afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: meylo »

T-REX pisze:
Spain chciał naszego poparcia w walce z brokerem, ale ostatnio napisał dwa zdania na przynętę, i cisza w temacie. Wyraziłem swoje zdanie - zależało mu tylko na wystraszeniu broka dlatego rozdmuchał temat. Teraz być może obgadują ugodę, w wyniku której za cenę siedzenia cicho dostanie jakieś pieniądze. Przynajmniej jest cisza informacyjna która to sugeruje. Zaangażował parę branżowych "instytucji"- ludzie z TJS biegali za nim z kamerą, teraz pewnie wszyscy czują się troszkę olani, bo liczyli, że na tej sprawie ugrają wszyscy traderzy. Że oczyścimy rynek z krętaczy. Co raz bardziej wydaje mi się, że przełomu nie będzie.
T-REX, ciekawe jest to co piszesz. Poczekamy, zobaczymy. Przy okazji afera z tego wątku
http://forex-nawigator.biz/forum/grupa- ... 6-230.html
też jakby zapomniana. Coś na zasadzie - nieważne co mówią byle by mówili. A może śledztwo trwa.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

spainfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 08 mar 2017, 01:17

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: spainfx »

Szanowni Forumowicze

W pierwszej kolejności przepraszam za chwilę nieobecności na forum. Otóż dostałem od TMS pismo zastraszające mnie do zaprzestania aktywności telewizyjnej i na forach internetowych. Straszą mnie pozwem za to co pisze i mowie!

Mimo wszystko pragnę podziękować za zainteresowanie tematem i aktywność, dzięki temu kontaktują się ze mną inne osoby pokrzywdzone przez TMS - nie tylko w Czarny Czwartek. Ze wszystkimi tymi osobami współpracujemy, dostarczyły mi ważnych materiałów do walki z TMS podejmujemy wspolne działania.

Wybaczcie, że nie piszę codziennie ale mam też pracę rodzinę i życie, nie tylko forex, nie tylko TMS. Nie jestem tez IB po prostu gram na własny rachunek i dla przyjemnosci na FX. Myśle, że i tak już wiele osiągnąłem dzięki nagłośnieniu sprawy, dzięki czemu w listopadzie 2016 r. wszyscy klienci TMS uzyskali anulowanie ujemnych sald powstałych na skutek wydarzen Czarnego Czwartku oraz wycofanie wszystkich pozów sądowych w Polsce. Uważacie że to mało jak na jednego człowieka? Ja uważam, że to dużo! A nawet bardzo dużo!

Ale to nie koniec. Zapewniam Was.

Obecnie sprawa przeciwko TMS została skierowana do odpowiedniej instytucji. Postępowanie toczy sie.

NIe mogę tu pisać szczegółów i ujawniac wszystkich naszych planów kroków i decyzji. To chyba zrozumiałe. Ale każdy z Was który chce się do nas przyłączyc zawsze moze napisać do mnie na fb na moim profilu i przyłączyć się. Każdemu odpowiadam, z niektórymi spotykam sie osobiscie.

Także stanowcze dementi do tego co piszesz T-REX. Weź pod uwage, że juz dużo zostało zrobione, ale zostanie jeszcze wiecej. I wez pod uwage, że ja na to poswiecam swoj wlasny czas, swoje ciezko zarobione pieniądze, nerwy a jeszcze taki TMS grozi mi że pozwie mnie do sądu za to co tu piszę. Niech sobie pozywa, ja argumenty mam i w każdym sądzie sie obronię. Zrobiłem to już raz, zrobię kolejny jesli bedzie trzeba.

Pozdrawiam serdecznie
Spain

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Spain, ja rozumiem, że musisz głównie trzymać się tego co mówi Ci prawnik, a dla niego dobro Twojej osoby i odzyskanie kasy jest priorytetem. Dla Ciebie oczywiście również, i nie ma w tym niczego nagannego. Myślę jednak, że jakieś suche informacje - co się w sprawie dzieje nie zaszkodzą, a dadzą wskazówki , pomysły na przyszłość. Jeśli wolisz być aktywny w jednym miejscu np fejs to ok, będę zaglądał.
Myśle, że i tak już wiele osiągnąłem dzięki nagłośnieniu sprawy, dzięki czemu w listopadzie 2016 r. wszyscy klienci TMS uzyskali anulowanie ujemnych sald powstałych na skutek wydarzen Czarnego Czwartku oraz wycofanie wszystkich pozów sądowych w Polsce. Uważacie że to mało jak na jednego człowieka? Ja uważam, że to dużo! A nawet bardzo dużo!
Masz rację, choć sam przyznasz, że publiczne pokazanie, iż konkretny broker jest oszustem - było by wisienką na torcie. :564:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
forexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:18

