afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
koalaforex
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 31 mar 2017, 15:45

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: koalaforex »

ciekawe czy tms skonczy jak hft...?

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Pomijając to kto ma racje, TMS bardzo się wygłupił z tym korygowaniem transakcji na swoją korzyść. Zdecydowanie więcej będzie go kosztowała odbudowa wizerunku, ponieważ smród jest spory wokół tej sprawy i wielu osobom TMS będzie się tylko z tym kojarzył.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
forexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:18

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: forexpolska »

Witam

Można powiedzieć, że taki czarny czwartek na franku zrobił dobrą robotę. Niestety wiele osób ucierpiało ale tak to już jest. Dlaczego zrobił dobrą robotę? Dlatego, że wielu klientów omamionych wielką kasą poznało smak zabawy zabawkami na nie swoim placu zabaw do tego ogrodzonym siatka, gdzie pozwolono mu włożyć tylko ręce przez oczka siatki. Mało tego za tą cała zabawę musiał słono zapłacić.

Powiem ci kolego, że widziałem ciebie w programie, który prowadziła ogórkowa w tvpinfo czyli komunistycznej tv. Był też tam twój mecenas, który się wypowiadał o sprawie ale zadaniem prowadzącym było atakowanie. Nie polecam tobie chodzenia do programów komunistycznej TVP lub prawicowych mediów. Tym bardziej występowania czy wypowiadania się w programach satyrycznych ponieważ twoja sprawa zostanie wykorzystana do ośmieszenia i taką zostanie zapamiętana. Lepiej jakbyś trzymał z takimi poważniejszymi mediami, które nie wykorzystają ciebie do walki politycznej.

Nie wiem czy oglądasz lub śledzisz tą komiczną komisję do sprawy Amber Gold. Z tego co widziałem to założenie jest jedno w tej komisji jak uwalić Donalda Tuska i nic innego tam się nie wydarzy.


Przypomnę, że kilka lat temu kilka osób proponowało założenie stowarzyszenia rynku FOREX takiego z prawdziwego zdarzenia ale jak to zawsze bywa sprawa rozeszła się po kościach. Ludzie są zawsze na NIE bo ich to nie dotyczy ich to nie spotka itp.

Widziałem też nagranie z sądu i gratulacje za walkę i zwycięstwo. Może na razie połowiczne ale jednak. Jakby przynajmniej z 70% ludzi co straciło wtedy kasę przyłączyło się do ciebie to sukces byłby pewniejszy. Niestety wiem to z doświadczenia, że tych ludzi ciężko będzie namówić, a tym bardziej jak upływa czas.

Niestety sam mam przykre doświadczenie z brokerem AVA Trader z 2009 roku kiedy ktoś się włamał na konto i ustawił wiele dużych pozycji co przyniosło stratę 19.000$ do tego opłata za prawnika 2000€ daje ciekawą kwotę.

Nie polecam wchodzenia nikomu na rynek forex w obecnej formie ponieważ jesteście na przegranej pozycji jak 10:1.

Podobno pisiory chcą forex w PL podpiąć pod ustawę hazardową co spowoduje samooczyszczenie na PL rynku.
AVAFX - uwaga uwaga to oszuści i krętacze nigdy tam nie wpłacaj pieniędzy

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

forexpolska pisze:Witam

Można powiedzieć, że taki czarny czwartek na franku zrobił dobrą robotę. Niestety wiele osób ucierpiało ale tak to już jest. Dlaczego zrobił dobrą robotę? Dlatego, że wielu klientów omamionych wielką kasą poznało smak zabawy zabawkami na nie swoim placu zabaw do tego ogrodzonym siatka, gdzie pozwolono mu włożyć tylko ręce przez oczka siatki. Mało tego za tą cała zabawę musiał słono zapłacić.

Powiem ci kolego, że widziałem ciebie w programie, który prowadziła ogórkowa w tvpinfo czyli komunistycznej tv. Był też tam twój mecenas, który się wypowiadał o sprawie ale zadaniem prowadzącym było atakowanie. Nie polecam tobie chodzenia do programów komunistycznej TVP lub prawicowych mediów. Tym bardziej występowania czy wypowiadania się w programach satyrycznych ponieważ twoja sprawa zostanie wykorzystana do ośmieszenia i taką zostanie zapamiętana. Lepiej jakbyś trzymał z takimi poważniejszymi mediami, które nie wykorzystają ciebie do walki politycznej.

