A w nowym roku... goło i wesoło ;)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
sativ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 sty 2010, 15:05

Nieprzeczytany post autor: sativ »

A na CADzie formuje się bardzo ładny młoteczek na D1 ;)

Obrazek

Opór na którym pojawił się dolny cień świecy to minimum z kwietnia tego roku, do tej pory niżej było tylko pod koniec 2007 roku, więc opór moim zdaniem bardzo solidny.

Na H4 sygnał był już przy poprzedniej świecy, ale czekałem na potwierdzenie, dodatkowo trzeba pamiętać o oporku na 0.9936. Jeśli zostanie on pokonany, wchodzę w L na korekcie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

sativ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 sty 2010, 15:05

Nieprzeczytany post autor: sativ »

No i w CADa nie wszedłem, ponieważ z młoteczka zrobiło się coś szpulkopodobnego. Co prawda cena wystrzeliła, ale wolę nie zarobić niz stracić ;)

W myśl tej dewizy obserwowałem głównie rynek przez ostatnie 2 dni, zapoznając się z innymi parami walutowymi. Dzisiaj rano przeglądając EUR/GBP zobaczyłem piękny engulfing na D1 ;) Jako że na W1 znajdujemy się w pięknym równiutkim trendzie spadkowym, oraz inne czynniki również przemawiają na korzysć nie pozostało mi nic innego jak wsiąść w wagonik, zapiąć pasy i pojechać na południe :) Zobaczymy dokąd zjedzie?
Obrazek

sativ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 sty 2010, 15:05

Nieprzeczytany post autor: sativ »

Po walce z oporem na 0.845 uznałem że pora wysiąść z wagonika przy +56p. Są szanse że po korekcie która właśnie się wg. mnie buduje poleci dale w dół, ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu ;)
Obrazek

sativ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 sty 2010, 15:05

Nieprzeczytany post autor: sativ »

Dzisiejszy poranek wySLował mi za wcześnie łykniętego edwarda i longa na kablu... Kabel już oczywiście poszedł o 125 p w górę ;) ale ni było mnie przy kompie... Na Edwarda też będę chyba wchodził ponownie.
Obrazek

sativ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 05 sty 2010, 15:05

Nieprzeczytany post autor: sativ »

A oto przykład że trochę farta się przydaje w życiu :D Ze względu na mniejszą ilość czasu gram teraz tylko na dziennym, ale takiego setupu nie przepuszcze ;) [wejście też z D1/ H4, tutaj tylko fajnie minięty SL]
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

ODPOWIEDZ