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: forexpolska »

Odnośnie TV nie chodziło mi konkretnie co dana tv pokazuje itp tylko do jakiego odbiorcy może dotrzeć i jak sprawę przedstawić. TV PIS najchętniej atakuje i najlepiej, żeby to była wina Tuska to byś był zapraszany co 2 dni do programu, żeby atakować i prać mózgi pisiorom.
Ja stawiałbym na takie tv jak TVN24 czy Polsat News oraz TVN i Polsat z programami typu Uwaga lub interwencja. Jak już tu było wspomniane, że te tv mają target docelowy do takiej sprawy. W TVP PIS to nawet nie wiedzą co to jest Forex.
Nie ma co też się mieszać do kredyciarzy frankowych bo to inna bajka, a nie typowe oszustwo. Rozumiem też, że jednemu gościowi ciężko jest się przebić z taką sprawa ponieważ dotyczy to mniejszości. Mało tego u nas ludzie, którzy mają pieniądze i inwestują są mało lubiane wręcz odwrotnie.

Tak jak pisałem już wcześniej dobrze będzie jak do tej sprawy przyłączy się więcej osób. Jak tego nie zrobią to czas gra na korzyść pseudo brokerów ponieważ czas czyści wszystkie krzywdy i oszustwa.


W sobotę 29 kwietnia wchodzi w życie nowelizacja ustawy, która ma zapewnić lepszą ochronę m.in. uczestników rynku forex.

https://www.pb.pl/ta-ustawa-ma-lepiej-c ... rex-860575
AVAFX - uwaga uwaga to oszuści i krętacze nigdy tam nie wpłacaj pieniędzy

spainfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 08 mar 2017, 01:17

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: spainfx »

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

maraton2
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 10 wrz 2015, 23:16

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: maraton2 »

" dzięki czemu w listopadzie 2016 r. wszyscy klienci TMS uzyskali anulowanie ujemnych sald powstałych na skutek wydarzen Czarnego Czwartku oraz wycofanie wszystkich pozów sądowych w Polsce."
Mam niedługo sprawę i nic o tym nie wiem.Możesz napisać coś więcej.

spainfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 08 mar 2017, 01:17

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: spainfx »

TMS cie pozwał ??? :shock: :shock: :shock:

odezwij koniecznie się kolego do mnie na FB Adrian Szyngiera

Marcin K
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2017, 11:53

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: Marcin K »

maraton2 pisze:" dzięki czemu w listopadzie 2016 r. wszyscy klienci TMS uzyskali anulowanie ujemnych sald powstałych na skutek wydarzen Czarnego Czwartku oraz wycofanie wszystkich pozów sądowych w Polsce."
Mam niedługo sprawę i nic o tym nie wiem.Możesz napisać coś więcej.
Nic nie wiesz bo nic takiego pewnie nie było – zobacz link tutaj: http://forex.konieistajnie.pl/index.php ... 12.msg5636. Cały Spain i ten jego mecenas wygląda na jakiś szemrany deal żeby nastukać kasy na ludziach, którzy stracili u brokerów. Uważaj żebyś nie dostał strzała zaraz z drugiej strony a na pewno nie mów mu nic o żadnych kwotach.

spainfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 08 mar 2017, 01:17

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: spainfx »

Załączam oficjalny komunikat prasowy Domu Maklerskiego TMS Brokers z dnia 10.11.2016 r. informujacy o wycofaniu wszystkich pozwów przeciwko klientom i umorzeniu debetów w związku z Czarnym Czwartkiem

Odsyłam też do artykułu prasowego wywiadu z Prezesem TMS Brokers Marcinem Niewiadomskim: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 05692.html

Takie są fakty.