Nie wiem czy oglądasz lub śledzisz tą komiczną komisję do sprawy Amber Gold. Z tego co widziałem to założenie jest jedno w tej komisji jak uwalić Donalda Tuska i nic innego tam się nie wydarzy.


Przypomnę, że kilka lat temu kilka osób proponowało założenie stowarzyszenia rynku FOREX takiego z prawdziwego zdarzenia ale jak to zawsze bywa sprawa rozeszła się po kościach. Ludzie są zawsze na NIE bo ich to nie dotyczy ich to nie spotka itp.

Widziałem też nagranie z sądu i gratulacje za walkę i zwycięstwo. Może na razie połowiczne ale jednak. Jakby przynajmniej z 70% ludzi co straciło wtedy kasę przyłączyło się do ciebie to sukces byłby pewniejszy. Niestety wiem to z doświadczenia, że tych ludzi ciężko będzie namówić, a tym bardziej jak upływa czas.

Niestety sam mam przykre doświadczenie z brokerem AVA Trader z 2009 roku kiedy ktoś się włamał na konto i ustawił wiele dużych pozycji co przyniosło stratę 19.000$ do tego opłata za prawnika 2000€ daje ciekawą kwotę.

Nie polecam wchodzenia nikomu na rynek forex w obecnej formie ponieważ jesteście na przegranej pozycji jak 10:1.

Podobno pisiory chcą forex w PL podpiąć pod ustawę hazardową co spowoduje samooczyszczenie na PL rynku.

W zupełności "POPIERAM".
Tylko TVN !
Napisz co wąchasz, uratujesz wielu.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Kazik pisze: W zupełności "POPIERAM".
Tylko TVN !
Napisz co wąchasz, uratujesz wielu.
takze popieram
tylko TVPiS
nie musisz nic wąchać! od razu jesteś w raju!

ps. nie jestem fanem TVNu, to odmóżdżająca telewizja dla nowobogackich z plastikowymi show i serialami o karierowiczkach w mieszkaniach od deweloperów na kredyt :P

Awatar użytkownika
arkoni
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:19

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: arkoni »

irmentruda napisał:
ps. nie jestem fanem TVNu, to odmóżdżająca telewizja dla nowobogackich z plastikowymi show i serialami o karierowiczkach w mieszkaniach od deweloperów na kredyt :P
Według niektórych speców od psychologii odpowiednia motywacja, to połowa sukcesu - powinieneś więc oglądać ten TVN na okrągło, bo pokazują tam to, do czego dążysz podejmując grę na FX. ;-)

A tak na poważnie to każde medium ma tam jakieś swoje odchylenie ideologiczne. I to jest całkiem normalne o ile nie jest to telewizja finansowana za publiczne pieniądze, bo taka powinna reprezentować poglądy wszystkich grup społecznych.
Z TVP zawsze było inaczej. Przyznać jednak trzeba, że tym razem to przegięcie jest wyjątkowo bezczelne.
forexpolska napisał:
Powiem ci kolego, że widziałem ciebie w programie, który prowadziła ogórkowa w tvpinfo czyli komunistycznej tv. Był też tam twój mecenas, który się wypowiadał o sprawie ale zadaniem prowadzącym było atakowanie. Nie polecam tobie chodzenia do programów komunistycznej TVP lub prawicowych mediów.
Zgadzam się z Tobą co do M. Ogórek - to wyjątkowo oportunistyczna postać.
Co do obecnej TVP - nazwanie tej telewizji komunistyczną w obecnym kształcie, to całkowite nieporozumienie przy jej skrajnie prawicowym odchyleniu. No chyba, że miałeś na myśli metody...
Co do tego chodzenia do mediów - nie ma większego znaczenia czy są one liberalne, prawicowe, czy lewicowe - jeżeli w ten sposób nagłośnimy swoją sprawę, a przy tym nie damy się wykorzystać, to jak najbardziej chodzić do nich należy.
Tyle, że w tym konkretnym przypadku miałbym duże wątpliwości...

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

arkoni pisze: Co do obecnej TVP - nazwanie tej telewizji komunistyczną w obecnym kształcie, to całkowite nieporozumienie przy jej skrajnie prawicowym odchyleniu. No chyba, że miałeś na myśli metody...
Dokładnie mi chodzi o metody, bo co za różnica czy flaga jest czerwona czy brązowa, skoro i tak zbierzesz po mordzie? Każdej władzy chodzi o to aby mieć jeszcze więcej władzy a do tego jest potrzebne poparcie uzyskane poprzez gifty, propagandę lub gorzej terror.

