ADMIRAL MARKETS AS FOREXBALL Round 2 - 16.05.2011 Fight

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

otwarcie jest o 12, ale czasu londyńskiego, czyli u nas o 13.
Jakby nie było, też czekam


i działa, do dzieła

Dodano po 28 minutach:

no dobra, lipa, połączenie siadło

Dodano po 1 godzinach 2 minutach:

też macie problem z ustawieniem sl i tp poprzez polecenie modyfikuj zlecenie?

Awatar użytkownika
michalko
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 27 wrz 2009, 23:01

Nieprzeczytany post autor: michalko »

U mnie wsio działa.

FaFax
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 05 lis 2010, 15:11

Nieprzeczytany post autor: FaFax »

Mija pierwsza doba... mam +50%, myślałem, że to jakiś sukces, a tu jestem na 75 miejscu. Top5 mają po około +200%. Czy aby wygrać taki konkurs trzeba porzucić zarządzanie wielkością pozycji i liczyć na fart?

Awatar użytkownika
mdmainside
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 04 lut 2011, 17:11

Nieprzeczytany post autor: mdmainside »

FaFax pisze:Mija pierwsza doba... mam +50%, myślałem, że to jakiś sukces, a tu jestem na 75 miejscu. Top5 mają po około +200%. Czy aby wygrać taki konkurs trzeba porzucić zarządzanie wielkością pozycji i liczyć na fart?
masz nie spać , nie jeść , grać całym kapitałem i będzie git :D

ja jestem na 52 , ale lekko nie jest :)

EDIT: MIAŁEM :D

FaFax
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 05 lis 2010, 15:11

Nieprzeczytany post autor: FaFax »

Ja chciałem szybko i wtopiłem cały zysk i polowe depo:) Spróbuję pomału odrobić:) Pozdrawiam Wszystkich biorących udział w konkursie.

Awatar użytkownika
grzesio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 26 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: grzesio »

Kurcze, znowu nie mam czasu na gre :/ Chyba trzeba w koncu odstawić forex i pozałatwiać wszystkie sprawy, które powinny zostać już dawno załatwione.

valthol
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 15 mar 2011, 18:21

Nieprzeczytany post autor: valthol »

Mam pytanie, na stronie http://www.admiralmarkets.pl/ sa wyświetlane aktualne wyniki? Jeśli tak, to kolega z Polski na pierwszym miejscu w 3 dni zrobił 27 000, a kapitał początkowy jest 5000. Ostro? :D a jesli konkurs rownolegle trwa w kazdym miejscu, to w Chinach mamy jeszcze wiekszego rekordziste - 52 000! 1000% w 3 dni, jak do tego doszli? Jasne, rozumiem, hazard i pełne depo, ale nawet ja zrobiłem podobnie i wszystkie pozycje zyskowne to posiadam jedynie "marne" 7 000 jak narazie.

Awatar użytkownika
grzesio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 26 kwie 2009, 18:47

Nieprzeczytany post autor: grzesio »

valthol pisze:Mam pytanie, na stronie http://www.admiralmarkets.pl/ sa wyświetlane aktualne wyniki? Jeśli tak, to kolega z Polski na pierwszym miejscu w 3 dni zrobił 27 000, a kapitał początkowy jest 5000. Ostro? :D a jesli konkurs rownolegle trwa w kazdym miejscu, to w Chinach mamy jeszcze wiekszego rekordziste - 52 000! 1000% w 3 dni, jak do tego doszli? Jasne, rozumiem, hazard i pełne depo, ale nawet ja zrobiłem podobnie i wszystkie pozycje zyskowne to posiadam jedynie "marne" 7 000 jak narazie.
Po prostu są dobrzy ;) Ja zbytnio się nie wysilając zrobiłem tylko 5 tyś. aktualnie.
Kolesie potrafią grać ( może- zobaczymy jak będzie później) i oczywiście trafiają na dobre instrumenty. Sztuką będzie utrzymać dobrą średnią dzienną stopę zwrotu na koniec konkursu. 3 dni jeszcze nic nie mówi.

dt88
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2008, 18:52

Nieprzeczytany post autor: dt88 »

czwarty :mrgreen:

jbm8
Gaduła
Gaduła
Posty: 302
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:03

Nieprzeczytany post autor: jbm8 »

dt88 pisze:czwarty :mrgreen:
Gratulacje, ja 53 , po raz pierwszy nie wyzerowałem się :lol:

ODPOWIEDZ