A Trollom TMS Brokers i "łowcom frajerów" dziękujemy bardzo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Lukasz_FX
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2017, 21:09

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: Lukasz_FX »

Grubo, najważniejsze na końcu tego wątku, aż się wierzyć nie chce:
„Teraz przybliże wam rozmowe:
Prawnik: Cześć [...]!
ja: Cześć
Prawnik: Rozumiem, że dostałeś swoje pieniądze spowrotem?
ja: Skąd masz takie informacje?!
P: Poprostu je mam, tą samą drogą z której wiedziałem, że z nimi Pan współpracuje ale nie ważne. Ważne, że otrzymał Pan swoje pieniądze i udowodniłem swoje umiejętoności. Uważam, że zrobiłem dobrą robote. Nie uważa tak Pan?
ja: Nie rozumiem o jakiej pracy Pan mówi, poprostu poprosiłem o wypłąte środków i mi je wypłacili.
P: Tak, po tym jak wysłałem ja wysłałem list w Pana imieniu do brokera. Oni są strasznie wystraszeni tylko na dzwięk mojego imienia i wysyłają od razu pieniądze. Więc Panie [...], po pierwsze jestem bardzo zadowolony, że otrzymał Pan swoje pieniądze a po drugie faktura zostanie wysłana do Pana w przeciągu godziny.
ja; Przepraszam Panie [...] ale nie zapłace żadnej faktury, chciałbym Panu podziękować za Pana telefon w ostatnią środe ale mam swojego prawnika i otrzymałem swoje pieniądze bez wysiłku. Więc jeśli Pan z nimi rozmowiał i mi pomógł chciałbym tylko Panu podziękować i to wszystko...

Od momentu kiedy powiedziałem, że nie zapłace mu żadnej faktury zaczął szaleć! Zastraszał mnie, że zaprowadzi mnie prosto do sądu i odzyska wszystkie należne mu pieniądze plus dodtkowe prowizje. Byłem tak bardzo zły, że zacząłem doszukiewać się kim jest Pan [...] który raczy się nazywać adwokatem.

Sprawe którą opisuje działa się sierpniu od tamtej pory otrzymałem wiele listów z wezwaniem do zapłaty. Zacząłem swoje dochodzenie kim jest ten Pan...Wygląda na to, że nie jestem jedyną osobą od której ten człowiek oczekuje pieniędzy za nic. Nazywa siębie prawnikiem który zwalcza oszustwa na rynku forex. Jego sposób działania jest bardzo prosty, na początku oczekuje "małą" opłate w zamian za pomoc prawną w danej sprawie (ok 2500 PLN), potem oczekuje 15% od pieniędzy które będzie starał się odzyskać. Sprawdziłem sprawy którymi on sie zajmował w ciągu ostatnich 5 lat i wygląda na to, że ten Pan wygrał 0. System jest bardzo prosty, na rynku forex większość ludzi traci pieniądze, sprawdziłem statystyki i prezentują rynek forex jest ryzykownym obszarem inwestycji i wiele osób traci pieniądze. Więc Pan Prawnik obrał za cel ludzi którzy stracili pieniądze. Pozwólcie, że wyraże sie jasniej. W taki sam spsób mogły zacząć atakować ludzi z kasyna. Handlowanie na forexie nie jest dla wszyskich, musisz posiadać wiedze o rynku i o handlowaniu, żeby miec szanse zarobić pieniądze. To jest bardzo ryzykowne i dlatego ludzie tracą pieniądze. TEN CZŁOWIEK WYKORZYSTUJE TYCH LUDZI. Po raz kolejny system jest prosty. Zbierasz 100 osób, oni płacą od głowy 2500 PLN a on ma biznes. On wyszukuje ludzi którzy stracili pieniędzy i on wykorzystuje tych ludzi. W moim przypadku zobaczył szanse, żeby zarobić wiecej niż 2500 PLN ale nie pozwoliłem mu na to bo nie jestem człowiekiem który da się wykorzystać. Po zakończeniu mojego śledztwa. Zorientowałem się, że jedynym miejscem z którego mógł pozyskać moje inforamcje był broker. Zadzowniłem do niego i przedstawiłem mu dowody. Nastepnego dnia zobaczyłem moją historie na wp.pl.



Sprawdziłem sobie opinie na temat tego faceta i jego kancelarii w Google – polecam zobaczyć bo tam jest więcej ludzi, którzy piszą o współpracy z nim.

ODPOWIEDZ