Też jestem zdania, że brokerom trzeba patrzeć na paluchy, jeśli robią krzywe ruchy to trzeba odpłacić.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Panowie po co takie wstawki? myślcie pragmatycznie - Kim są widzowie poszczególnych telewizji, a jaki jest "nasz" target? Naprawdę Kazik uważasz, że sprawie pomoże zainteresowanie słuchaczy Radia Maryja, i miłośników Familiady z Karolem Strasburgerem???
ps. nie jestem fanem TVNu, to odmóżdżająca telewizja dla nowobogackich z plastikowymi show i serialami o karierowiczkach w mieszkaniach od deweloperów na kredyt :P
Oglądam wyłącznie TVN24 - ale jestem też świadom wielu manipulacji jakich się ta stacja dopuszcza. Niestety konkurencja dla mnie ma jeszcze niższy poziom. Poważne telewizje olewają Polskę cienkim sikiem.
Jednak, to te nowobogackie japiszony oglądające TVN potencjalnie częściej interesują się FX bo mają ku temu środki finansowe. Chętnie się dowiem, czy ktoś widział w TVP1 reklamę jakiegoś broka. Bo na TVN są co chwila. Natomiast czy sprawa taka jak ta, wybije się w telewizji biorącej od brokerów pieniądze? :583: Nie mam pojęcia. Ale nie jestem dzieckiem, i wiem że nikt nie sra bez potrzeby do własnego gniazda - reklama broka da więcej kasy niż 10 minutowa wstawka o jego wałkach.
Moje zdanie na sprawę jest takie: wyraźnie widać, że Spain - czy jego prawnik usiłują coś ugrać - niestety nie tyle współpracując z traderami z tego forum, a raczej ich wykorzystując. Rozumiem ten punkt widzenia bo idzie o sporą kasę, ale w dłuższej perspektywie wygra broker. Mnie się wydaje, że umiejętnie poprowadzona kampania w internecie - naturalnym środowisku traderów da więcej niż wystąpienie w telewizji której 90% widzów uważa wszelkie giełdy za żydowsko-masoński spisek, a ludzi takich jak ty Spain - za przeproszeniem za naiwnego frajera i hazardzistę ( albo gorzej - za spekulanta - prawą rękę Lucyfera). Ale rozumiem, że inne stacje mogły nie być zainteresowane. Tak czy inaczej w dzisiejszych czasach jak czegoś nie ma w necie, i nie ma odpowiedniej ilości lajków to kulawy pies z kamerą się tym nie zainteresuje. Być może sprawy nie ułatwia hermetyczne środowisko traderskie, które jeszcze rzadziej niż fani alternatywnych sposobów miłości ujawnia się społeczeństwu. W mojej opinii niech Spain zdecyduje co jest dla niego priorytetem - cisza może pomóc szybciej odzyskać mu pieniądze, (ostatnio dość oszczędnie zarządza informacjami na temat sprawy) - broker będzie bardziej skory do ugody. Rozgłos może wydłużyć tą drogę, bo naturalne jest, że broker zacznie fikać bojąc się zwiększenia ilości pozwów - to nieuchronna konsekwencja. Natomiast wygrana w tej sytuacji może zmienić radykalnie układ: broker vs traderzy w Polsce. Pytanie co dla Spaina jest w tej sytuacji ważniejsze - kasa czy Zasady. Kasa jest bez wątpienia bardzo ważna - po to jesteśmy traderami. Bez zasad jesteśmy traderami skazanymi na porażkę.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

