Admiral Markets - Wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
17%
Poza paroma minusami są ok
16
44%
Przeciętny
9
25%
Mają wiele wad
2
6%
Stanowczo odradzam
3
8%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

qtt pisze:U mnie cena przeskoczyła SL i margin call i mam -1200 stan konta a miałem 800 zł depozyt.
Podobno jak jest luka to się tak może stać.
Aktualnie moja reklamacja jest rozpatrywana.
W przypadku luki weekendowej marne szanse na taką reklamację. Chociaż być może zdają sobie sprawę, że w przypadku gdy nie zostanie uznana, najprawdopodobniej nie uregulujesz długu ;-)
Jednak gdyby pozostały Ci jakieś środki na koncie to na 99,99% reklamacji nie uznaliby... Bo i czemu ?

Dodano po 3 minutach:
PanPiotr pisze:A czy muszę wpłacać środki ? czy mogę mieć konto puste nawet przez 1 rok ? i nic mi nie zrobią /nie naliczą.
Na puste konto się nie zalogujesz. No chyba że mówimy o sytuacji w której posiadałeś środki i je straciłeś. Wtedy konto działa normalnie.

Admiral Markets
Sprawdź najnowszą ofertę Admiral Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

dulf
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 24 kwie 2010, 15:13

Nieprzeczytany post autor: dulf »

W formularzu Admiral Markets dotyczącym założenia konta real są rubryki dotyczące zatrudnienia.
Czy jeśli nie posiadam w tej chwili stałego zatrudnienia to będę mógł u nich otworzyć konto 'real' np. mini ?
Prosiłbym o podanie szczegółów dotyczących tego formularza,jeśli to nie problem.
Nie spiesz się , zawsze zdążysz stracić .

banaszko

Nieprzeczytany post autor: banaszko »

tak, mozesz załozyc rachunek bez stalego zatrudnienia...

dulf
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 24 kwie 2010, 15:13

Nieprzeczytany post autor: dulf »

Dzięki za szybką odpowiedz , jeszcze jedno małe pytanie [początkujący] są jakieś mechanizmy zabezpieczające ( oprócz SL żeby nie zjechać poniżej depozytu) (saldo-) ..
Nie spiesz się , zawsze zdążysz stracić .

Matysm
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2010, 19:33

Nieprzeczytany post autor: Matysm »

dulf, dobra rada: zanim zaczniesz grać w realu, poświęć jeszcze z tydzień na poczytanie chociaż by tego forum. Jeżeli nie znasz innych sposobów by zabezpieczyć się przed stratą depozytu, czy całej kasy to Twoja wiedza nie jest jeszcze na tyle wystarczająca, żebyś zaczął grać za prawdziwe pieniądze. Forex to nie tylko zyski, to nie jest miejsce na popełnianie błędów. Tutaj naprawdę bardzo szybko można stracić pieniądze. Poćwicz na demo, zobacz jak ten rynek funkcjonuje.,Sama teoria nabyta z książek czy innych źródeł nie gwarantuje Ci zysków. Własne doświadczenie daje tu najwięcej.
Nie kieruj się emocjami, możliwe że słyszałeś, że na Forex-ie można dużo zarobić, ale wcale nie jest to takie proste jakby się wydawało. Zacznij od rachunku demo, tam zwerfikujesz Swoją wiedzę,
Ja 8 lat grałem na Giełdzie Papierów Wartościowych i byłem pewien, że na Forex-ie sobie poradzę, Byłem w błędzie, przelałem sobie 2000 zł, w tydzień straciłem 1600:), szybki zimny prysznic:) , a straciłem m.inn. przez złe operowanie SL. Przez dwa miechy szkoliłem się później na demo, zanim wróciłem do reala.
Podszkol się Kolego, bo możesz oberwać taki prysznic.

Pozdrawiam.
Życzę cierpliwości i zdrowego żołądka:)

dulf
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 24 kwie 2010, 15:13

Nieprzeczytany post autor: dulf »

dulf, dobra rada: zanim zaczniesz grać w realu
Wiem że marudzę , czytam forum , tyle że zanim dogrzebię się do informacji które mnie interesują to mi trochę schodzi .
Mam zamiar poćwiczyć na demo oczywiście ale chciałem się dowiedzieć jak wygląda sprawa z 'real' bo poco mam się gimnastykować jeśli będą jakieś problemy z kontem lub jego założeniem .
Prawdę mówiąc Forex zainteresował mnie bo dostałem email od Plus500 ,
jak się bliżej przyjrzałem to się okazało że to totalna lipa i ściema .
(dobrze że nie wpłaciłem tam kasy .. uf)
Jednak spodobało mi się to.
Pomyslałem że ten Forex to jakiś całkiem lipny interes ale nie dawało mi to spokoju , sprawdzałem w internecie i trafiłem Tutaj .
Odżyłem po paru dniach - a że wygląda to legalnie i konkretnie w przeciwieństwie do Plus500 więc troche męczę bo jestem baaaaaaardzo zawiedziony przez ten Plus .
Tak że przepraszam za troche naiwne pytania ...
Pozdrawiam / dzięki za odpowiedz

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Jednym ze sposobów niestracenia całego depo w kilku trejdach to gra 1% na trejd - choć mi zdarzyło się i przy tym zerować konto - ale trwało to długooo....

:D
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

dulf
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 24 kwie 2010, 15:13

Nieprzeczytany post autor: dulf »

Na stronie Admiral Markets podawane są Point Value dla par walutowych
http://www.admiralmarkets.pl/trader/cspecs/
w Dolarach to jak to jest w końcu , Point value jest 0.0001 waluty bazowej
dla EUR/USD bazową jest EUR ,, Więc dlaczego to jest w dolarach podane?
Dla pary EUR/USD = 10 dolarow ..

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Bo wartość lota zawsze jest podawana w USD - dopiero później jest to przeliczane na inne waluty np. PLN

Wartość 1 pipsa dla 1.0 lota na EUR/USD to jest zawsze 10$.

Najlepiej sobie ściągnij arkusz wyceny pozycji, tam masz wszystko dokładnie wyliczone dla różnych par i wielkości lota.

http://www.admiralmarkets.pl/education/ ... alculator/

8)
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

dulf
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 24 kwie 2010, 15:13

Nieprzeczytany post autor: dulf »

O.. dzięki za link :D .
Jako że giełda nie działa i nie mogę sprawdzić nawet na demo mam jeszcze pytanie .
Gdy zakładam konto Demo ( i real ) w PLN . To w jakiej walucie wyswietla
mi się w Terminalu MT zakładki [handel] saldo i wszelkie inne kwoty zlecenia.
Jest to zależne od rodzaju konta czy jest zawsze w $ i trzeba samemu przeliczać?
Nie ma żadnego oznaczenia :cry: .

ODPOWIEDZ