Admiral Markets - Wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
17%
Poza paroma minusami są ok
16
44%
Przeciętny
9
25%
Mają wiele wad
2
6%
Stanowczo odradzam
3
8%
 
Liczba głosów: 36

darios
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:06

Nieprzeczytany post autor: darios »

Jak się domyślam dobrze wpisujesz login i hasło. Tak jak sądze masz podobny problem który ja miałem ostatnio, zadzwoniłem do nich i dowiedziałem się że możliwe iż administrator zablokował mi porty 444 co okazało się prawdą, w Twoim przypadku może być podobnie.

Admiral Markets
Sprawdź najnowszą ofertę Admiral Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
ya_dunno
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 23 mar 2010, 23:26

Nieprzeczytany post autor: ya_dunno »

darios pisze:Jak się domyślam dobrze wpisujesz login i hasło. Tak jak sądze masz podobny problem który ja miałem ostatnio, zadzwoniłem do nich i dowiedziałem się że możliwe iż administrator zablokował mi porty 444 co okazało się prawdą, w Twoim przypadku może być podobnie.
i co mam z tym fantem zrobi ,jak to mozna odblokowac i jak dlugo bedze nato czekal?
Obrazek

darios
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:06

Nieprzeczytany post autor: darios »

Najlepiej skontaktować się z administratorem twojej sieci i spytać się czy napewno masz zablokowany ten port, a później poprosić czy by ci go nie odblokował. A jeśli chodzi kiedy to wykona to może od ręki zrobić. Wszystko zależy od jego dobrej woli.
Rozumiem że to jest twoje pierwsze konto u nich. Wersja demo śmiga na porcie 443, a real mają na 444.

Awatar użytkownika
ya_dunno
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 23 mar 2010, 23:26

Nieprzeczytany post autor: ya_dunno »

darios pisze:Najlepiej skontaktować się z administratorem twojej sieci i spytać się czy napewno masz zablokowany ten port, a później poprosić czy by ci go nie odblokował. A jeśli chodzi kiedy to wykona to może od ręki zrobić. Wszystko zależy od jego dobrej woli.
Rozumiem że to jest twoje pierwsze konto u nich. Wersja demo śmiga na porcie 443, a real mają na 444.
mialem juz konto u am ltd ,i dzialalo bez problemu ,nigdy nie bylo problemu z jakimis tam portami,pozatym mam kont real w fxpro i twszystko smiga pieknie(MT4)wydaje mis ie ze problem jest zopelnie gdxzies inndziej.....wiecie moze czy ten livesupport na stronie dziala czasem?
Obrazek

umika3
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 30 mar 2008, 09:15

Nieprzeczytany post autor: umika3 »

Brzydkie praktyki AM - doradźcie czy ma sens składanie reklamacji ????
11.04 luka na eurusd, otwarte 3 pozycje tp niestety ustawione niżej niż otwarcie :( , pozycje zamknięte na moim TP- uznałam że tak ma być bo honorują moje SL i TP!
18.04 luka na gbpjpy, otwarte 2 pozycje, trzymane od 135 więc zyskowne, SL ustawione na 140,80 i tu zdziwko zamknięte po cenie otwarcia czyli 140,11. Czy to normalne??? Czy tak jest?? Czy tak powinno być że przy zyskownej pozycji uznają mój TP a kiedy tracę to nie uznają mojego SL????
"Samobójstwo nie jest kwestią wyboru, następuje, gdy cierpienie przekracza siły do walki z nim"

Awatar użytkownika
Cancer0s
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 28 wrz 2009, 22:14

Nieprzeczytany post autor: Cancer0s »

umika3 pisze:Brzydkie praktyki AM - doradźcie czy ma sens składanie reklamacji ????
11.04 luka na eurusd, otwarte 3 pozycje tp niestety ustawione niżej niż otwarcie :( , pozycje zamknięte na moim TP- uznałam że tak ma być bo honorują moje SL i TP!
18.04 luka na gbpjpy, otwarte 2 pozycje, trzymane od 135 więc zyskowne, SL ustawione na 140,80 i tu zdziwko zamknięte po cenie otwarcia czyli 140,11. Czy to normalne??? Czy tak jest?? Czy tak powinno być że przy zyskownej pozycji uznają mój TP a kiedy tracę to nie uznają mojego SL????
Wydaje mi się, że nie ma sensu tak to już chyba jest u nich w regulaminie. U każdego wszędzie... zawsze możesz zmienić brokera...
Zapraszam na moją nową stronę -> klik w "WWW". Codzienne analizy i komentarze.

PanPiotr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:04

Nieprzeczytany post autor: PanPiotr »

A czy muszę wpłacać środki ? czy mogę mieć konto puste nawet przez 1 rok ? i nic mi nie zrobią /nie naliczą.

Sparris29
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2008, 11:26

Nieprzeczytany post autor: Sparris29 »

Witam,


czy jest jakaś szansa na reklamowanie sl/gap u tego brokera? Bo często zdarza im się np.podczas danych przeskakiwanie ustawionego sl i zamykanie np. 20-25 pipsów poniżej.


mieliście tak?

qtt
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 30 gru 2009, 15:00

Nieprzeczytany post autor: qtt »

U mnie cena przeskoczyła SL i margin call i mam -1200 stan konta a miałem 800 zł depozyt.
Podobno jak jest luka to się tak może stać.
Aktualnie moja reklamacja jest rozpatrywana.

diacon
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2007, 10:31

Nieprzeczytany post autor: diacon »

Witam

Mam problem natury technicznej, demo mi chodzi a konto real nie (rano chodziło)
Jak do nich zadzwoniłem, powiedzieli, że prawdopodobnie aktualizacja antywirusa spowodowała bałagan (faktycznie gdata się zaktualizował).
Sprawdziłem w ustawieniach porty mam odblokowane (nie widzę by były po blokowane), ale wciąż nie chodzi.
Ma ktoś pomysł jak to ugryźć?

z góry dzięki za pomoc.

ODPOWIEDZ