Bam!!!
http://forex.konieistajnie.pl/index.php ... 95#msg5595
Mnie zbanowano kilka lat przed 2013 i nie zamierzam tam wracać jako użytkownik.
W 2010 jest ostatni post na navi panienko. ile litościwie usunięto - niestety nie wiem. Zostało prawie 1000
To jej "forum" to właściwie blog - z tego co przeglądałem 99% postów jest jej autorstwa, jaki to forex jest zły, że to legalny hazard. W sumie dobra lektura dla zaczynających przygodę z FX, takie ostrzeżenie, że można skończyć przygodę forexową bez pieniędzy, ale z niezłą schizą... czytałem jej posty na navi, bo miała niesamowitą wiedzę, i na początku chyba była dość lubiana. Niestety ingerencja moderacji nie pozwoliła mi wgłębić się w tą mroczną historię. Może i dobrze...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

maraton2
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 10 wrz 2015, 23:16

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: maraton2 »

Cieszę się,że ten temat nie został zapomniany,bo niektóre posty nadal dodają siły do walki z TMS.Chociaż i tak w końcu bezpośrednio zostaję sam.Jestem trochę poruszony,bo właśnie przeglądnąłem artykuł:
TMS Brokers wycofuje pozwy przeciw klientom. "Cała sytuacja nauczyła nas jeszcze większej pokory"
Przedwczoraj wróciłem z sądu.Następna rozprawa 11 lipca z członkami zarządu TMS w roli świadków.Wynika z tego,
że prezes TMS kłamie albo nie ma pojęcia co robią zastępcy.
Mało udzielam się na forum,bo wolny czas poświęcam na szukaniu konkretów przeciwko ich absurdalnym żądaniom.
Dziękuję za każdy pomysł.

maraton2
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 10 wrz 2015, 23:16

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: maraton2 »

Widzę,że temat umiera śmiercią naturalną,ale proszę jeszcze spainfx i tomkot00 o kontakt.Może być ktoś inny,ale z prawomocnym wyrokiem.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Spain, jak sytuacja się rozwinęła? Udało Ci się ostatecznie odzyskać coś poza umorzeniem debetu? Widziałem też, że wspierający Cię wcześniej w całej akcji TJS jest obecnie wspierany właśnie przez TMS Brokers.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

tomkot00
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:07

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: tomkot00 »

Na imprezie urodzinowej Trading Jam Session w ostatni czwartek spotkałem naszego Spaina :)

Podobno sprawa nie zakończyła się wciąż. Trwały jakieś tam negocjacje od kilku miesięcy, Spain cicho siedział żeby dac im szanse na polubowne zakoczenie sprawy i wyciszeni sporu ale TMS nie chce oddać Spainowi tych 50 paru kawałków które mu zajmuali w Czarny Czwartek żeby zakończyć sprawę i zamknąć temat :P :P :P

Także Spain mówił chłopakom ze sprawę kierują do posla Szewczaka z PiSu żeby jak najbardziej ją nagłośnić i żeby teraz politycy zajeli się się TMSem :p Podobno Magdalena Ogórek też chciała wrócić do sprawy Spaina w nowym programie

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

hehe niezle sie chlop wladowal... za dwa miechy stukna TRZY LATA a on dalej walczy o swoja kase. i konca nie widac... a tym czasem TJS czyli brac traderska dalej jest wspierany przez TMS i ich logo sobie dumnie wisi na grupie...

ODPOWIEDZ