Admiral Markets - Wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
17%
Poza paroma minusami są ok
16
44%
Przeciętny
9
25%
Mają wiele wad
2
6%
Stanowczo odradzam
3
8%
 
Liczba głosów: 36

kwiatkowskiFOREX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 27 kwie 2016, 16:15

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: kwiatkowskiFOREX »

Wiem ale muszę od czegoś zacząć a dawno już u nich nie miałem swoich zabawek. Po braku opinii widać, że spadli dosyć daleko w rankingu polskich klientów.

Admiral Markets
Sprawdź najnowszą ofertę Admiral Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tak tylko wtedy sensowny jest test na mikrolotach z minimalnym kapitałem, bo demo nie odpowie Ci konkretnie na żadne pytanie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

raposo pisze:Tak tylko wtedy sensowny jest test na mikrolotach z minimalnym kapitałem, bo demo nie odpowie Ci konkretnie na żadne pytanie.
Niekoniecznie. Zależy od miejsca pewnie. Akurat w moim DM na demo uczciwie (a może z lenistwa tradingu :P) rekwotujemy jak na realu i poślizgi cenowe przy SL też spokojnie zaoberwujesz. Wiesz polskie DM nie kombinują moim zdaniem z bawieniem się na upiększanie świata. Nie warta skórka za wyprawkę...

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MowmiSasiad pisze:
raposo pisze:Tak tylko wtedy sensowny jest test na mikrolotach z minimalnym kapitałem, bo demo nie odpowie Ci konkretnie na żadne pytanie.
Niekoniecznie. Zależy od miejsca pewnie. Akurat w moim DM na demo uczciwie (a może z lenistwa tradingu :P) rekwotujemy jak na realu i poślizgi cenowe przy SL też spokojnie zaoberwujesz. Wiesz polskie DM nie kombinują moim zdaniem z bawieniem się na upiększanie świata. Nie warta skórka za wyprawkę...
Ok, oczywiście, nie mówię, że:
1) brokerzy manipulują demem, tak aby przekonać klienta, że wszystko jest super (zazwyczaj demo chodzi na innych serwerach, gdzie tym samym czas egzekucji jest inny, jak i ew. poślizgi, bo zlecenia idą w próżnię),
2) wszyscy brokerzy mają "liche" konta demo - też znam kilku, gdzie warunki są odwzorowywane w maksymalnie dużym stopniu w porównaniu do kont realnych. Problem polega na tym, że moje doświadczenie po sprawdzeniu 100 brokerów na kontach rzeczywistych i demo mówi, że takich brokerów jest mniej niż 10%. Więc mamy małą loterię z niskim prawdopodobieństwem sukcesu ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Morlok
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 30 cze 2015, 14:06

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Morlok »

Niestety w Admiralu już nie chcą nowych klientów. Czekam 11 dni na otwarcie konta, po telefonie miala być reakcja - nie było, po mailu odpowiedzi - nie było, po czacie na stronie - obietnica załatwienia sprawy do wczoraj. Nawet nie chcę wiedzieć jak wyglądałaby wypłata ... Masakra

EDIT: telefonów też już nie odbierają

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

Morlok, załatwiłeś sprawę?
muszę przyznać, że i ja zauważyłem, że kontakt jest utrudniony i maile wyglądają jak nieobsługiwane przez brokera.

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Resetujemy (po wielu latach) ankietę opinii o brokerze:

Wyniki ankiety do dnia 27.10.2016 to:

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam: 134 głosy (25%)
Poza paroma minusami są ok: 205 głosów (38%)
Przeciętny: 114 głosów (21%)
Mają wiele wad: 32 głosy (6%)
Stanowczo odradzam: 56 głosów (10%)
 
Liczba głosów : 541

Zapraszamy do oddawania głosów w nowej ankiecie.

Awatar użytkownika
Morlok
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 30 cze 2015, 14:06

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Morlok »

kupidyn pisze:Morlok, załatwiłeś sprawę?
muszę przyznać, że i ja zauważyłem, że kontakt jest utrudniony i maile wyglądają jak nieobsługiwane przez brokera.
Tak, udało się w końcu ogarnąć

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

U mnie aktualnie tragedia, żeby załatwić tam cokolwiek.
Gdybym ostatnio nie czytał, że wygrali ostatnio jakąś nagrodę na najlepszego brokera, to sądziłbym, że się zwijają z naszego kraju i olewają wszystko i wszystkich.

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

Może źle dzwonisz? AM ma biuro w Warszawie i nigdy nie miałem najmniejszych problemów z kontaktem, zawsze bardzo miło i konkretnie byłem obsługiwany, nawet ostatnio kontrolnie zadzwoniłem i wszystko było jak zawsze

ODPOWIEDZ