T-REX pisze:Panowie po co takie wstawki? myślcie pragmatycznie - Kim są widzowie poszczególnych telewizji, a jaki jest "nasz" target? Naprawdę Kazik uważasz, że sprawie pomoże zainteresowanie słuchaczy Radia Maryja, i miłośników Familiady z Karolem Strasburgerem???
ps. nie jestem fanem TVNu, to odmóżdżająca telewizja dla nowobogackich z plastikowymi show i serialami o karierowiczkach w mieszkaniach od deweloperów na kredyt :P
Oglądam wyłącznie TVN24 - ale jestem też świadom wielu manipulacji jakich się ta stacja dopuszcza. Niestety konkurencja dla mnie ma jeszcze niższy poziom. Poważne telewizje olewają Polskę cienkim sikiem.
Jednak, to te nowobogackie japiszony oglądające TVN potencjalnie częściej interesują się FX bo mają ku temu środki finansowe. Chętnie się dowiem, czy ktoś widział w TVP1 reklamę jakiegoś broka. Bo na TVN są co chwila. Natomiast czy sprawa taka jak ta, wybije się w telewizji biorącej od brokerów pieniądze? :583: Nie mam pojęcia. Ale nie jestem dzieckiem, i wiem że nikt nie sra bez potrzeby do własnego gniazda - reklama broka da więcej kasy niż 10 minutowa wstawka o jego wałkach.
Moje zdanie na sprawę jest takie: wyraźnie widać, że Spain - czy jego prawnik usiłują coś ugrać - niestety nie tyle współpracując z traderami z tego forum, a raczej ich wykorzystując. Rozumiem ten punkt widzenia bo idzie o sporą kasę, ale w dłuższej perspektywie wygra broker. Mnie się wydaje, że umiejętnie poprowadzona kampania w internecie - naturalnym środowisku traderów da więcej niż wystąpienie w telewizji której 90% widzów uważa wszelkie giełdy za żydowsko-masoński spisek, a ludzi takich jak ty Spain - za przeproszeniem za naiwnego frajera i hazardzistę ( albo gorzej - za spekulanta - prawą rękę Lucyfera). Ale rozumiem, że inne stacje mogły nie być zainteresowane. Tak czy inaczej w dzisiejszych czasach jak czegoś nie ma w necie, i nie ma odpowiedniej ilości lajków to kulawy pies z kamerą się tym nie zainteresuje. Być może sprawy nie ułatwia hermetyczne środowisko traderskie, które jeszcze rzadziej niż fani alternatywnych sposobów miłości ujawnia się społeczeństwu. W mojej opinii niech Spain zdecyduje co jest dla niego priorytetem - cisza może pomóc szybciej odzyskać mu pieniądze, (ostatnio dość oszczędnie zarządza informacjami na temat sprawy) - broker będzie bardziej skory do ugody. Rozgłos może wydłużyć tą drogę, bo naturalne jest, że broker zacznie fikać bojąc się zwiększenia ilości pozwów - to nieuchronna konsekwencja. Natomiast wygrana w tej sytuacji może zmienić radykalnie układ: broker vs traderzy w Polsce. Pytanie co dla Spaina jest w tej sytuacji ważniejsze - kasa czy Zasady. Kasa jest bez wątpienia bardzo ważna - po to jesteśmy traderami. Bez zasad jesteśmy traderami skazanymi na porażkę.
Chyba chcesz dostać nagrodę Pulitzera.
Może płacą ci za wierszówkę?
To chyba taka metoda aby zagadać na śmierć, bo mało kto przeczyta to do końca,
zwłaszcza, że koniec zaprzecza początkowi.

Nigdzie nie napisałem, że tylko TVP jest obiektywna. To był sarkazm.
Nie lubię, jak to piszesz, bez mózgów ..."to odmóżdżająca telewizja dla nowobogackich "...
Dlatego oktodorsyjnych bez mózgów trudno toleruję.

Spain robi co może a dawanie mu idiotycznych "porad" jest kretyństwem.

-- Dodano: pt 28-04-2017, 8:19 --

Dale mi się nie chce odpisywać na te głupoty.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: afera Spain vs TMS Brokers- ważne!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

To chyba taka metoda aby zagadać na śmierć, bo mało kto przeczyta to do końca,
zwłaszcza, że koniec zaprzecza początkowi.
PAD dawał ostatnio w tej sprawie dobre rady - nie będę wyskakiwał przed szereg.
To był sarkazm.
Musisz poćwiczyć - tak jak czytanie. Co najmniej kilka osób nie załapało. Może przez oglądanie TVN??? :583:
Dale mi się nie chce odpisywać na te głupoty.
To po co się wpier ...sz do dyskusji?

Spain chciał naszego poparcia w walce z brokerem, ale ostatnio napisał dwa zdania na przynętę, i cisza w temacie. Wyraziłem swoje zdanie - zależało mu tylko na wystraszeniu broka dlatego rozdmuchał temat. Teraz być może obgadują ugodę, w wyniku której za cenę siedzenia cicho dostanie jakieś pieniądze. Przynajmniej jest cisza informacyjna która to sugeruje. Zaangażował parę branżowych "instytucji"- ludzie z TJS biegali za nim z kamerą, teraz pewnie wszyscy czują się troszkę olani, bo liczyli, że na tej sprawie ugrają wszyscy traderzy. Że oczyścimy rynek z krętaczy. Co raz bardziej wydaje mi się, że przełomu nie będzie.

Jak tam czytanie Kaziu? udało się?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